Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Na jméně nezáleží

Na jméně nezáleží
10. 11. 2017 Vaše příběhy
Sousedé, kterým nedávno zemřel pes, si pořídili nového. Chovali už několik psích mazlíčků, a když je jejich věrný přítel opustil, nikdy bez psa dlouho nevydrželi. Pes je prostě styl života a kdo jedno  …více»

Už jen pro to klidné spaní

Už jen pro to klidné spaní
5. 11. 2017 Vaše příběhy
Minulý týden jsem zaznamenala na vstupních dveřích tří posledních vchodů našeho domu vývěsky. Zvědavost mi nedala, abych si nepřečetla, co je na nich. Bylo to úřední oznámení, že právě v těchto  …více»

Netečnost všedního dne

Netečnost všedního dne
4. 11. 2017 Vaše příběhy
Potřebovala jsem si koupit nové boty, a proto jsem si rezervovala celé odpoledne na nákupy. Byla jsem unavená z práce, a proto jsem ani nešla domů, abych co nejdřív nakoupila a mohla si pak doma  …více»

Úřednický šiml

Úřednický šiml
3. 11. 2017 Vaše příběhy
V roce 2009 jsem se začala starat o svou starší sousedku. V té době jsem vykonávala práci z domu a měla jsem dostatek času na výpomoc staré paní. Má sousedka v tom roce ovdověla a neměla nikoho, kdo  …více»

Dnešní svět

Dnešní svět
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Tak už nevím, kde je pravda a proč se to sakra furt musí všechno řešit? Poslední dobou pozoruji, že maminky se rozdělily do dvou skupin. Jedna je zastánkyně zdravé stravy a všeho eko a bio, druhá  …více»
 

Jó, to máš, holka, blbý

Jó, to máš, holka, blbý
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Jako mladá, ještě před narozením svého syna, jsem podstoupila odstranění melanomu. Mám velmi světlou pleť a v místě, kde jsem se nejčastěji spálila od sluníčka, se mi udělal nepatrný pupínek. Vůbec  …více»

Vážka ze zlata

Vážka ze zlata
27. 10. 2017 Vaše příběhy
Kdysi jsem dostala od své tchyně dárek. Byla jím obrovská zlatá brož ve tvaru vážky. Ta brož byla tak ošklivá, že jsem ji nikdy nenosila. Věděla jsem ale, že byla drahá, protože tělo vážky bylo v  …více»

Chania a Elafonisi (Kréta)

Chania a Elafonisi (Kréta)
25. 10. 2017 Vaše příběhy
Romantické starobylé město s 108 000 obyvateli leží západně od Bali. Ze severu ho omývají vody Egejského moře, z jihu se za ním zvedají do dvoutisícové výšky vrcholy Bílých hor, které zůstávají kromě  …více»

Změna, která se nepovedla

Změna, která se nepovedla
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Také někdy přemýšlíte nad svým vzhledem, respektive změnou účesu? Nemyslím zkrátit konečky, nebo udělat jen melír. Myslím fakt změnu. Třeba takovou, že si necháte udělat krátký účes, i když jste  …více»

Obyčejná cesta autobusem

Obyčejná cesta autobusem
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Dnes jsem navštívila svou mamku v nedalekém městě. Popovídaly jsme si, poseděly u kávy se zákusky, které jsem přivezla, a byl čas se vrátit domů. Od doby, co linkové autobusy do města nevjíždějí a já  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !