Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.12. 2018
Dnes má svátek Albína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Stát se podnikatelkou ještě nikdy nebylo tak snadné

6. 02. 2018 | Finance
-Komerční sdělení-

Schválně, řekli byste, že 35 % všech podnikatelů u nás tvoří ženy? Zájem žen o podnikání s každým dnem roste, a pokud i vy přemýšlíte, že své vášni nebo potenciálu, kteří ve vás dřímají, chcete dát business podobu, potom čtěte dál. Možná vás překvapí, že cesta k podnikání není až tak trnitá.

Jaké máte možnosti aneb OSVČ vs. založení s. r. o.


Inu dobrá, nyní pravděpodobně víte, čím chcete místní podnikatelské vody obohatit, na řadu však přichází zásadní otázka: Kterou formu podnikání zvolit? OSVČ, nebo si rovnou založit firmu? Obě možnosti s sebou nesou řadu výhod i nevýhod, avšak největším benefitem založení společnosti je bezesporu to, že ručíte pouze do výše svých nesplacených vkladů, oproti tomu jako OSVČ ručíte svým osobním majetkem.

Seady made společnostZaložení s. r. o. není nikterak složité


Obáváte-li se počátečního složitého papírování a formalit, potom jste zřejmě ještě neslyšeli o společnosti Simply Office, u které si lze koupit již hotovou firmu, anebo si ji dokonce nechat zhotovit tzv. „na klíč“. Tuto službu ocení zejména nováčci, kteří touží přijít k hotovému a nechtějí se o nic starat. Ready made společnost totiž byla založena pouze za účelem dalšího prodeje, z právního hlediska má tudíž čistý štít a jediné, co musíte udělat, je, nechat si ji přepsat na sebe.

 

Zvolte si sídlo firmy chytře


Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, zvolení si sídla firmy vás tak či tak nemine. Pohráváte-li si s myšlenkou své podnikání provozovat výhradně u sebe doma, potom byste měli znát i rizika, která s sebou tento krok nese. Tím, že se vaše soukromá adresa stane veřejnou, si zaděláváte i na případné nezvané návštěvy, ať už z řady klientů nebo úřadů, nehledě na to, že podnikání z domova nepůsobí zrovna moc seriózně.

Jak funguje virtuální sídlo firmy


Ideálním řešením se pak jeví tzv. virtuální sídlo, které vám poskytne reprezentativní zázemí i prestižní adresu bez toho, aniž byste museli platit nesmyslné částky za pronájem kanceláře. S virtuální kanceláří získáte navíc i recepci, kde za vás přeberou poštu nebo přesměrují telefonní hovory. Virtuální sídlo je navržené tak, aby šlo ruku v ruce s příslušnými zákony a nařízeními.

Jak vidíte, v dnešní době už nepotřebujete „zdolávat Everest“ byrokracie, abyste založili svou vysněnou firmu. Díky společnostem, jakými je právě Simply Office, se můžete věnovat příjemnějším a kreativnějším činnostem, zatímco ty méně příjemné záležitosti spojené s podnikáním za vás vyřídí někdo jiný.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !