Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014

26. 10. 2014 | Televizní tipy
Do dalšího dílu TGM: Talkshow Geni a Míši přijali pozvání fotbalista Petr Švancara, včelař Augustýn Uváčik a herečka Alice Bendová.

TGM: Talkshow Geni a Míši – 26.10. 2014:


Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Jako prvního hosta přivítali moderátoři fotbalistu Petra Švancaru. Přečetli o něm pár novinových titulků, mezi nimi i jeden, který zněl: Hledám angažmá a ženskou. Petrovi nabídli, že si z pořadu může udělat svou vlastní seznamku a nabádali ho, ať na kameru řekne své požadavky.  „Fotbalista jsem spíš technický, občas zahlavičkuju a mám pár pravidel, která chci v angažmá mít. Například vždycky mám devítku, většinou se nevracím, nestřídám, nenahrávám a mám největší plat,“ vyjmenoval Petr. 

TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014Pak začal vyjmenovávat požadavky na svou budoucí přítelkyni a začal přiznávat některé své špatné vlastnosti, mimo jiné i to, že nevaří „Jestli chceš sehnat holku, měl bys být pozitivní,“ vysvětlovali mu moderátoři. „Nevařím, ale dělám dobrou snídani. Müsli s mlékem a dvě lžičky medu,“ snažil se svůj mediální obraz pro případné slečny vylepšit Petr. Pak jej ovšem opět trochu pokazil prohlášením, že slečna by neměla pátrat po tom, jestli je jí Petr věrný. „To je, jako kdybys hledal bílého černocha!“ neudržel se Geňa. Petr šel v odhalování sebe sama ještě dál. Jakou zásadní informaci na sebe prozradil? A jak se mu bude dařit v Klausově šusu?

Fotbalistu vystřídal včelař Augustin Uváčik, kterého prý spousta lidí považuje za prvního člověka na světě, jenž použil kamerový systém pro sledování včel. Moderátory zaujalo, že se stará o včelíny umístěné na střeše jednoho pražského hotelu v centru a nechápali, jak na takový nápad mohl někdo vůbec přistoupit. Augustin vysvětlil, že to ale nebyl jeho nápad. „Oslovili mě z hotelu, hledali včelaře, který se jim o včely bude starat. Já kývnu na všechno, co se týče včel.“  To zaujalo Michala. „Takže na nabídku na nějaký pornofilm byste taky kývl?“ položil otázku. Ale Augustin měl hned pohotovou odpověď.

Teď se natáčí vědecký film o tom, jak se včelí matka páří se šestnáct trubci. Bohužel ti trubci zemřou,“ vysvětloval pan Augustin, co se stane po včelím aktu. „Takže přežijí jen trubci homosexuálové, kteří na ni nejdou,“ ujišťoval se Geňa. Pana Uváčika zaujalo povídání předchozího hosta o tom, že si dává do müsli dvě lžičky medu. „Za každé třetí sousto může včela,“ objasnil moderátorům. „I za řízek s bramborem?“ Nechápal Michal. Pan Uváčik popisoval nejen kamerový systém, který sleduje včely, ale i nápad umístit GPS přímo na včely, aby bylo možné přesně sledovat jejich pohyb. Geňa s Michalem si pak zahráli nejen na včelaře, ale i na včely. Jakou největší starost měl Geňa coby včela?

Třetím hostem pořadu byla herečka Alice Bendová, kterou teď mohou vidět fanoušci seriálu Svatby v Benátkách jako Lolu. Moderátory zaujal titulek, v němž se píše, že Alice hraje pořád mrchy, přitom je ve skutečnosti úplně jiná. Michala zajímalo, jak jiná, a požádal Alici, ať to vysvětlí. „Teď hraju ve Svatbách v Benátkách Lolu, která je pragmatická, nemá děti a ani je nechce. Já jsem úplně jiná, děti mám a miluju je. Proto říkám, že jsem jiná. Ale taky dokážu být hadice, občas pěkně zasyčím,“ přiznala. Alice mluvila o tom, že ačkoliv je velmi obsazovanou seriálovou herečkou, vystudovala umělecko-průmyslovou školu místo herecké. Na to téma si notovala s Geňou, který je původem tanečník.

Spolu také předváděli, kdo má hezčí úsměv. Michala zajímal postup, který občas údajně uplatňují herečky. „Herečky občas řeší, s kým se vyspat, aby se dostaly k roli. Je to lepší s režisérem nebo s kameramanem?“  Ptal se Alice. Alice mu odpověděla otázkou: „A jak to děláte vy, chlapi?“  Michal na to: „Nejdřív koupíš nějaký dárek, pak jdete k němu nebo k tobě.“  Geňa dodal:  „A pak to nesmíš nikomu říct“ Došlo i na téma odvážných scén, v nichž se Alice ve filmech občas objevovala.

Ano, točila jsem je a nebránila jsem se tomu. Říkala jsem si: holka, mladá jsi jen jednou, a když už tě obsadili a k roli to patří, tak co. Teď už se ale nahatým scénám bráním.“ Geňa zareagoval: „Já bych hrál nahej, až bych brečel, ale nikdo mě nechce.“  Moderátoři taky Alici promítli pár Geňových fotek v různých pózách a Geňa ji požádal o radu, jak by se takové fotky měly správně fotit. Co mu Alice poradila? A jak se jí dařilo v drsné soutěži „Udrž tekutinu“?

Premiéru dalšího dílu TGM: Talkshow Geni a Míši
uvidíte v neděli 26.10. 2014 ve 21.30 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014:

TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 26.10. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky