Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.05. 2020
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Lidi zlatí, buďte na své věci opatrní

Lidi zlatí, buďte na své věci opatrní
28. 04. 2020 Vaše příběhy
Ráno jsem se probudila a musela jsem se svým psem ven. Obvykle si cestou koupím koláč, nebo housku, a snídám při procházce. Nyní, kdy musíme mít zahalena ústa i nos, ovšem toto nepřipadá v úvahu.  …více»

Vzpomínka na dovolenou v Turecku

Vzpomínka na dovolenou v Turecku
26. 04. 2020 Vaše příběhy
V době, kdy není možné cestovat, a už vůbec ne do zahraničí, jsem se rozhodl zavzpomínat na dřívější dovolené. Začnu hned tou loňskou, do Turecka. Do Turecka jsem se vypravil se dvěma kamarády, Petrem  …více»

Historka z hrobu

Historka z hrobu
25. 04. 2020 Vaše příběhy
Ač dnes žijeme v krizovém stavu, nesmíme myslet jen na to zlé. Musíme se snažit veselou myslí a optimismem posílit imunitu, abychom mohli případně čelit tomu, co možná postihne právě i nás osobně  …více»

Vezmi pastelky a namaluj si svět

Vezmi pastelky a namaluj si svět
24. 04. 2020 Vaše příběhy
Šla jsem vyvenčit našeho psa jen kousek po vesnici, ve které bydlíme. Je zvyklý na procházky, a ani v této době si je nechce nechat vzít. Míjela jsem dům své kamarádky Helenky. Helenka je o dost  …více»

Čtyřnohé oběti

Čtyřnohé oběti
23. 04. 2020 Vaše příběhy
Současný boj s virem, jehož sílu každým dnem poznáváme, nese i jiné než lidské oběti. Bydlím se svou rodinou na vesnici. Na vesnici, kde naprosto každý chová minimálně jedno zvíře. A mít jen jedno  …více»
 

Zase zpátky do pohádky…

Zase zpátky do pohádky…
21. 04. 2020 Vaše příběhy
Bylo nebylo, jednou, jedno město a v něm byl veliký obchoďák. Několikrát ročně se v něm pořádaly super akce pro děti, rodiče a někdy i pro babičky a dědečky. Většinou se tam konaly oslavy Dne dětí,  …více»

Dospělost přímo úměrná své době

Dospělost přímo úměrná své době
18. 04. 2020 Vaše příběhy
Má dcera si dlouho přála k narozeninám rtěnku jisté značky. Měla ji vyhlédnutou a moc po ní toužila. Rtěnka byla ale dražší, než mnohé jiné a sama si ji z kapesného nechtěla pořizovat. Padly by na  …více»

Dluhy se mají platit

Dluhy se mají platit
18. 04. 2020 Vaše příběhy
V této době, kdy nemoc zkouší naši pospolitost, se ukazuje, jací skutečně jsme. Jsou lidé, kteří nezištně pomáhají, ale objevilo se také nemálo těch, kteří ze současné situace těží pro vlastní  …více»

Chlupaté překvapení

Chlupaté překvapení
17. 04. 2020 Vaše příběhy
Po nějakém čase chození jsme si s přítelem našli společný byt. Oba jsme měli práci v místě bydliště a každé odpoledne jsme byli spolu doma. Ale přítel začat čím dál častěji chodit z práce nespokojen  …více»

Jak se smaží v karanténě langoše

Jak se smaží v karanténě langoše
16. 04. 2020 Vaše příběhy
Dostala jsem chuť na langoše. Neodolatelnou chuť. Chuť to byla přímo hmatatelná. Jenže, neměla jsem droždí. Droždí je ovšem v dnešní virem zkoušené době nedostatkovým zbožím.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !