Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 16.02. 2019
Dnes má svátek Ljuba
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

O tom, jak jsme díky Natálce začali jíst zdravě(ji)

O tom, jak jsme díky Natálce začali jíst zdravě(ji)
9. 12. 2018 Vaše příběhy
Jednou mě má mladší kamarádka požádala, jestli bych jí nemohla pohlídat její pětiletou holčičku Natálku. Syna už mám velkého, a tak jsem možnost strávit večer i noc s malou holčičkou uvítala  …více»

Láska z diskotéky

Láska z diskotéky
8. 12. 2018 Vaše příběhy
Byla jsem tehdy ještě mladá holka, studentka. Se svou kamarádkou Andreou jsme, když nás rodiče pustili, navštěvovaly nedalekou diskotéku U Černé kočky. Přišly jsme tam na jiné myšlenky, než na učení,  …více»

Tvořili jsme vánoční ozdoby

Tvořili jsme vánoční ozdoby
7. 12. 2018 Vaše příběhy
Asi před pěti lety touhle dobou jsme si se starší dcerou sedly v obýváku a napadlo nás, že bychom mohly děti zabavit tvořením nějakých vánočních dekorací. Přece jenom, dětí je hodně a hlavně, dekorace  …více»

Láska a tolerance, nebo hloupost?

Láska a tolerance, nebo hloupost?
7. 12. 2018 Vaše příběhy
Už od školních let jsme byly tři kamarádky. Eva, Irča a já. Naše kamarádství přetrvalo roky, a i když jsme se nesetkávaly pravidelně, vždy jsme si aspoň zavolaly nebo zorganizovaly občasnou schůzku.  …více»

Pár podzimních dnů ve Velkých Karlovicích

Pár podzimních dnů ve Velkých Karlovicích
6. 12. 2018 Vaše příběhy
Letos na podzim jsme prožili několik hezkých dnů v areálu s valašskými chalupami ve Velkých Karlovicích. Velké Karlovice jsou jednou z největších a nejmalebnějších obcí u nás na Moravě. Leží na  …více»
 

O létajícím koberci

O létajícím koberci
5. 12. 2018 Vaše příběhy
Přiznám se, že tak trochu „ujíždím“ na kobercích. Již od dětství jsem si ráda prohlížela tyto bytové doplňky v obchodech a jednou se dokonce stalo, že jsem zůstala v tomto oddělení a maminka s tetou  …více»

Kouření škodí nejen zdraví

Kouření škodí nejen zdraví
4. 12. 2018 Vaše příběhy
V práci jsem byla teprve rok, když k nám nastoupila Alice. Byla jsem dosud služebně nejmladší zaměstnanec malé firmy, která vyráběla lékařské operační sety. Práce to byla náročná, ale zajímavá a jistě  …více»

Psí hrdina

Psí hrdina
3. 12. 2018 Vaše příběhy
Mám neteř. Dcera mé sestry, Lucie, se narodila se srdeční vadou. Krásné miminko muselo být operováno ihned po svém narození, aby vůbec přežilo. A nejednalo se o operaci jedinou. Pro svou nemoc byla  …více»

Sen s vůní dětství

Sen s vůní dětství
2. 12. 2018 Vaše příběhy
Včera jsem měla sen. Sen o nakupování. To asi proto, že se kvapem blíží Vánoce a mě jako hospodyni čeká předvánoční nakupování. Mám z toho vždy husí kůži. Nejen, že mě trápí, kolik to bude zase stát,  …více»

Andrea

Andrea
1. 12. 2018 Vaše příběhy
Mám kamarádku Martu. Marta je už v důchodu. Má dva syny, stýká se ale pouze s jedním. Ten starší ji stál mnoho nervů. Už když byl v pubertě, často ho vodila domů policie. Začal krást po obchodech,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !