Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 22.05. 2018
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Slivovice

Slivovice
24. 03. 2018 Vaše příběhy
Dostala jsem od známých, kteří se právě vrátili z jižní Moravy, litr Slivovice. Jsem abstinent a alkohol nepiju. Přesto, darovanému koni se nemá na zuby koukat, jsem dárek přijala. Ostatně, Slivovice  …více»

Nakonec vše dobře dopadlo

Nakonec vše dobře dopadlo
23. 03. 2018 Vaše příběhy
Tento příběh mi vypravovala kolegyně v práci. Její syn Petr s přítelkyní Janou jeli na výlet do Vídně. Celý den proběhl tak, jak si naplánovali. Prohlídka města, návštěva památek a nákup suvenýrů na  …více»

Trampoty psí útěkářky

Trampoty psí útěkářky
23. 03. 2018 Vaše příběhy
Před časem jsem šla na procházku se svým psem. Když už jsme se chtěli vrátit domů, cestou lesoparkem v našem městě, Ben zpozoroval osamělou fenku. Měla na krku obojek, ale pán jí chyběl. Hárající  …více»

Kamarádka z Ruska

Kamarádka z Ruska
18. 03. 2018 Vaše příběhy
Když jsem byla ještě slečna školou povinná, ve škole jsme si v rámci tzv. družby se Sovětským svazem dopisovali se školáky z tehdejšího SSSR. Oživili jsme si tak tehdy povinnou ruštinu a seznámili  …více»

Smutný konec roku

Smutný konec roku
17. 03. 2018 Vaše příběhy
Na konci roku jsem měla spoustu práce. V zaměstnání si řada mých kolegyň vybrala dovolenou, nebo předstíraly nemoc a odešly na nemocenskou. My ostatní jsme to táhly i za ně. Denně jsem zůstávala  …více»
 

Člověče, nezlob se

Člověče, nezlob se
11. 03. 2018 Vaše příběhy
S Oliverem jsem se potkala zhruba ve dvaceti letech. Byla jsem půl roku po rozchodu se svým přítelem a připadala jsem si hodně sama. Už jsem potřebovala lásku, nebo alespoň dobrého kamaráda. A právě t  …více»

Olin

Olin
10. 03. 2018 Vaše příběhy
Už když jsem Olina poznala, něco mi na něm bylo divné. Sblížil nás pracovní život. Odešla jsem po studiích za prací a nějaký čas žila na ubytovně. Olin tam žil také. Přišli jsme do firmy jako poslední  …více»

Závislost

Závislost
4. 03. 2018 Vaše příběhy
Jacek byl můj soused. On se ani Jacek nejmenoval, ale pocházel odněkud z Polska, tak mu všichni začali říkat Jacek. Ve skutečnosti to byl Jan. Vystudoval střední průmyslovku, ale nenašel práci, a tak  …více»

Démon alkohol

Démon alkohol
3. 03. 2018 Vaše příběhy
Luboše jsem poznala, když jsem byla s kamarádkami na bowlingu. Seděl u baru, pil něco míchaného, a co chvíli se na mě usmál. Když jsem po návratu z toalety zavadila o jeho pohled, bylo mi jasné, že  …více»

Naše první keš

Naše první keš
2. 03. 2018 Vaše příběhy
Před několika lety se i do naší krajiny dostal geocaching. Hra založená na pobytu v přírodě a hledání ukrytých schránek s „poklady“. V rámci propagace této hry bylo v našem kraji postupně založeno  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !