Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.01. 2022
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Objev válečné pumy

Objev válečné pumy
2. 05. 2014 Vaše příběhy
Jako malé jsme si velmi rády hrávaly, já a sestra, u babičky a dědy na zahrádce. Jezdívali jsme tam s rodiči vždy téměř na celé léto a zahrádka pro nás byla zároveň hracím hřištěm, koutkem k odpočinku  …více»

Jak byl Franta na Lysé

Jak byl Franta na Lysé
2. 05. 2014 Vaše příběhy
Franta Svačina se rozhodl, jakmile vystoupala jeho váha nad sto kilo, že začne sportovat. Nemohl se už na sebe ani podívat do zrcadla. Zavázat si tkaničky u bot bylo nadlidské trápení a pot, který  …více»

Jsem cyklista, nikoli biker!

Jsem cyklista, nikoli biker!
2. 05. 2014 Vaše příběhy
Když mě pozvala Andrea do Jeseníků, byla jsem ráda. Miluji toto pohoří. Jako rekreační turista se sem vydávám často. Jedeme ale s koly, celá parta,“ řekla. „S koly?“ Kolu se věnuji hodně. Věnuji se  …více»

Hon na pavouka

Hon na pavouka
1. 05. 2014 Vaše příběhy
Odjakživa mám strach z pavouků. Není to štítivost, je to prostě strach. Když vidím pavouka, naježí se mi chlupy po celém těle a zmocní se mě panika, někdy je mi do breku. Nevím, kdy u mě tato fóbie  …více»

Google a pět kilo filé

Google a pět kilo filé
1. 05. 2014 Vaše příběhy
Jestli Pavla něco opravdu umí, tak dostatečně vyjádřit svou nechuť řádným úšklebkem a sarkastickou poznámkou. Vykouzlila dostatečný mimický odpor jako odpověď na otázku své dlouholeté kamarádky:  …více»
 

Magická noc splněných přání

Magická noc splněných přání
1. 05. 2014 Vaše příběhy
Jaro je oslava nového života, s ním přichází čerstvá energie a radost. Příroda se probouzí a ukazuje barevnou krásu a vůni květin. Toto období fascinuje lidi odnepaměti a pořádají oslavy, při nichž  …více»

Balíček

Balíček
1. 05. 2014 Vaše příběhy
Přišel balík. Byl pro manžílka. Měl narozeniny a dcerka mu poslala dárek. Musím říct, pěkně těžký. Však vyjít i s touto zátěží do druhého patra bez výtahu ve starém domě nebylo nijak snadné. Jsem  …více»

Dluhy v manželství

Dluhy v manželství
30. 04. 2014 Finance
Exekuce je slovo, které skoro každému nahání strach. Nikdy jsem si nemyslela, že by to mohlo postihnout i mne. Vždy jsem měla všechno zaplacené včas. Po výplatě jsem zaplatila SIPO, pojistky, odložila  …více»

Philadelphia je nebesky krémový sýr mnoha chutí

Philadelphia je nebesky krémový sýr mnoha chutí
29. 04. 2014 Zajímavosti
Pro přípravu delikátního pokrmu je důležité vybírat prvotřídní výrobky, které dokáží obyčejné jídlo jednoduše proměnit v luxusní chod. Jedinečným pomocníkem je v těchto případech sýr Philadelphia  …více»

Proč mám rád matematiku

Proč mám rád matematiku
29. 04. 2014 Vaše příběhy
...a bojím se elektřiny? Mají to na svědomí moji učitelé. Uvedu záhy, jak mohou napohled úplně rozdílní pedagogové ovlivnit mnohaletou budoucnost svého svěřence, tedy v tomto případě mne samotného  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !