Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Druhová a územní ochrana přírody I.

Druhová a územní ochrana přírody I.
2. 11. 2010 Zajímavosti
Pohodlně se posaďte, uvařte si kávu, máte-li chuť a já Vás na následujících řádcích seznámím se svou esejí na téma druhové a územní ochrany přírody. Mým cílem nebude striktně určit, zda je druhová  …více»

Česko-slovenská mise neziskovek

Česko-slovenská mise neziskovek
31. 10. 2010 Zajímavosti
Humanitární mise česko-slovenské expedice neziskových organizací International Humanity a Bez mámy se do východní Afriky vypravila letos v srpnu. V průběhu necelých 3 týdnů poskytli dobrovolníci  …více»

Dědičnost inteligence

Dědičnost inteligence
30. 10. 2010 Zajímavosti
Problematikou inteligence se lidé zabývají již dlouho. Jedná se o složitý komplex vlastností, které do značné míry určují osobitost každého jednotlivce. Často se nad méně inteligentními lidmi láme hůl  …více»

U sv. Anny v Brně

U sv. Anny v Brně
30. 10. 2010 Vaše příběhy
Jezdívám tak dvakrát ročně na lékařské vyšetření, dříve častěji, do výše uvedené nemocnice.Ještě v loňském roce se dalo pro pacienty s těžkým zdravotním postižením, sice pracně, ale přece jen,  …více»

Jak jsem se stala názornou studijní pomůckou

Jak jsem se stala názornou studijní pomůckou
30. 10. 2010 Vaše příběhy
O zubařích a jejich zákrocích na mém chrupu bych mohla napsat nejen poutavý román, ale přímo ságu. Moje zuby, které právem nazývám cestovními, byly ošetřovány nejen ve vlasti, ale i v různých  …více»
 

V porodnici

V porodnici
30. 10. 2010 Vaše příběhy
Za pár měsíců mě to potká opět, termín máme na 2.1.2011, avšak tento zážitek mám z doby před skoro 12 roky. Přesněji z března 1999. Byla jsem jako tank, nárůst váhy: 25 kg, u lékařů jsem byla více  …více»

Význam barev II.

Význam barev II.
28. 10. 2010 Zajímavosti
Nejsvětlejší a nejteplejší z pestrých barev je nepochybně žlutá. Navozuje optimistickou náladu, podporuje učení, koncentraci a paměť. Vhodná je do pokojů studentů, studoven nebo lidí, kteří často  …více»

Bonbon

Bonbon
27. 10. 2010 Vaše příběhy
Ležela jsem po operaci na nemocničním lůžku a měla hrozitánský hlad. Už ráno jsem nesměla snídat, místo oběda se mi páni doktoři dloubali v koleně a teď odpoledne se ozýval žaludek stále častěji.  …více»

Mochyně, královna podzimních květů

Mochyně, královna podzimních květů
27. 10. 2010 Vyrob si sama
Mochyně je okrasná rostlina s nafouklými, červeně zbarvenými kalichy, obalujícími plody. Pro někoho rychle šířící se plevel na zahradě, pro někoho nezbytná podzimní ozdoba. Barvou svých podzimních  …více»

Vyrob si sama - návod na růžičky z listí

Vyrob si sama - návod na růžičky z listí
27. 10. 2010 Vyrob si sama
Když si budeme chtít na podzim trošku ozdobit byt či dům a vnést trochu podzimní nálady, vyrazíme si na procházku do přírody a doneseme si ji kousek domů. Nasbíráme si spadlé barevné listí z javoru.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !