Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Časté chyby Čechů při správě domácích financí

Časté chyby Čechů při správě domácích financí
19. 08. 2017 Finance
Každému se někdy stane, že nevyjde s penězi. Za většinou takových situací jsou mnohdy zbytečné chyby či zlozvyky. Jaké jsou ty nejrozšířenější? Nejčastější příčinou finančních problémů je fakt, že  …více»

Změna

Změna
17. 08. 2017 Vaše příběhy
Má maminka si jako starší člověk nerada zvyká na nové věci. Má ráda už zaběhnuté, roky používané pomocníky v domácnosti, zůstává stále u stejné zdravotní pojišťovny a využívá stejné dodavatele služeb  …více»

Studovaný neznamená bohatý

Studovaný neznamená bohatý
16. 08. 2017 Vaše příběhy
Svého syna jsem vychovávala sama. Jeho otec záhy zemřel a syn pobíral sirotčí důchod. Velmi dobře se učil, lépe řečeno – učení mu šlo samo. Ukončil základní školu a dostal se na střední. V tu dobu  …více»

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních

Léčebný pobyt v Konstantinových Lázních
15. 08. 2017 Vaše příběhy
S manželem jsme prožívali celkem klidný život. Milovali jsme každodenní několikakilometrové procházky lesem, které nás nabíjely psychicky i fyzicky. V létě jsme trávili dovolenou většinou na Šumavě,  …více»

Můj největší nález

Můj největší nález
15. 08. 2017 Vaše příběhy
Nikdy jsem nic pořádného nenašla. Denně se setkávám se zprávami, že lidé našli velký objem peněz, nebo mobilní telefon, či někde zapomenutý celý notebook. Já nic. Když odmyslím zakutálenou korunu  …více»
 

Svatba podruhé

Svatba podruhé
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Kdybych tohle neslyšela na vlastní uši, nikdy bych tomu nevěřila. Ale jak jsem se ujistila, tak že i úplně neuvěřitelné věci se můžou stát a jsou pravdivé. Moje kamarádka se vdávala a moc se na svatbu  …více»

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj

Dvakrát do stejné řeky nevstupuj
13. 08. 2017 Vaše příběhy
Bylo to už loni, co jsem se seznámila s Danielem. Při jedné vyjížďce na kole jsem si všimla muže přede mnou. Jel také sám a zpocený a unavený zastavil u odpočívadla na nedávno vzniklé cyklostezce  …více»

Snad do třetice

Snad do třetice
12. 08. 2017 Vaše příběhy
Letos v létě jsem měla zajištěnou dovolenou v Egyptě. Poukaz jsem si koupila společně s kamarádkou již na začátku roku, kdy byly ceny velmi příznivé. Těšila jsem se moc. U moře jsem byla pouze v  …více»

5 osvědčených rad, aby děti hledání hub bavilo

5 osvědčených rad, aby děti hledání hub bavilo
10. 08. 2017 Výchova
Houbařská sezona je tu! Poradíme vám, čím se vybavit, aby vaše výpravy za voňavými úlovky byly ještě příjemnější – a aby bavily i vaše děti… Pokud chcete jít na houby s cílem něco najít, vyrážte sama  …více»

Jdu na první pohovor – co teď?

Jdu na první pohovor – co teď?
9. 08. 2017 Výchova
Čerství absolventi si většinou užijí prázdniny a práci začínají hledat až koncem srpna a v září. Jak se připravit na pracovní pohovor a čeho se vyvarovat? Především si zjistěte o společnosti, ve které  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !