Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Show Jana Krause - Jak vyčarovat lásku?

15. 04. 2011 | Televizní tipy
Kriminalista Josef Mareš, herečka Andrea Čunderlíková a druidská kněžka Noira budou dnes hosty Jana Krause. Jak se na vrahy dívá zkušený policista? Co dnes dělá nezapomenutelná Ina z Nemocnice na kraji města? A na co všechno je dobrý okultismus?

Dozvíte se v premiérovém třicátém třetím díle Show Jana Krause v pátek 15. dubna ve 22.00 na Primě.

Policejní vyšetřovatel a kriminalista Josef Mareš vedl vyšetřovací tým známého případu „Anička“. Vzpomínat na něj bude zřejmě ještě dlouho. „Za 18 let, co dělám na vraždách, to byl nejsmutnější případ. Spolupracovali jsme úzce s rodinou, a tak to člověk celé bere trochu osobně,“ přizná smutně a dodá: „Ideální by bylo, kdyby člověk na konci vyšetřování za každým případem zabouchl dveře a zapomněl, ale bohužel, nejde to.“ Jana Krause zajímá, jaký vztah si k pachatelům vražd vytvoří.

 „Pachatel musí v prvé řadě přiznat svou vinu a já někdy pochopím, proč to udělal, a někdy také ne.“
Vzpomene si také na jeden ze svých prvních případů tzv. orlických vražd. „Vyšetřoval jsem tehdy případ, který nakonec nebyl nikdy vyšetřen, ale díky tomu jsme přišli na orlické vraždy. Byl jsem u toho, když se sudy s oběťmi vytahovaly a otvíraly. Pak jsem jel s kamarády na čundr, a když jsme otvírali konzervu, vrátilo se mi to a nemohl jsem tu konzervu jíst,“ prozradí.

Jan Kraus chce ještě něco vědět o případu zmizelé Aničky a o tom, že policisté místo, kde bylo její mrtvé tělo, přehlédli. „Měli jsme indicie, že Anička tam někde bude, ale pak nás překvapilo počasí. Pes je sice výborný, že spolupracuje, ale nemůže mluvit,“ vysvětlí mu šéf vyšetřovacího týmu. Zkušený policista si myslí, že každý je schopen vraždy. „Já jsem byl v tom stavu několikrát, ale nikdy jsem to nedotáhl do konce,“ přizná se smíchem moderátor.

Herečka Andrea Čunderlíková je snad pro všechny hlavně Ina z legendárního seriálu Nemocnice na kraji města. „My jsme s Andreou spolužáci ze základní školy,“ prozradí Jan Kraus a přidá historku o tom, jak se kdysi s Romanem Skamene ocitli doma u Andrey
a požadovali jídlo a místo k přespání. Zajímá ho, zda Andrein půvab byl pro ni v životě spíše výhodou, nebo komplikací. „Bylo to tak, že muži mě vždycky měli rádi a ženy mě nenáviděly,“ svěří se herečka a zavzpomíná na období vysílání Nemocnice. „Stáli jsme
s mužem v obchodě ve frontě na košíky. Přistoupila k nám nějaká paní a řekla mému muži – Tohle je vaše žena? Teda to je taková mrcha! Chudák Libuška Šafránková!“ pobaví historkou. A proč s herectvím skončila? „V 90. letech jsem pomáhala známému z Německa

rozjet jeho podnikání a zůstala jsem u toho. Začala jsem dělat PR různým firmám, čemuž se věnuji dodnes.“ Jana Krause ještě zajímá, jak je to s jejím údajným bojem s počítačem. „To bylo dříve. Počítače jsem se opravdu hrozně bála, ale pak jsem se to naučila a pracuju v excelu, píšu ve wordu, všechno už dělám,“ pochlubí se nakonec herečka.

Třetí host – Noira Janu Krausovi nejdříve prozradí, kdo vlastně je. „Jsem čarodějnice, adeptka vúdú, druidka, věštkyně, léčitelka.“ V čem může tedy pomáhat lidem? „Pomohla bych třeba, když má někdo problém s láskou,“ prozradí. „Kdybych řekl, zařiďte, ať mě Jarča chce, uměla byste to?“ zjišťuje moderátor. „Pokud člověk nezmění strategie a postoje ve svém životě, magie nic nezmůže,“ vysvětlí mu princip pomoci odbornice na okultismus. „Co kdybych za vámi přišel, že u nás doma straší, to byste mi pomohla?“ nedá se odbýt Jan Kraus.

„To bych se pak nejdřív ptala, kdo v tom domě žil, kdo tam předčasně zemřel a tak.“ K magii patří i různé pomůcky, Jana Krause zajímá, na co se používají „vykuřovadla“, která mu Noira přinesla na ukázku. „Třeba na očištění, na vymítání, na lásku,“ vyjmenovává. Prozradí ještě, že studuje religionistiku a specializuje se na pohanské rituály. „Co si myslíte o působení vúdú?“ ptá se Jan Kraus. „O tom vůbec nepochybuju. Ale já záškodnou magii nedělám,“ upřesní a dodá: „U nás po záškodné magii naštěstí není taková poptávka.“ Svěří se také, že čarodějem je i její přítel „Soužití je ale složité. Proto také většina lidí, kteří se věnují okultismu, žije sama," vysvětlí čarodějnice.Zdroj:Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky