Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.11. 2017
Dnes má svátek Emílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Svatba podruhé

Svatba podruhé
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Kdybych tohle neslyšela na vlastní uši, nikdy bych tomu nevěřila. Ale jak jsem se ujistila, tak že i úplně neuvěřitelné věci se můžou stát a jsou pravdivé. Moje kamarádka se vdávala a moc se na svatbu  …více»

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Bylo to už loni, co jsem se seznámila s Danielem. Při jedné vyjížďce na kole jsem si všimla muže přede mnou. Jel také sám a zpocený a unavený zastavil u odpočívadla na nedávno vzniklé cyklostezce  …více»

Snad do třetice

Snad do třetice
12. 08. 2017 Vaše příběhy
Letos v létě jsem měla zajištěnou dovolenou v Egyptě. Poukaz jsem si koupila společně s kamarádkou již na začátku roku, kdy byly ceny velmi příznivé. Těšila jsem se moc. U moře jsem byla pouze v  …více»

Důležitá stopa

Důležitá stopa
8. 08. 2017 Vaše příběhy
Před více než dvaceti lety, bylo mi čerstvě po dvacítce, jsem jela po operaci poprvé do lázní. A protože to bylo poprvé a já se bála, že tu potkám jen samé babičky a budu se nudit, nabídla jsem své ka  …více»

Láska ze střední školy

Láska ze střední školy
3. 08. 2017 Vaše příběhy
Tehdy jsem byla hodně mladá, ještě jsem studovala střední školu, když jsem se zamilovala až po uši do kluka, který byl už v maturitním ročníku. Radim se ale líbil i ostatním děvčatům, která o něj  …více»
 

Sukýnka

Sukýnka
2. 08. 2017 Vaše příběhy
Když se v našem městě objevil ten inzerát, že hledají prodavačku do nedalekého obchůdku (v těch prostorách bylo už kdeco, včetně pohřební služby), nenechalo mě to klidnou. Přestože jsem už nějakou  …více»

Psí výslužka

Psí výslužka
1. 08. 2017 Vaše příběhy
Při svých procházkách s Benem, mým čtyřnohým parťákem, jsem potkala za těch dvanáct let, co žije, už hodně majitelů psů. Mnozí z nich se se mnou podělili o své životní příběhy a stali se víc, než  …více»

Zaběhlý pejsek

Zaběhlý pejsek
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Jednoho dne, když jsme vezli syna do školky, tak jsem viděla ráno běhat pejska po vsi. Když jsme se asi po 10 minutách vrátili ze školky, pejsek byl u nás na dvoře. Pak jsem obešla všechny lidi u nás  …více»

Ztratila se maminka

Ztratila se maminka
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Má maminka nikdy nepila alkohol. Říkala, že jí nechutná, a tak jsme neviděli maminku na žádné oslavě užívat tuto „lehkou drogu“, jak říkají lékaři. Ani poslední den v roce, na Silvestra, maminka  …více»

Za každého počasí

Za každého počasí
28. 07. 2017 Vaše příběhy
Miluji hodně sportovních disciplín, ale plavání patří mezi mé nejoblíbenější. Vyčistím si při něm hlavu, odpočinu si a domů přijdu jako znovuzrozená. Plavu všude, kde se dá, ale nejradši mám volné  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !