Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.11. 2018
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Dítě s nemocí selektivní mutismus a to kolem

Dítě s nemocí selektivní mutismus a to kolem
13. 05. 2018 Vaše příběhy
To, že má dcera tuto chorobu, jsme zjistili v jejích pěti letech. Ale zvláštní chování jsme zaznamenali již dříve. Neměla zájem si hrát na hřištích s jinými dětmi a když si s nimi hrála, tak s nimi  …více»

Cesta do Tater

Cesta do Tater
12. 05. 2018 Vaše příběhy
Loni jsme se s dcerou vydaly na dovolenou do Tatranské Lesné. Cestu jsme zahájily před sedmou hodinou ráno. Nejdříve vlakem do Kolína a zde jsme přestoupily na Pendolino. Vlakem tohoto typu jsme jely  …více»

Jak jsme se rozrůstali

Jak jsme se rozrůstali
12. 05. 2018 Vaše příběhy
Od malička prostě miluju zvířata. Rodiče nám se sestrou dovolili první křečky a malou drobotinu, později i kocoura a psa. Osobně si myslím, že děti by se měly už od malička učit, že zvířata jsou  …více»

Naše kočky

Naše kočky
12. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o naše starosti a radosti s našimi třemi kočkami. Ze začátku jsme ani vlastně neplánovali mít kočku, protože sousedi o šest domů vedle mají dva lovecké psy a bohužel psi  …více»

Mám já někdy klid?

Mám já někdy klid?
11. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o skutečnost, která je opravdu o radostech, ale i starostech. Bohužel ty starosti převládají a já už nevím jak dál. Jsem bohužel člověk, který neumí říct ne a to se mi  …více»
 

Kam jít a kam ne, když budete u Železného Brodu - tipy na výlet

Kam jít a kam ne, když budete u Železného Brodu - tipy na výlet
10. 05. 2018 Vaše příběhy
Kdybyste jeli do Železného Brodu nebo Jablonce nad Nisou, nezapomeňte se stavit na půl cesty mezi Železným Brodem a Jabloncem nad Nisou v Pěnčíně-Alšovicích ve skleněné bižuterii. Je to muzeum výroby  …více»

Na pouti

Na pouti
8. 05. 2018 Vaše příběhy
Velikonoce mám už od dětství spojené s návštěvou pouti. Jezdila jsem na ni každoročně s bratrem a mamkou. Tehdy jsme na kolotoče moc nechodili. Prošli jsme si stánky a nakoupili hlavně sladkosti  …více»

Náhodné setkání se spolužákem

Náhodné setkání se spolužákem
6. 05. 2018 Vaše příběhy
Loudal jsem se městem a přemýšlel, co s načatým večerem. Náhodou jsem potkal Karla, byl to spolužák z učňáku, kterého jsem 10 let neviděl. Rozhodli jsme se, že zajdeme do hospůdky a zavzpomínáme na  …více»

Divný lékař

Divný lékař
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se svěřit s návštěvami doktora a zajímalo by mě, jestli s tím máte taky nějakou zkušenost nebo alespoň něco podobného, protože se mi zdá, že v poslední době je toho příliš.  …více»

Králíčci radosti

Králíčci radosti
5. 05. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o mou radost. A vlastně vícenásobnou. S manželem dlouho chováme zakrslé králíčky, ale i ty domácí. Ti domácí se nás drží už čtvrtou generaci a to už je co říct!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !