Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Cesty do spřátelených zemí před r.1989 má pokračování

Cesty do spřátelených zemí před r.1989 má pokračování
4. 07. 2020 Vaše příběhy
Ve svém předchozím pojednání, které už jste si mohli přečíst ZDE, jsem nepsala ještě o zájezdech do dalších zemí. Před „sametem“ to bylo Slovensko, Polsko, cesty k Jadranu i Černému moři, tedy  …více»

Jsem frustrovaná?

Jsem frustrovaná?
28. 06. 2020 Vaše příběhy
K této úvaze mě inspirovala událost z nedávné doby. Velmi populární moderátor a herec (v ČR a SR) v jednom oblíbeném slovenském pořadu „poškrabkal“ maskérku po zadku. Když to začali kolegové  …více»

Malá víla

Malá víla
28. 06. 2020 Vaše příběhy
Konečně je pátek, před sebou mám dva dny zaslouženého volna. Sobota, na kterou tak dlouho čekám. Zajedu si na chalupu, starosti běžných dnů nechám ve městě. Po dlouhé době to vypadalo na krásný  …více»

Někdo zhodnotí i to, co má malou cenu, a udělá z toho poklad

Někdo zhodnotí i to, co má malou cenu, a udělá z toho poklad
28. 06. 2020 Vaše příběhy
Mezi mými známými je také kamarádka Radka a nedaleko bydlící Milan. Zatímco Radky si vážím a obdivuji ji, o Milanovi by se dal říci opak. Oba jsou ve stejném věku. Radka se vdávala velmi mladá, ještě  …více»

Procházka do dětství

Procházka do dětství
27. 06. 2020 Vaše příběhy
Odpoledne jsem šla se svým pejskem na procházku. Bylo krásné počasí a já se procházela mezi domy sídliště, když jsem uviděla tři hrající si děti.  …více»
 

Ponožka

Ponožka
21. 06. 2020 Vaše příběhy
Dnešní doba nepřeje vztahům, práci a ani ekonomické situaci rodiny. Mnoho firem skončilo svou činnost v důsledku pandemie, která ovládla celý svět. O práci přišlo mnoho mých známých, nebo se ocitli  …více»

Kamarádi

Kamarádi
20. 06. 2020 Vaše příběhy
Kdysi jsem měla kamaráda Viktora. Po rozvodu jsem se s ním seznámila na návštěvě u kamarádky, která bydlela v sousedním městě. Viktor byl její bratranec a byl o deset let mladší, než jsem já. Já tehdy  …více»

Vrásky z lásky

Vrásky z lásky
14. 06. 2020 Vaše příběhy
Stalo se vám někdy, že jste potkali někoho, s kým jako byste se znali už dávno? S kým máte pocit, že mu koluje v žilách stejná krev a rozumíte si spolu beze slov už od prvního okamžiku?  …více»

A přece se známe...

A přece se známe...
14. 06. 2020 Vaše příběhy
Před sedmi lety jsem změnila zaměstnání. Nastoupila jsem do oboru, v kterém jsem neměla skoro žádné zkušenosti. Plně jsem se tedy vrhla do práce a snažila se co nejrychleji zapracovat. Bylo to poprvé  …více»

Elektrokolo, jaké svět neviděl

Elektrokolo, jaké svět neviděl
14. 06. 2020 Vaše příběhy
Měla jsem dvouletý spokojený vztah. Se svým přítelem jsem si docela rozuměla. Žili jsme sice každý jinde, přítel v domě na vesnici, já v panelovém domě ve městě, ale vztah nás oba naplňoval. Alespoň  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !