Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 30.09. 2020
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 35. díl - Angelika ze Slunečné

23. 06. 2020 | Televizní tipy
35. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Angelika ze Slunečné“ a sledovat jej můžete 23.6. 2020. Janek dává Týně najevo, že ji má rád, ale Týna je neoblomná. Jenže nakonec Jankovi podlehne, když chystá seno pro Dolejše. Když jim druhý den seno vrací, tak se Janek zraní. Dolejš vidí, jak se Týna o Janka bojí. Janek naštěstí není zraněný, ale Týna se svou reakcí prozradila. Linhart má problémy s Romanem, který není tak dobrý, jako Janek.

Linhart prosí Hanu, aby mu pomohla s prezentacemi, ale ta odmítá. Už není jeho zaměstnanec. A navíc má podmínku: chce, aby se usmířil s Jankem. Což Linhart odmítá. Nakonec je pro Linharta přece jenom udělá. A Roman je pěkně naštvaný. Linhart zvažuje, že by odjel na jachtu, ale když vidí, že Roman neuspěl při jednání s Hutlou, tak musí naštvaně zůstat. Linhart potká ve firmě Denisu, která hledá Janka. Denisa je na Janka naštvaná a řeší to s kamarádkami.

Slunečná - 35. díl - Angelika ze SlunečnéTy jí poradí, aby sbalila Johna. Denisu to zaujme. A volá Linhartovi, že potřebuje doma něco opravit. Ale ješitný Linhart i Hana to samozřejmě prokouknou, ale Linhart za Denisou přece jen jede. A k jeho překvapení ho po krátké návštěvě vypoklonkuje z bytu, protože má prý koncert. Ale druhý den už má pro Denisu velkou kytici růží a bere ji na večeři. Haně je jasné, že si ho Denisa začíná omotávat kolem prstu. Sylva nezvládá práci v hospodě, chlapi se stěžují, že jim točí podmíru. Běta jí pomůže a pošle odpočnout. Při té příležitosti ji Běta nabádá, aby podepsala Týně úvěr.

Ale Sylva jí slušně řekne, že nic takového neudělá. Sylva dostane od Roberta pracovní nabídku. Robert koupil několik realitních kanceláří a chce se stát jedničkou na trhu. Nabídne Sylvě místo obchodní ředitelky. Sylva slíbí, že o tom bude přemýšlet. Lída se bojí, aby Sylva nezačala blbnout a nestornovala svatbu se Štěpánem, tak jí vypočítává, kolik by mohla vydělat na stáčení vody. Když Sylva slyší, že mohla mít milion za rok, tak pookřeje.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019. Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další. Režie L. Kodad


35. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 23.6. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !