Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2020
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Kiki

Kiki
15. 04. 2020 Vaše příběhy
V této době, kdy my všichni máme zřejmě nejčistší ruce, jaké jsme kdy měli, chodíme kolem neznámých opatrně a v uctivé vzdálenosti, jsem přemýšlela, jak i já mohu pomoci těm, kteří to potřebují  …více»

Mějme srdce na dlani

Mějme srdce na dlani
14. 04. 2020 Vaše příběhy
Nemám moc přátel a známých a myslím, že až skončí toto zlé období, budu jich mít ještě méně. Naopak k nim přibyli během pár dní noví, kterých si vážím. Ono totiž nezáleží na počtu.  …více»

Pejskařství a koronavirus

Pejskařství a koronavirus
13. 04. 2020 Vaše příběhy
O tom, že my majitelé psů jsme tak trochu jiná kategorie, jsem už psala mnohokrát. Jsme spolu spjati, poznáváme jeden druhého především podle našich čtyřnohých miláčků a, dalo by se říct, jsme taková  …více»

Doba, kterou provází strach

Doba, kterou provází strach
12. 04. 2020 Vaše příběhy
Se svou kamarádkou si pomáháme, jak se to dá. A v této těžké době to není jiné. Protože obě patříme do rizikové kategorie osob, nakupujeme si navzájem. Jednou jde do obchodu ona a nakoupí i mně,  …více»

Koronavirus

Koronavirus
12. 04. 2020 Vaše příběhy
Pro každého z nás je tahle chvíle asi nejtěžší, ještě těžší pro ty, kteří jsou nemocní nebo se s nemocí setkali. Hodně těžké pro rodiny - hlavně pro maminky, já tedy maminka nejsem, ale jednu maminku  …více»
 

Paní Tamara

Paní Tamara
11. 04. 2020 Vaše příběhy
V této nelehké době, kdy se denně bojíme o své blízké, protože i naši zemi ovládá zlá nemoc skrytá pod COVID-19, bychom si měli asi všichni pomáhat. V někom strach z nemoci ještě posílí lidskost  …více»

Nová doba, nový koníček

Nová doba, nový koníček
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Tak jsem si i já ušila svou první roušku. Ale začnu od počátku. Když to vypuklo a zlověstný vir nesoucí smrt došel i k nám do naší země, rozhodla jsem se roušku si koupit. Objednala jsem si ji u firmy  …více»

Pracovní vesta

Pracovní vesta
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Nastoupila jsem do nové firmy. Firma, ve které jsem dosud pracovala, skončila svou činnost a já coby svobodná matka studující slečny musela pracovat. Práci v nové firmě jsem přijala, ač plat zde  …více»

Pomoc v nouzi nejvyšší, když zavřou i holiči

Pomoc v nouzi nejvyšší, když zavřou i holiči
5. 04. 2020 Vaše příběhy
Včera za mnou domů přišel můj spolupracovník s prosbou, jestli bych ho nemohla ostříhat. „Holič je zavřený a já už přes vlasy ani nevidím,“ řekl. „Proč si hlavu celou nevyholíš? Strojek doma máš  …více»

Věřme, bude lépe!

Věřme, bude lépe!
4. 04. 2020 Vaše příběhy
Ležel tam, šťavnatý, čerstvý, svěže zelený a vybízející ostatní, aby si ho koupili. Byť bychom si ho v běžné situaci rádi koupili, protože nám poskytuje množství vitamínů, nikdo ho nechtěl. Někteří  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !