Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.11. 2017
Dnes má svátek Emílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Vztah skončil - co dál

Vztah skončil - co dál
15. 10. 2017 Vaše příběhy
Vztahy přicházejí a odcházejí, tak to bývá. V drtivé většině případů s tím aktéři, respektive minimálně jeden z nich, nepočítá. Ovšem když se tak stane, vyplývá otázka, jak se z toho pokud možno co  …více»

Vegetariánatví a veganství

Vegetariánatví a veganství
14. 10. 2017 Vaše příběhy
Vegetariánství, životní styl nebo módní trend? V dřívějších dobách byli vegetariáni a vegani velmi odsuzovaní lidé, avšak dnes je tomu jinak! Může za to současná moderní doba a propagace zdravého  …více»

Kamarádčino rozhodnutí

Kamarádčino rozhodnutí
14. 10. 2017 Vaše příběhy
Podzim je moje nejoblíbenější období, protože jsem se v říjnu vdávala z veliké lásky a rok na to, začátkem listopadu, se nám narodil první syn Dominiček. A navíc jsem se vdávala hodně mladá, bylo mi  …více»

Nalezená peněženka

Nalezená peněženka
13. 10. 2017 Vaše příběhy
Když něco najdete, máte povinnost to vrátit majiteli. Tak zní zákon. Já v sobotu našla peněženku, a nebyla prázdná. Byly v ní dva tisíce korun a nějaké drobné, několik stravenek, řidičský průkaz, malý  …více»

Jakub

Jakub
1. 10. 2017 Vaše příběhy
Do mého současného zaměstnání nás nastupovalo pět. Jediný, kdo měl, stejně jako já, také vysokoškolské vzdělání, byl Jakub. Ostatní byli jen vyučení. Na práci ve fabrice to stačilo. Jakub mě na první  …více»
 

Jak se nám Casper ztratil

Jak se nám Casper ztratil
30. 09. 2017 Vaše příběhy
Chovali jsme roky papouška alexandra, kterého jsme pojmenovali Casper. Casper byl velmi chytrý ptáček. Brzy se naučil mluvit a stal se dokonalým mazlíkem celé naší rodiny. Miloval především léto, kdy  …více»

Zloděj ze základní školy

Zloděj ze základní školy
10. 09. 2017 Vaše příběhy
Cestou z práce jsem potkala Mirka, spolužáka ze základní školy. „Jé, tebe jsem už dlouho neviděla,“ řekla jsem, když mě pozdravil. Dali jsme se do řeči. Povídali jsme o tom, jak žijeme, kolik máme  …více»

Soutěžit, či nesoutěžit?

Soutěžit, či nesoutěžit?
10. 09. 2017 Vaše příběhy
Asi každá z nás už aspoň jednou v životě zažila ten krásný, sladký pocit z výhry. Já osobně mám vždy lepší náladu, která se mě drží i dlouho poté, co již výhru držím v ruce. Někomu přichází štěstí  …více»

Příběh jedné letní lásky

Příběh jedné letní lásky
9. 09. 2017 Vaše příběhy
Vyjmenovat, co nechceme, je těžké. Nestejné to je ve vztazích. Spálíte-li se s alkoholikem, víte, že nehledáte dalšího partnera, který by měl vřelý vztah k alkoholu. Pokud máte špatnou zkušenost se  …více»

Porevoluční pokroková doba

Porevoluční pokroková doba
9. 09. 2017 Vaše příběhy
Neměla jsem radost, když vypukla ona revoluce. Prý sametová. Ač jsme s manželem nikdy nebyli ve straně, žili jsme si slušný a poklidný život. Naše děti měly co jíst, a my také. Na chléb jsem si mazala  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !