Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.01. 2022
Dnes má svátek Ingrid
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Káva – co o ní (ne)víme

Káva – co o ní (ne)víme
4. 04. 2018 Zajímavosti
Káva nás provází po celý den. Pro někoho je ranní nezbytností, pro někoho společenskou událostí. Určitě se ale stala součástí našich životů. Ale co o kávě jako takové víme? Dle legendy kávu objevil  …více»

Štěstí existuje i bez mužů

Štěstí existuje i bez mužů
3. 04. 2018 Vaše příběhy
Od mého úrazu to byl první pohovor, který vypadal slibně. Po nešťastném pádu z koně, kdy mě má dospělá dcera vzala do stájí, kde pravidelně jezdila, jsem strávila dva měsíce v nemocnici. Byl  …více»

Jak jsem se poznala se svou tchyní

Jak jsem se poznala se svou tchyní
2. 04. 2018 Vaše příběhy
Život je skládankou drobných okamžiků, zážitků a příležitostí, které buď uchopíme, nebo necháme uplavat. Záleží na osudu, jak nás vede a kam nás vede… Poslední dobou jsem neměla štěstí na muže  …více»

Kamarádčin rozvod

Kamarádčin rozvod
1. 04. 2018 Vaše příběhy
Ten den ke mně přišla kamarádka na návštěvu. Ani jsem si neuvědomila, že je už první duben. „Tak jsme se rozvedli,“ spustila už mezi dveřmi bytu. Pokračovala, jakmile se usadila na gauč: „Včera nás  …více»

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně
1. 04. 2018 Vaše příběhy
S Nikolou jsem se seznámil v kavárně. Padla mi hned do oka - blonďatá okatá nohatá dívenka. Scházeli jsme se denně. Chodili jsme do kina, na výlety a do kavárny, ale hlavně na vycházky. Jednou jsme  …více»
 

Nečekaná výhra

Nečekaná výhra
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Šla jsem s kamarádkou do kina. „Musím ale ještě nakoupit,“ vzpomněla si, když nás od začátku představení dělila pouhá hodina. „To nestihneme,“ odpověděla jsem.  …více»

Suvenýr z dovolené

Suvenýr z dovolené
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Na konci roku jsem potkala svého dávného spolužáka ze základní školy. Bydlí kousek od mého bydliště, a tak se potkáváme často. „Jedu s přítelkyní hned v lednu na Kanárské ostrovy,“ pochlubil se Milan.  …více»

Velký průvodce výběrem dětského kola

Velký průvodce výběrem dětského kola
28. 03. 2018 Zajímavosti
Jaro je téměř tady a všichni – nejen velcí, ale i ti malí cyklisté, se jistě těší, až poprvé šlápnou do pedálů… Vybrat dětské kolo ovšem není jen tak. Připravili jsme proto malý návod, jak na to.  …více»

Úřední jednání

Úřední jednání
25. 03. 2018 Vaše příběhy
Nemám ráda běhání po úřadech. Ač mám sama ekonomické vzdělání, přímo nenávidím papírování, vyřizování nejrůznějších žádostí či jiné obíhání úřadů. Už jen proto, že vyplňování je víc a víc složité,  …více»

Půjčím si?

Půjčím si?
24. 03. 2018 Vaše příběhy
V televizi, v rozhlase, v novinách a všude vidíme, slyšíme a čteme, jak naše ekonomika roste, jak klesá nezaměstnanost, jak roste naše životní úroveň. Jak je tedy možné, že tolik lidí je zadluženo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !