Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Peníze nejsou všechno

Peníze nejsou všechno
28. 11. 2017 Vaše příběhy
Pracovala jsem jako administrativní síla na pracovní smlouvu. Pak se nám narodila dcerka Karolínka. Byla jsem na mateřské a můj muž vydělával peníze, aby uživil nás tři. Když mi skončila mateřská  …více»

Ten, kdo vymyslel domestikaci psa, byl génius

Ten, kdo vymyslel domestikaci psa, byl génius
26. 11. 2017 Vaše příběhy
Nikdy nepřestanu být vděčná našim předkům, které napadlo domestikovat si psa. I když jsem pevně přesvědčená o tom, že kdyby si před mnoha a mnoha lety domestikovali třeba krokodýly, jednoho bych  …více»

Ben a poštovní příhoda

Ben a poštovní příhoda
26. 11. 2017 Vaše příběhy
Pes je součástí života nás, pejskařů. A my naopak jsme důležitou součástí života našich psů. Alespoň tak, myslím si, by to mělo vypadat u správného chovatele čtyřnohého mazlíčka.  …více»

Jak jsme jeli do Uherského Hradiště aneb Výlet vichřici navzdory

Jak jsme jeli do Uherského Hradiště aneb Výlet vichřici navzdory
22. 11. 2017 Vaše příběhy
Minulou neděli sehrál náš oblíbený fotbalový klub, pražská Slavia, utkání v Uherském Hradišti. Hned jak jsem zjistila, že čas výkopu je už v 15:45, a ne jako obvykle v 17-20 hodin, rozhodla jsem se,  …více»

Nepodceňujte časopisy

Nepodceňujte časopisy
19. 11. 2017 Vaše příběhy
Končilo léto a byl jeden z posledních parných dní. Rozhodla jsem se ho s několika přáteli strávit u přehrady. Naskládali jsme se do dvou aut, protože nás bylo celkem sedm, a jelo se. U vody bylo dobře  …více»
 

Mamčino vyděšení

Mamčino vyděšení
18. 11. 2017 Vaše příběhy
Dneska jsem četla krásný článek v jednom časopise o problémech se zvířátkem a o tom, jak málo stačí k vyděšení majitele. A hned jsem si vzpomněla na svoji story s mamkou při jejím hlídání mých pejsků  …více»

Povídání o Válečkovi a těch ostatních

Povídání o Válečkovi a těch ostatních
18. 11. 2017 Vaše příběhy
Jsem pejskařka. Svého Bena beru jako člena rodiny. Je to parťák, který nikdy nezradí, a to ví každý milovník psů. Záměrně neuvádím, že každý majitel, protože psa vlastnit, mít, chovat není totéž, jako  …více»

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí
17. 11. 2017 Vaše příběhy
Karma je odborně definována jako zákon akce a reakce. Jednoduše řečeno, jak já se budu chovat k ostatním, tak se budou oni chovat ke mně. A pokud ve svém životě provedu někomu něco zlého, v budoucnu s  …více»

Je můj syn autista?

Je můj syn autista?
12. 11. 2017 Vaše příběhy
Mému synu budou tři roky a vůbec nemluví. Když měl zhruba rok a půl, měl náznaky řeči ve tvaru „mammm či baba“. To ale trvalo pouze měsíc a z ničeho nic přestal úplně. Neřekne vůbec nic. Ani jo ani  …více»

5 závažných chyb při výuce angličtiny

5 závažných chyb při výuce angličtiny
11. 11. 2017 Vaše příběhy
Ačkoliv se personalisté shodují, že anglický jazyk dnes u mladé generace patří k základním pilířům vzdělání, na českých státních i jazykových školách se při jeho výuce často chybuje.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !