Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.11. 2018
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Veselý školní sraz

Veselý školní sraz
3. 06. 2018 Vaše příběhy
Před týdnem jsme měli sraz ze základní školy. Jelikož se scházíme docela pravidelně, tak nebyl problém se poznat. Pozvali jsme i naši třídní učitelku, měla velkou radost, že nás téměř všechny vidí  …více»

Dcera a syn

Dcera a syn
2. 06. 2018 Vaše příběhy
Píšu příběh a ani nevím, jak ho nazvat. Možná nějaký mysteriózní nebo já nevím, ale to, co se stalo za poslední půlrok je opravdu divné. Dcera si koupila se svým partnerem velký dům na vesnici, asi  …více»

Velmi nepříjemný zážitek

Velmi nepříjemný zážitek
2. 06. 2018 Vaše příběhy
Nedávno jsem zde četla článek o nepříjemném chování úřednice vůči starší osobě. Já jsem zažila hodně nepříjemnou sestru, když jsem byla s dcerou na chirurgické ambulanci. Tehdy bylo dceři šestnáct  …více»

Západním expresem do Oděsy… a za vztieklym psem

Západním expresem do Oděsy… a za vztieklym psem
31. 05. 2018 Vaše příběhy
Velmi dlouho jsem nevyjela na dalekou cestu vlakem. Z letadel mám panickou hrůzu, ale neuměla jsem si představit týdenní putování po Polsku a Ukrajině. Přiznám se, že se vynořovaly i obavy. Všichni  …více»

Kočičí život aneb Kdo říká, že život není pohádka?

Kočičí život aneb Kdo říká, že život není pohádka?
26. 05. 2018 Vaše příběhy
Dnes mě opět políbila múza, a napadlo mě - co tak napsat o sobě fejeton aneb pohled do duše již ne tak mladého a již ne tolik úzkostlivého... schizofrenika... Od ledna současného roku - 2018 mám  …více»
 

Přehrada Gabčíkovo

Přehrada Gabčíkovo
19. 05. 2018 Vaše příběhy
Několik let jsem pracovala ve velkém závodu v našem městě. Odbory se o důchodce velmi dobře starají. Kromě toho, že každý rok máme setkání s důchodci s pohoštěním a dárkem, také nám přispívají na  …více»

Hospoda

Hospoda
18. 05. 2018 Vaše příběhy
Před časem kousek od našeho domu udělali hospodu. Mně by to ani tak nevadilo, jenže kdyby všichni z hospody nechodili kouřit ven! Nejenže jsou pak všude vajgly, ale je děs je pořád poslouchat. I když  …více»

O kohoutovi co nám snáší tyrkysová vejce

O kohoutovi co nám snáší tyrkysová vejce
17. 05. 2018 Vaše příběhy
Vážení přátelé, mám dva syny, oba jsou dobrovolní hasiči v naší malé vesničce. No teda malé, to by mi mohl někdo vynadat tak, aby to bylo správně, rozrůstající se vesničce. Každoročně ti naši hasiči  …více»

Epilepsie mé dcery

Epilepsie mé dcery
15. 05. 2018 Vaše příběhy
tohle psaní nebude tak úplně o mně, ale o mé dceři. Je jí dvacet devět let, má šestnáctiměsíčního syna a bydlí stále u nás, čili v rodném hnízdě. Ano, vím, že je to takové zvláštní a divné, ale dcera  …více»

Taková obyčejná cesta vlakem

Taková obyčejná cesta vlakem
13. 05. 2018 Vaše příběhy
Na středu jsem byla už delší dobu domluvená s kamarádkou. Dlouho jsme se neviděly. Rozhodla jsem se oněch necelých šedesát kilometrů překonat vlakem, protože můj syn mi v roce 2016 koupil na Vánoce  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !