Čas malinČas malin Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.09. 2018
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Západním expresem do Oděsy… a za vztieklym psem

Západním expresem do Oděsy… a za vztieklym psem
31. 05. 2018 Vaše příběhy
Velmi dlouho jsem nevyjela na dalekou cestu vlakem. Z letadel mám panickou hrůzu, ale neuměla jsem si představit týdenní putování po Polsku a Ukrajině. Přiznám se, že se vynořovaly i obavy. Všichni  …více»

Kočičí život aneb Kdo říká, že život není pohádka?

Kočičí život aneb Kdo říká, že život není pohádka?
26. 05. 2018 Vaše příběhy
Dnes mě opět políbila múza, a napadlo mě - co tak napsat o sobě fejeton aneb pohled do duše již ne tak mladého a již ne tolik úzkostlivého... schizofrenika... Od ledna současného roku - 2018 mám  …více»

Přehrada Gabčíkovo

Přehrada Gabčíkovo
19. 05. 2018 Vaše příběhy
Několik let jsem pracovala ve velkém závodu v našem městě. Odbory se o důchodce velmi dobře starají. Kromě toho, že každý rok máme setkání s důchodci s pohoštěním a dárkem, také nám přispívají na  …více»

Hospoda

Hospoda
18. 05. 2018 Vaše příběhy
Před časem kousek od našeho domu udělali hospodu. Mně by to ani tak nevadilo, jenže kdyby všichni z hospody nechodili kouřit ven! Nejenže jsou pak všude vajgly, ale je děs je pořád poslouchat. I když  …více»

O kohoutovi co nám snáší tyrkysová vejce

O kohoutovi co nám snáší tyrkysová vejce
17. 05. 2018 Vaše příběhy
Vážení přátelé, mám dva syny, oba jsou dobrovolní hasiči v naší malé vesničce. No teda malé, to by mi mohl někdo vynadat tak, aby to bylo správně, rozrůstající se vesničce. Každoročně ti naši hasiči  …více»
 

Epilepsie mé dcery

Epilepsie mé dcery
15. 05. 2018 Vaše příběhy
tohle psaní nebude tak úplně o mně, ale o mé dceři. Je jí dvacet devět let, má šestnáctiměsíčního syna a bydlí stále u nás, čili v rodném hnízdě. Ano, vím, že je to takové zvláštní a divné, ale dcera  …více»

Taková obyčejná cesta vlakem

Taková obyčejná cesta vlakem
13. 05. 2018 Vaše příběhy
Na středu jsem byla už delší dobu domluvená s kamarádkou. Dlouho jsme se neviděly. Rozhodla jsem se oněch necelých šedesát kilometrů překonat vlakem, protože můj syn mi v roce 2016 koupil na Vánoce  …více»

Dítě s nemocí selektivní mutismus a to kolem

Dítě s nemocí selektivní mutismus a to kolem
13. 05. 2018 Vaše příběhy
To, že má dcera tuto chorobu, jsme zjistili v jejích pěti letech. Ale zvláštní chování jsme zaznamenali již dříve. Neměla zájem si hrát na hřištích s jinými dětmi a když si s nimi hrála, tak s nimi  …více»

Cesta do Tater

Cesta do Tater
12. 05. 2018 Vaše příběhy
Loni jsme se s dcerou vydaly na dovolenou do Tatranské Lesné. Cestu jsme zahájily před sedmou hodinou ráno. Nejdříve vlakem do Kolína a zde jsme přestoupily na Pendolino. Vlakem tohoto typu jsme jely  …více»

Jak jsme se rozrůstali

Jak jsme se rozrůstali
12. 05. 2018 Vaše příběhy
Od malička prostě miluju zvířata. Rodiče nám se sestrou dovolili první křečky a malou drobotinu, později i kocoura a psa. Osobně si myslím, že děti by se měly už od malička učit, že zvířata jsou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !