Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 16.02. 2019
Dnes má svátek Ljuba
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Jirkův příběh - pokračování

Jirkův příběh - pokračování
16. 09. 2018 Vaše příběhy
V minulém článku jsem popisovala Jirkův příběh (Zavinil smrt a teď pomáhá) a dnes nabízím pokračování. Jirku jsem potkala ve městě a dlouho jsme si povídali. Potom mě pozval k němu domů na kávu  …více»

Vtipné střípky mé babičky Aničky

Vtipné střípky mé babičky Aničky
15. 09. 2018 Vaše příběhy
Moje babička vzácná to žena. Za 40 let za pultem vychovala stovky učňů i učnic. Doučovala je ekonomii, nauku o zboží a jiné. Teď, když tráví většinu času po nemocnicích, je mi smutno. Tak otevřu  …více»

Dovolená v Liptovském Jáně na Slovensku

Dovolená v Liptovském Jáně na Slovensku
2. 09. 2018 Vaše příběhy
Letos jsme si vybrali dovolenou na Slovensku. Koupili jsme si týdenní pobyt ve slovenském Lipovském Jáně. Toto údolí je kousek od Liptovské Mary a známé Bešeňové. Jánská dolina, ve které místo naší  …více»

Zavinil smrt a teď pomáhá

Zavinil smrt a teď pomáhá
1. 09. 2018 Vaše příběhy
Bylo letní odpoledne. Jirka se vracel společně se svým kamarádem a kolegou Petrem z Prahy do Brna. Řidičák měl tenkrát jen krátce. Jeli po úzké silnici z mírného svahu a on zrychlil na sto kilometrů  …více»

Už je tady zase...

Už je tady zase...
25. 08. 2018 Vaše příběhy
Ptáte se kdo? Přece Vám všem známý: Nový školní rok. Probíhají závěrečné přípravy k jeho zahájení. Školy a třídy v nich opravovány, vymalovány - tedy pokud to sjednané firmy stihly, jak slíbily  …více»
 

Ferda skypuje

Ferda skypuje
21. 08. 2018 Vaše příběhy
Rád bych se nejdříve představil. Jmenuji se Ferda a jsem korelák, přesněji patřím do čeledi Korel chocholatých. Žiji v rodině se 3 „paničkami“ a kdybych měl zapískat či zašvitořit, která je má  …více»

Vstávej má milá...

Vstávej má milá...
19. 08. 2018 Vaše příběhy
Už je den bílý... zahlaholil jsem onehdy zrána na svou, dosud klidně pochrupující choť. Pak mi to zaplo a po tomto krátkém recitativu jsem pokračoval dále už zpěvně:„...jááá musíííím mííti šííf  …více»

Vzpomínky na dovolenou ve Vysokých Tatrách

Vzpomínky na dovolenou ve Vysokých Tatrách
10. 08. 2018 Vaše příběhy
Když se ráno probudím, tak si uvědomím, že už dnes odjíždíme. Nechce se mi, moc se mi tu líbilo i přes to nestálé počasí. To ale k horám patří. V sedm hodin snídáme, potom ještě nastrkáme do batohů  …více»

Výlet zubačkou a procházka nad Starým Smokovcem

Výlet zubačkou a procházka nad Starým Smokovcem
3. 08. 2018 Vaše příběhy
Ráno opět prší. Po snídani ale pomalu vykukuje sluníčko. Bohužel jen na chvíli. Rozhodly jsme se s dcerou, že pojedeme do Štrby. Nejdříve tedy električkou do Starého Smokovce, odtud do zastávky  …více»

Málem vzdaný výšlap k Velickému plesu a vodopádům

Málem vzdaný výšlap k Velickému plesu a vodopádům
31. 07. 2018 Vaše příběhy
Ráno nás probudilo sluníčko. Hned jsme tedy s dcerou začaly plánovat, kam dnes půjdeme. Rozhodly jsme se pro vodopády Studeného potoka a potom Velické pleso a Velický vodopád. Električkou jsme jely  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !