Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.05. 2018
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pyžamo

Pyžamo
7. 04. 2018 Vaše příběhy
Nedávno mě oslovila kamarádka z Olomouce, jestli bych k ní nemohla přijet a s něčím jí pomoct. Před měsícem jí zemřel manžel a ona nebyla schopná až doteď nic udělat s jeho věcmi. Potřebovala pomoct  …více»

Mé srdce bije pro rodinu

Mé srdce bije pro rodinu
6. 04. 2018 Vaše příběhy
S manželem jsme vychovávali naši dceru Martinu. Měli jsme ještě jedno dítě, chlapečka. Ten ale zemřel krátce po narození na vrozenou srdeční vadu zděděnou po mně. Zatímco já měla méně závažné  …více»

Láska z protějšího domu

Láska z protějšího domu
6. 04. 2018 Vaše příběhy
Když jsem se přestěhoval do města, ve kterém žiji a studuji, nikoho jsem neznal. Brzy jsem si našel kamarády z řad spolužáků a seznamoval jsem se s okolím svého domova. Všiml jsem si dívky, která  …více»

Štěstí existuje i bez mužů

Štěstí existuje i bez mužů
3. 04. 2018 Vaše příběhy
Od mého úrazu to byl první pohovor, který vypadal slibně. Po nešťastném pádu z koně, kdy mě má dospělá dcera vzala do stájí, kde pravidelně jezdila, jsem strávila dva měsíce v nemocnici. Byl  …více»

Kamarádčin rozvod

Kamarádčin rozvod
1. 04. 2018 Vaše příběhy
Ten den ke mně přišla kamarádka na návštěvu. Ani jsem si neuvědomila, že je už první duben. „Tak jsme se rozvedli,“ spustila už mezi dveřmi bytu. Pokračovala, jakmile se usadila na gauč: „Včera nás  …více»
 

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně
1. 04. 2018 Vaše příběhy
S Nikolou jsem se seznámil v kavárně. Padla mi hned do oka - blonďatá okatá nohatá dívenka. Scházeli jsme se denně. Chodili jsme do kina, na výlety a do kavárny, ale hlavně na vycházky. Jednou jsme  …více»

Nečekaná výhra

Nečekaná výhra
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Šla jsem s kamarádkou do kina. „Musím ale ještě nakoupit,“ vzpomněla si, když nás od začátku představení dělila pouhá hodina. „To nestihneme,“ odpověděla jsem.  …více»

Suvenýr z dovolené

Suvenýr z dovolené
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Na konci roku jsem potkala svého dávného spolužáka ze základní školy. Bydlí kousek od mého bydliště, a tak se potkáváme často. „Jedu s přítelkyní hned v lednu na Kanárské ostrovy,“ pochlubil se Milan.  …více»

Úřední jednání

Úřední jednání
25. 03. 2018 Vaše příběhy
Nemám ráda běhání po úřadech. Ač mám sama ekonomické vzdělání, přímo nenávidím papírování, vyřizování nejrůznějších žádostí či jiné obíhání úřadů. Už jen proto, že vyplňování je víc a víc složité,  …více»

Půjčím si?

Půjčím si?
24. 03. 2018 Vaše příběhy
V televizi, v rozhlase, v novinách a všude vidíme, slyšíme a čteme, jak naše ekonomika roste, jak klesá nezaměstnanost, jak roste naše životní úroveň. Jak je tedy možné, že tolik lidí je zadluženo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !