Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.11. 2020
Dnes má svátek Kateřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Pohádkář

Pohádkář
19. 09. 2020 Vaše příběhy
Příběh, který budu popisovat, se stal už před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladou dívkou. V době, kdy jsem Petra potkala, jsem byla nezadaná. Protože jsme si rozuměli a Petr se mi hodně líbil, dá se  …více»

Malíř

Malíř
13. 09. 2020 Vaše příběhy
Má kamarádka má malého syna, Kubíka. Ten po prázdninách nastoupí do první třídy. Jako „velký“ kluk už chodí hrát si ven sám, s kamarády, a maminka s ním nemusí. Samozřejmě, že ho hlídá. Kubík je ale  …více»

Auto

Auto
12. 09. 2020 Vaše příběhy
Své první auto jsem si kupovala od kolegy v práci, Ivana. Věřila jsem mu, že mi nenabídne něco předraženého a upozorní na všechny nedostatky, udělá mi cenu a nic nezamlčí. Jsme přece kolegové. Ivan se  …více»

První školní den na vysoké

První školní den na vysoké
10. 09. 2020 Vaše příběhy
Na svůj první den na vysoké škole nikdy nezapomenu, to přísahám. Vybrala jsem si studium na pražské vysoké škole, to byla má podmínka. Původně jsem nechtěla na vysokou školu jít, lákala mě práce  …více»

Výlet do Štramberka

Výlet do Štramberka
6. 09. 2020 Vaše příběhy
Konečně se naše rodinka dostala na výlet. Nejdřív byly děti nemocné, pak jsem neměla volno já, poté zase manžel. Když jsme měli volno oba a děti byly zdravé, nikam se kvůli pandemii viru nesmělo  …více»
 

Roggie

Roggie
5. 09. 2020 Vaše příběhy
Po rozchodu s přítelem jsem měla krátce vztah s Viktorem. Byl to vlastně kolega z jiné expozitury firmy, ve které jsme oba pracovali. Už při posledním firemním dni po mně pokukoval, nyní, když jsme  …více»

Nový začátek

Nový začátek
30. 08. 2020 Vaše příběhy
Nikdy by mě nenapadlo, že po všech mých negativních zkušenostech si ještě někdy najdu nějakého muže. Nebo, že bych se snad ještě někdy mohla zamilovat a zase jednou být šťastná. Je mi čtyřiatřicet  …více»

Psí parťáci

Psí parťáci
27. 08. 2020 Vaše příběhy
Když se nám narodila dcerka Adélka, celou dobu jsme přemýšleli, že bychom jí měli pořídit zvířátko. Já i můj muž jsme oba vyrůstali se psy, a tak bylo samozřejmé, jaké zvířátko zvolíme. Jakou rasu  …více»

Chaloupka ze vzpomínek

Chaloupka ze vzpomínek
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Kdysi dávno, to jsem byla ještě malá holka a má starší sestra chodila do školky, koupili naši rodiče krásnou dřevěnou chalupu na Slovensku. Užili jsme si ji ale jen málo.  …více»

Deštník

Deštník
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Nemám rád déšť. Jeden takový déšť mě kdysi dávno připravil o přítelkyni, bohužel. Nebo radši bohudík? Byl jsem ještě hodně mladý, nezkušený. Ještě jsem studoval, když jsem poznal Alici. Alice už  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !