Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Na Pavla nečekej

Na Pavla nečekej
23. 12. 2017 Vaše příběhy
Dlouho jsem váhala, jestli tento příběh mám poslat. Konec konců, není na něm nic zvlášť zajímavého, ani poučného, je to spíš taková moje vzpomínka na jeden zpackaný vztah. S Pavlem jsem  …více»

Hlavní je nakupovat výhodně

Hlavní je nakupovat výhodně
20. 12. 2017 Vaše příběhy
V tomto předvánočním čase je člověk stále nervózní, uspěchaný a ovládá ho pocit, že do 24. prosince nestihne to, co si předsevzal. Jako by po tomto dni měl skončit život na Zemi, jako by neměl přijít  …více»

No a co, že je z vesnice?

No a co, že je z vesnice?
19. 12. 2017 Vaše příběhy
Celý život žiji ve městě. Narodila jsem se ve městě a celý svůj dosavadní život jsem bydlela v panelákovém bytě. Když jsem byla mladší, brala jsem to jako negativum, a když byla možnost, utíkala jsem  …více»

Vnučka a cvičení

Vnučka a cvičení
17. 12. 2017 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o to, co mě trápí, ale to je to jediné, co můžu udělat - napsat těchto pár vět. Mám skoro 6měsíční vnučku. Na svět pospíchala, a tak se narodila o měsíc dřív a potřebuje  …více»

Jak jsem zaprášenému rotopedu vdechla druhý život

Jak jsem zaprášenému rotopedu vdechla druhý život
17. 12. 2017 Vaše příběhy
Jezdím čtyři týdny denně 10 km na rotopedu a chtěla bych se s Vámi podělit o to, co jsem zažila, poznala a zjistila, a třeba Vás i inspirovat, vrátit do života „němého sluhu“, který roky slouží jako  …více»
 

Proč Ben přestal žrát?

Proč Ben přestal žrát?
9. 12. 2017 Vaše příběhy
Můj pes Ben není žádný zelenáč. Je to už pořádně vyzrálý a světa znalý pes. Má dvanáct a půl roku a mnohdy jeho ostřílenost životem překvapí i mě. Poslední dobou jsem si všimla, že Ben baští méně.  …více»

Vojtíšek neposeda

Vojtíšek neposeda
8. 12. 2017 Vaše příběhy
Jmenuji se Sárinka a právě v neděli mi bylo 5 let. Maminka i babička říkají, že ten čas velmi rychle běží a než se nadějeme, budou mě doprovázet do školy. Když jsem přišla na svět, byl v rodině pejsek  …více»

Lesní bar

Lesní bar
2. 12. 2017 Vaše příběhy
Letos v říjnu jsme trávili několik dnů v Jeseníkách. Byla jsem ráda, že bylo hezké počasí a my se mohli vydat do Lipové Lázní a dál do části Horní Lipová, kde je již několik let tento zajímavý bar n  …více»

Jak jsem naučila svůj mobil mluvit

Jak jsem naučila svůj mobil mluvit
2. 12. 2017 Vaše příběhy
Měla jsem velmi náročnou pracovní noc. Něco jsem zpracovávala na počítači pro firmu, a ráno zase soukromě. Dá se říct, že jsem jela patnáct hodin v kuse, oči mě pálily, hlava bolela, jak jsem se musel  …více»

Výlet do slovenských opálových baní aneb Tam, kde končí svět

Výlet do slovenských opálových baní aneb Tam, kde končí svět
29. 11. 2017 Vaše příběhy
Letos v červnu jsme s mojí mamkou a mými dětmi strávily jako obvykle dva krásné týdny na Slovensku. Jezdíme už několik let na stejné místo, do nádherné Demänovské doliny. Ale o tomto kouzelném místě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !