Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.01. 2022
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Ježibaba z perníkové chaloupky

Ježibaba z perníkové chaloupky
15. 08. 2010 Vaše příběhy
Zdravím vás, chytré ženy, dnes jsem si pro vás připravila pohádku o perníkové chaloupce tak trochu jinak. Je spíš pro vaše děti, hlavně pro ty, co se zlé ježibaby bojí. Protože tomu tak tady nebude.  …více»

Výzkum: Jaký je náš vztah k útulkovým zvířatům?

Výzkum: Jaký je náš vztah k útulkovým zvířatům?
14. 08. 2010 Zvířátka
Ochrana zvířat vychází ze skutečnosti, že zvířata jsou bytosti, které si zaslouží důstojný život a ohleduplné zacházení. Právě otázkám zaměřeným na oblast ochrany zvířat byl věnovaný reprezentativní  …více»

Lidé se dělí na ty špatné a na nás

Lidé se dělí na ty špatné a na nás
14. 08. 2010 Zajímavosti
Lidé jsou lhostejní ke svému okolí, lidé nejsou tolerantní k názorům druhých, rodiče se nevěnují svým dětem, lidé kradou, lidé v ostatních nehledají dobré, ale jen to špatné, děti jsou hulváti, lidé  …více»

Oslavte letos mezinárodní den leváků

Oslavte letos mezinárodní den leváků
13. 08. 2010 Zajímavosti
Na 13. srpna připadá Mezinárodní den všech těch z nás, kteří píší levou rukou. Den se slaví od roku 1976 a pravidelně jej vyhlašuje Mezinárodní asociace leváků. Den si klade za cíl zvýšit povědomí o  …více»

Už žádné šedé fotky!

Už žádné šedé fotky!
13. 08. 2010 Vyrob si sama
Máte fotečku z dovolené, která se vám zdá zašedlá a málo kontrastní? Jedním kliknutím v programu Gimp s ní můžete udělat zázrak. Klikněte na záložku Barvy/Úrovně. Otevře se vám okno Úprava úrovní  …více»
 

Odměřený čas

Odměřený čas
12. 08. 2010 Vaše příběhy
Hodiny odbíjejí půlnoc, sedím v kuchyni, sama. Šálek čaje, co jsem si uvařila, pomalu vychládá... naslouchám zvukům ztichlého domu, hodiny, které mám po babičce, tak zvláštně a hlasitě odměřují čas -  …více»

Hrozivé záplavy

Hrozivé záplavy
11. 08. 2010 Zajímavosti
Voda - základ života. V posledních letech ale čím dál častěji přichází v podobě zmaru, zkázy, bezmoci a strachu. Děsivé záplavy za sebou zanechávají pohromy, miliardové škody na majetku, ničí  …více»

Úraz

Úraz
11. 08. 2010 Vaše příběhy
Manželství mám poměrně šťastné, to je můj názor, ovšem názor jiných a vzhledem k době, ve které žijeme, přešťastné. A už docela dost dlouho, čítaje na desetiletí!  …více»

Opět toho svého... příběh ze života

Opět toho svého... příběh ze života
11. 08. 2010 Vaše příběhy
Pamatuji si, jak mi před léty táta dohazoval syny od svých přátel, že jsou chytří, mají přehled, zabezpečí mne. Já byla rebel a samorost. Když jsem svého budoucího chotě poprvé přivedla domů, po  …více»

Chcete zvíře z útulku?

Chcete zvíře z útulku?
10. 08. 2010 Zvířátka
V České republice je v současné době registrováno / schváleno Státní veterinární správou ČR (SVS ČR) 112 útulků pro psy a kočky. Většina z nich velmi často řeší problémy spojené s nedostatkem finanční  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !