Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.11. 2018
Dnes má svátek Leopold
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Kamenné kříže

Kamenné kříže
8. 07. 2018 Vaše příběhy
Už jako dítko školkou povinné mě zajímaly kamínky, obvykle i oblázky aj. Nosil jsem je domů a tam si je schovával do krabice od bot. Stěhováním se krabice ztratila a já jsem po ní dlouho smutnil. Když  …více»

Jarní výlety

Jarní výlety
7. 07. 2018 Vaše příběhy
Vzpomínám si na dobu, kdy jsem byla ještě malá. Stačilo, aby se teploty vyšplhaly k 15 stupňům či výše a bylo hezké jaro, a maminka s babičkou už plánovaly všelijaké výlety. Jak autem, tak i autobusem  …více»

Jak jsem se stal simulantem

Jak jsem se stal simulantem
5. 07. 2018 Vaše příběhy
Čtu si onehdy „Švejka“ - mám třicáté vydání - černobílé Ladovy ilustrace - o parádní provedení téhož, s ilustracemi barevnými, mne připravilo některé z mých dítek.  …více»

Reklama útočí

Reklama útočí
2. 07. 2018 Vaše příběhy
Ráda bych byla jeden z těch výjimečných lidí, na které reklama vůbec nepůsobí. Jenže vím, že působí. Proč to vím? Jednak si všímám, že si spoustu reklam pamatuji a občas je i vyhledávám, abych volila  …více»

Příběhy z vlaku

Příběhy z vlaku
1. 07. 2018 Vaše příběhy
Téměř celý profesní život jsem pracovala u železnice, bydlela u nádraží a svého muže si našla, kde jinde, než na nádraží. Miluji jízdu vlakem a je jedno, zda se jedná o supermoderní rychlovlak nebo ko  …více»
 

Diagnóza: Sociální fobie, osm let v izolaci a vystoupení z ní

Diagnóza: Sociální fobie, osm let v izolaci a vystoupení z ní
17. 06. 2018 Vaše příběhy
Něco jako Matematika socfobíků aneb Povídání o množinách. Jako byl ten fejeton „Kočičí život aneb Kdo říká, že život není pohádka?“ Nebude tentokrát tak popularizační a pochopí ho menší vzorek  …více»

Zlost

Zlost
16. 06. 2018 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o příběh, který se týká našeho otevřeného bazénu, který je určen pro všechny. Už loni mě naštvalo, že jednou kdysi v rádiu hlásili, že bazény jsou všude napuštěné. No  …více»

Sardinie

Sardinie
14. 06. 2018 Vaše příběhy
S Dušanem jsem měla tříletý vztah. Věděla jsem sice, že je vyléčený alkoholik, ale jeho tvrzení, že s alkoholem nadobro skončil, mě utvrdilo v tom, že mi stojí za to, abych ho měla ráda. A skutečně,  …více»

Moje trable s jablkem

Moje trable s jablkem
11. 06. 2018 Vaše příběhy
Milé dámy, kamarádky, kolegyně a všechny ženy, které máte problém jako já, ano, i tak se to dá kulantně nazvat, s nadváhou. Jsem žena, matka, uklízečka, žehlička, kuchařinka a nevím co ještě všechno,  …více»

Co dělat v Tatrách, když prší ?

Co dělat v Tatrách, když prší ?
9. 06. 2018 Vaše příběhy
Druhý den naší dovolené nezačíná dobře. Od pěti hodin ráno prší a je pořádně zataženo. Co budeme dělat? Dcera žhaví internet. Kolem osmé hodiny přestává pršet, zataženo je ale pořád. Posloucháme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !