Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.07. 2019
Dnes má svátek Libor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdravé a rozumné hubnutí

13. 09. 2010 | Knižní tipy
Název knihy:
Zdravé a rozumné hubnutí
Autor: Mgr.Eva Manďáková Svašková
Nakladatelství: Tigris
Rok vydání: 2010
Rozměry: 150 x 210 mm
Počet stran: 219 str.
Cena:240 Kč

Autorka se s námi podělí o zkušenosti s tím, jak nás ovlivňuje to, co jíme, jak to působí na naše tělo a také myšlení.

zdrave-a-rozumne-hubnutiJe to návod jak převzít kontrolu nejen nad svojí váhou, ale i nad svým životem a obrátit ho ke zdraví, vyrovnanosti a štěstí. Osvoboďte svoji mysl od závisti a negativismu a tělo od zatěžující stravy a budete se cítit báječně.
V otázkách kontroly váhy a jejího snižování nabízí ucelený návod, jak postupovat v klidu s rozvahou a netýrat zbytečně tělo podvýživou. Neslibuje zázraky, ale při vytrvalosti a vnitřním přesvědčení vede čtenáře ke změně životního stylu a shození přebytečných kil. Obsahuje i tři kapitoly zdravých receptů na klasická jídla v odlehčených variantách, aby přežila zdravé stravování i mužská část rodiny. Zajímavá je i kapitola, co dělat po zhubnutí, aby si člověk váhu udržel. Nechybí ani fotky úspěšných klientek.

Ukázka z knihy Zdravé a rozumné hubnutí:

O co jde? S nadsázkou řečeno, já tady bojuji proti pořekadlu, že žena má být velká a tlustá, aby v zimě zahřála a v létě vrhala stín. Za to mne asi muži nebudou mít rádi. Já říkám, že žena má být zdravá a krásná."
Trochu jiný pohled na své tělo. Pohybový aparát - je to taková nosná konstrukce, je stavěný i s klouby na určitou zátěž, stejně jako naše srdce příroda nám jej dala na ideální váhu k naší výšce. I vozík na auto má svoji nosnost, když jej budeme soustavně přetěžovat a nebudeme se o něj starat, jednou nám může prasknout při jízdě třeba náprava nebo se vylomit kolo. Automatická pračka má také svoji maximální náplň třeba 5 kg, když tam budete soustavně dávat 8 kg, co se stane? Poškodí se. Váhu a výšku střelím podle sebe, moje tělo je vysoké 168 cm, je konstruované na 68-70 kg váhy, já jsem nad ničím nepřemýšlela, byla zabedněná a přetěžovala své klouby a páteř 94 kg, kdybych nezhubla, utčitě bych se za čas se zlou potázala.


Tuto knihu Zdravé a rozumné hubnutí koupíte ve vybraných knihkupectvích a na e-mailové adrese:  kgdolu111@seznam.cz

PetraC
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Podívej se na fotogalerie mých klientek, pak něco říkej
Obrázek uživatelky
profil
Smajlíktakových knih jsem už přečetla ...
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles