Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.07. 2018
Dnes má svátek Čeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Na pouti

Na pouti
8. 05. 2018 Vaše příběhy
Velikonoce mám už od dětství spojené s návštěvou pouti. Jezdila jsem na ni každoročně s bratrem a mamkou. Tehdy jsme na kolotoče moc nechodili. Prošli jsme si stánky a nakoupili hlavně sladkosti  …více»

Náhodné setkání se spolužákem

Náhodné setkání se spolužákem
6. 05. 2018 Vaše příběhy
Loudal jsem se městem a přemýšlel, co s načatým večerem. Náhodou jsem potkal Karla, byl to spolužák z učňáku, kterého jsem 10 let neviděl. Rozhodli jsme se, že zajdeme do hospůdky a zavzpomínáme na  …více»

Divný lékař

Divný lékař
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se svěřit s návštěvami doktora a zajímalo by mě, jestli s tím máte taky nějakou zkušenost nebo alespoň něco podobného, protože se mi zdá, že v poslední době je toho příliš.  …více»

Králíčci radosti

Králíčci radosti
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o mou radost. A vlastně vícenásobnou. S manželem dlouho chováme zakrslé králíčky, ale i ty domácí. Ti domácí se nás drží už čtvrtou generaci a to už je co říct!  …více»

Štěstí z druhé ruky

Štěstí z druhé ruky
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Roky jsem dělala asistentku prodeje pro jednu nadnárodní společnost. Milovala jsem svou práci. Ještě víc jsem milovala svého manžela, a láska k mým dvěma dětem, tehdy tříleté Luise a osmiletému  …více»
 

Polní květiny

Polní květiny
4. 05. 2018 Vaše příběhy
Pamatuji, že když jsem byla dítě, tak když jsem já se sourozenci, dědou a babičkou jezdili na mez sekat trávu, tak všude v okolí byl takový ten plevel, většinou kopretiny, kominíčci, fialky, pršavky  …více»

Vlasy jako kuře

Vlasy jako kuře
3. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se vám všem „pochlubit“, jak jsem si doma barvila vlasy. Určitě už všichni dopředu tušíte, že to dopadlo katastrofálně, což taky dopadlo. Moje přírodní barva vlasů je tmavě hnědá, nosila  …více»

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon

Já nejsem laňka, ale on vypadal spíš jako slon
29. 04. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o vtipný příběh, který se mi stal před pár lety. Sice mě ze začátku málem ranila mrtvice, ale dnes se tomu jen směju :) Byla jsem pár měsíců bez partnera a neměla jsem  …více»

PC hry

PC hry
28. 04. 2018 Vaše příběhy
Už jsem jednou psala o patologickém hráči, ale musím ještě jednou. Nejedná se totiž o toho samého člověka, ale o jiného. No vlastně oni mají tak něco do sebe, protože bydlí na stejné vesnici a díky PC  …více»

Zpackaný zločin

Zpackaný zločin
28. 04. 2018 Vaše příběhy
S Lubošem nám to už delší dobu nefungovalo. Nikdo by neřekl, když nás dva náhodou spatřil spolu, že jsme byli kdysi mladí, do sebe zamilovaní a naše manželství přetrvalo víc než patnáct let. Během  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !