Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Půlroční romance

Půlroční romance
23. 08. 2020 Vaše příběhy
S Filipem jsem se potkala cestou z práce. Zašla jsem si koupit mléko, abych měla druhý den do kávy v práci, a on do mě vrazil, když vycházel ze dveří. Nakoupila jsem a spěchala domů, ale on na mě  …více»

Sára, hlídací pes

Sára, hlídací pes
21. 08. 2020 Vaše příběhy
Někteří přátelé zůstávají celý život, jiní se z našeho života někdy vytratí. Na chvíli, na delší dobu, nebo i napořád. Jsou také případy, že odloučení od přátel je pouze dočasné.  …více»

Alík detektivem

Alík detektivem
19. 08. 2020 Vaše příběhy
Byla jsem objednána na nehty ke své oblíbené kosmetičce, paní Táni. Vždy, když si jdu udělat nehty, je to pro mě takový malý svátek. Táňa má malý kosmetický salon na kraji města a já mám dovoleno  …více»

Pavoučí pobyt

Pavoučí pobyt
17. 08. 2020 Vaše příběhy
Odjakživa mám panický strach z pavouků. Hadi, žáby, ti mi nic nedělají, psy miluji, brouky dokážu tolerovat, ale vidět pavouka byť jen na obrázku mi způsobovalo nemalé problémy. Při pocitu, že by něco  …více»

Dobré vztahy dělají dobré sousedy

Dobré vztahy dělají dobré sousedy
12. 08. 2020 Vaše příběhy
V našem panelovém domě bydlí lidé různého věku. Bydlí tu také paní Kapičková. Paní Kapičková před rokem oslavila osmdesáté narozeniny. Když žil ještě pan Kapička, byli manželé veselí, družní  …více»
 

Jak jsem cestoval na Mauricius

Jak jsem cestoval na Mauricius
9. 08. 2020 Vaše příběhy
Mým snem byla celé roky cesta na Mauricius. Když už jsem konečně prostudoval všemožnou literaturu o tomto exotickém ráji, rozhodl jsem se své sny zhmotnit a konečně se vydat na luxusní dovolenou  …více»

Ještě jednou doba roušková

Ještě jednou doba roušková
29. 07. 2020 Vaše příběhy
Bydlím ve městě na severní Moravě. Žije se nám tu docela dobře, ale to, co se stalo nedávno, mě doslova nadzvedlo ze židle. Jednoho dne ráno jsem, jako jiná rána, odjela v klidu autobusem do práce  …více»

Nejsou všichni muži stejní

Nejsou všichni muži stejní
26. 07. 2020 Vaše příběhy
Petra jsem poznala jako devatenáctiletá na vodě. Měla jsem svou partu, s kterou jsem se vypravila na vodu, stejně jako Petr. Tehdy jsme spali různě po kempech, ale vyhledávali jsme i místa v lese  …více»

Jak se žije v Karviné?

Jak se žije v Karviné?
10. 07. 2020 Vaše příběhy
Rozhodla jsem se tento článek napsat, protože žiji právě v Karviné a nelíbí se mi, že si většina lidí myslí, že tady žijeme jako v nějakém hororu. Kdepak, žádná apokalypsa se zde nekoná. Přestože je  …více»

Výročí je za námi

Výročí je za námi
5. 07. 2020 Vaše příběhy
Skromné, ba nejskromnější. Díky koronaviru a opatřením s tímto souvisejícími. Tady se u toho zastavím - nevíte, proč se u venkoncem nepříznivých okolností a událostí rozšířilo v prostředcích psaných,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !