Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2020
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Naděje umírá poslední

Naděje umírá poslední
4. 04. 2020 Vaše příběhy
Jako mladá svobodná maminka jsem nastoupila do práce, když dceři byly čtyři roky. Nebylo to lehké, odcházet do práce od tak malého dítěte, když jsem neměla nikoho, kdo by mi pomohl s vyzvedáváním  …více»

Když slábne tělo i duch

Když slábne tělo i duch
3. 04. 2020 Vaše příběhy
O pomůcce pro starší občany, kterým slábne paměť, a sice kombinaci K + M +B /nejde o biblické tři krále!/ jste asi slyšeli. Čteme KLÍČE, MOBIL, BRÝLE. Pro mě, bohužel, málo písmen. Já mám osobní  …více»

Tleskám

Tleskám
2. 04. 2020 Vaše příběhy
V době, kdy píšu tento článek, ještě stále bojujeme se zlou nemocí. Nemusím nikomu připomínat její název, nemusím o ní psát detaily, protože toto je nemoc, kterou vyslovujeme my a všichni kolem nás  …více»

Doba roušková?

Doba roušková?
1. 04. 2020 Vaše příběhy
Přiznám se, že mne ani ve snu nenapadlo, že zažiji pandemii, jakou nezažili ani naši rodiče, narozeni před 2.světovou válkou. Samozřejmě, obyvatelstvo trápily nemoci jako černý kašel, spála, záškrt  …více»

Dlouhá cesta za lepším zítřkem

Dlouhá cesta za lepším zítřkem
1. 04. 2020 Vaše příběhy
Nedávno jsem tady četla článek o tom, jestli je oprávněné, aby zubaři vybírali pokutu za to, když se pacient nedostaví bez omluvy k vyšetření, na které byl objednán. Dovolte, abych tady zmínila  …více»
 

Mé seznamování, Radek

Mé seznamování, Radek
29. 03. 2020 Vaše příběhy
Jednoho dne mi na můj registrovaný profil na seznamce přišla krátká odpověď od Radka. Na první pohled se mi líbil. Odepsala jsem mu a už jen čekala, co vyleze právě z tohoto adepta na seznámení.  …více»

V pasti

V pasti
28. 03. 2020 Vaše příběhy
Když měli mí synové tři a pět let, zemřel mi náhle manžel, otec dětí. Můj muž měl pracovní úraz, kterému podlehl. Zůstala jsem s dětmi sama. Bylo to hodně těžké období plné odříkání, dřiny, povinností  …více»

Hnací motor pro mé seznamování

Hnací motor pro mé seznamování
21. 03. 2020 Vaše příběhy
Žila jsem od úmrtí svého manžela sama s dcerou, která je nyní už v pubertě. Vedla jsem sekond hand, který jsme založili s mým mužem, a který docela slušně vydělával. Na nudu jsem si nemohla stěžovat  …více»

Bude svatba!

Bude svatba!
15. 03. 2020 Vaše příběhy
Táhlo mi pomalu na 18 let, měla jsem přítele, chodila na střední školu a svět se zdál být v pořádku. Až do doby, kdy jsem najednou začala pociťovat, že přítel nebude ten pravý pro život. Nebyl. Viděla  …více»

Už nejsem sám

Už nejsem sám
14. 03. 2020 Vaše příběhy
Se svou ženou jsem se seznámil docela pozdě, až po třicátých narozeninách. Já vlastně s ženami začal obecně dost pozdě. Ještě ve dvaceti jsem měl spoustu koníčků a zálib a na to, že ženy existují,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !