Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.11. 2017
Dnes má svátek Klement
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Nečekaná nová láska

Nečekaná nová láska
7. 09. 2017 Vaše příběhy
Jak už to tak v životě chodí, i ta největší láska na celý život může skončit úplně jinak, než si představujete. To jsem si myslela i já, ale nebylo tomu tak. Láska ke mně nebyla taková, jakou jsem  …více»

Casper

Casper
5. 09. 2017 Vaše příběhy
Kdysi jsme chovali papouška alexandra. Je to krásný zelený papoušek, který se poměrně snadno naučí mluvit. A náš Casper byl jó ukecaný. Já se sestrou byla tehdy v pubertě a naším hlavním koníčkem bylo  …více»

Strasti a slasti čtyřicátnic

Strasti a slasti čtyřicátnic
1. 09. 2017 Vaše příběhy
Myslím si, že v životě lidském je několik stěžejních údobí. Do osmnácti let je to každý rok. První narozeniny jsou něčím úžasným. Malý klouček, nebo malá holčička začíná žvatlat, poprvé se postaví,  …více»

Kamarád, kterého nikdo nehledal

Kamarád, kterého nikdo nehledal
27. 08. 2017 Vaše příběhy
Při jedné z mých oblíbených procházek jsem se zapovídala s mužem, který byl v našem městském parku také sám. Lépe řečeno, on se zapovídal se mnou. Prostě jsem si sedla na lavičku a on, sedící nedal  …více»

Pronásleduje mě občas špatné svědomí

Pronásleduje mě občas špatné svědomí
26. 08. 2017 Vaše příběhy
Člověk občas lituje toho, co udělal. Mnohem horší ovšem je, když člověk lituje toho, co neudělal, nebo co udělal jinak, než měl. Po střední škole jsem si našla zajímavou práci. Až teprve když firma  …více»
 

Važ si toho, co máš

Važ si toho, co máš
23. 08. 2017 Vaše příběhy
Už přes rok pracuji v oboru, který jsem nestudovala. Lépe řečeno – v oboru, na který studium není třeba. Přestože jsem ve své práci, dá se říct, spokojená, uvědomuji si občas, že mám na víc. Tak  …více»

Změna

Změna
17. 08. 2017 Vaše příběhy
Má maminka si jako starší člověk nerada zvyká na nové věci. Má ráda už zaběhnuté, roky používané pomocníky v domácnosti, zůstává stále u stejné zdravotní pojišťovny a využívá stejné dodavatele služeb  …více»

Studovaný neznamená bohatý

Studovaný neznamená bohatý
16. 08. 2017 Vaše příběhy
Svého syna jsem vychovávala sama. Jeho otec záhy zemřel a syn pobíral sirotčí důchod. Velmi dobře se učil, lépe řečeno – učení mu šlo samo. Ukončil základní školu a dostal se na střední. V tu dobu  …více»

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních
15. 08. 2017 Vaše příběhy
S manželem jsme prožívali celkem klidný život. Milovali jsme každodenní několikakilometrové procházky lesem, které nás nabíjely psychicky i fyzicky. V létě jsme trávili dovolenou většinou na Šumavě,  …více»

Můj největší nález

Můj největší nález
15. 08. 2017 Vaše příběhy
Nikdy jsem nic pořádného nenašla. Denně se setkávám se zprávami, že lidé našli velký objem peněz, nebo mobilní telefon, či někde zapomenutý celý notebook. Já nic. Když odmyslím zakutálenou korunu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !