Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 16.02. 2019
Dnes má svátek Ljuba
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Haba, mastimasti, soli

Haba, mastimasti, soli
1. 12. 2018 Vaše příběhy
Tak takhle jsem se - údajně - dožadoval chleba, silně namazaného - viz zdvojené „masti“ a posoleného. Bylo to v době předválečné, můj jazyk nebyl dostatečně vytříbený. V období, kdy mne nacházeli  …více»

Babííí, jak jsi přišla na svět?

Babííí, jak jsi přišla na svět?
30. 11. 2018 Vaše příběhy
Měli jsme narozeninovou oslavu a velkou radost mi udělala moje 13letá vnučka, která sepsala „pohádkový příběh“, tak jak jsem jim to vyprávěla. Měla jsem v očích slzy dojetím, jak si to zapamatovala.  …více»

Odměna za práci

Odměna za práci
29. 11. 2018 Vaše příběhy
Mívala jsem ráda pana Kopečka. Ne jako muže, ale jako člověka. Byl to nejdříve můj soused. Žil se svou ženou v panelákovém bytě. Společně měli dvě děti. Pan Kopeček pracoval na šachtě. Těžce dřel, aby  …více»

Svou lásku jsem našla na horách

Svou lásku jsem našla na horách
25. 11. 2018 Vaše příběhy
Můj příběh se stal před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladá holka, čerstvě po maturitě. S dřívějšími spolužačkami jsme se rozhodly poslední prázdniny před nástupem do zaměstnání strávit na horách  …více»

Vysněná dovolená v Řecku

Vysněná dovolená v Řecku
24. 11. 2018 Vaše příběhy
Letos jsem se na dovolenou vydala se svou kolegyní z práce, Martou. Můj i Martin manžel byli totiž pracovně hodně vytíženi a nemohli si v létě vzít dovolenou. Já si dlouho přála poznat Řecko a můj muž  …více»
 

O svatebních darech

O svatebních darech
22. 11. 2018 Vaše příběhy
Mí rodiče se brali na jaře roku 1955 a na podzim jsem se narodila já, jejich první dítko ze třech. Tatínek Slovák „ako poleno“ a maminka rodilá Češka. Zamilovali se do sebe, když byl táta na vojně  …více»

Život

Život
18. 11. 2018 Vaše příběhy
Příběh, který píši, je k zamyšlení nad každodenním životem, který nám přináší radost, ale i překážky, které musíme v životě překonat, abychom mohli jít dál, někdy i s velkou jizvou na duši.  …více»

Výlet k Baltskému moři

Výlet k Baltskému moři
13. 11. 2018 Vaše příběhy
Jako dítě jsem chodila do místního domu dětí a mládeže na kroužek německého jazyka. Když jsem se učila druhý rok, tak nám nabízeli čtrnáctidenní letní tábor v Německé demokratické republice  …více»

Poklad z půdy

Poklad z půdy
3. 11. 2018 Vaše příběhy
V několika posledních měsících má naše rodina spoustu práce s likvidací pozůstalosti po manželových rodičích. Představte si dům, ve kterém se celá desetiletí hromadily věci a nevyhodila se pomalu ani  …více»

Moje cestování se seniory a zahrádkáři

Moje cestování se seniory a zahrádkáři
6. 10. 2018 Vaše příběhy
Moje cestování je letos ve znamení návštěvy Zloty Stok (Zlaté doly) v Polsku. Nejprve jsem tuto oblast navštívila s klubem seniorů, v červnu. Celý den bylo pod mrakem, pršelo a my byli rádi, že nás  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !