Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Mezinárodní den muzeí - Muzeum hlavního města Prahy

Mezinárodní den muzeí - Muzeum hlavního města Prahy
25. 06. 2013 Vaše tipy
Jupí – vyrážím na komentovanou prohlídku Muzeum krok za krokem… Muzeum slaví 130. výročí založení. Už mockrát jsem byla v tomto muzeu na nějaké výstavě. Je to neprávem opomíjené muzeum. Všichni chodí  …více»

Kořenov, rozhledna Štěpánka, Františkov

Kořenov, rozhledna Štěpánka, Františkov
22. 06. 2013 Česká republika
V roce 2011 jsem plánovala dovolenou v Krkonoších, při které jsme strávili 8 nocí pod stanem a navštívili muzea, rozhledny, prošli spoustu turistických tras. Naše dovolená začala v Kořenově. Konkrétně  …více»

Z Medvědínu na Černou skálu a Labskou přehradu

Z Medvědínu na Černou skálu a Labskou přehradu
20. 06. 2013 Česká republika
Pokud se rádi touláte přírodou, hledáte zajímavé stezky nebo se vám špatně dýchá, zkuste se vydat s námi na výlety po Krkonoších. Jelikož já i děti máme astma a alergii, vyhledávám pokud možno taková  …více»

Výlet do západních Čech

Výlet do západních Čech
19. 06. 2013 Vaše tipy
Tento výlet začal velice brzy ráno 10. 3. 2008. Jeli jsme do Prahy Letňan, kde jsme měli v autopůjčovně zamluvené auto na 10. hodinu. Se všemi věcmi jsme se museli táhnout přes celou Prahu metrem  …více»

Okolo Bílého Labe do Labského dolu

Okolo Bílého Labe do Labského dolu
18. 06. 2013 Česká republika
Špindlerova bouda je ideálním výchozím místem pro spoustu turistických tras. Na Špindlerovu boudu je nejlepší se nechat vyvézt autobusem nebo taxíkem, leží ve výšce 1198 m n. m. Čekáme na autobusové  …více»
 

Muzeum veteránů v Loukově

Muzeum veteránů v Loukově
16. 06. 2013 Vaše tipy
Muzeum veteránů asi nadchne nejvíc pány, jedná se nejen o veterány, ale i různou techniku. Muzeum najdeme v obci Háje nad Jizerou asi 5 km od Semil, v místní části Loukov – první dům za mostem  …více»

Pražská zeleň - Chuchelský háj

Pražská zeleň - Chuchelský háj
16. 06. 2013 Česká republika
Přestože mám někdy pocit, že se developeři (a jim naklonění komunální politici) snaží nacpat další a další stavby na každý dosud volný plácek a s vidinou svých tučných zisků kašlou na zeleň, na platné  …více»

Seznam věcí na dovolenou aneb na nic nezapomeňte

Seznam věcí na dovolenou aneb na nic nezapomeňte
15. 06. 2013 Praktické rady
Takže na co nezapomenout podle mě, vím, že tu jistě bude plno věcí chybět, pokud Vás něco napadne, napište do diskuse, ať nemusíme zbytečně nic shánět v zahraničí. Cestovní doklady jako je pas  …více»

Pieninský národní park a Červený Kláštor

Pieninský národní park a Červený Kláštor
13. 06. 2013 Evropa
Tento rok, podobně jako vloni, jsme se s partou manželových kolegů a jejich manželek vydali na dovolenou do Vysokých Tater. Už od zimy jsme se těšili, jak si Tatry užijeme a už jsme i plánovali  …více»

Petrohrad aneb bídně tu zahynu

Petrohrad aneb bídně tu zahynu
13. 06. 2013 Vaše tipy
Už léta jsem toužila podívat se do Petrohradu a letos to vyšlo. Naplánovaly jsme s kámoškama vše do detailů a nakonec jsme zvolily cestovku. Neboť i s vízama na ruském konzulátu jsme měly problémy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !