Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Tříletá preventivní prohlídka

Tříletá preventivní prohlídka
17. 10. 2010 Vaše příběhy
Naše tříletá dcera Terezka si strašně ráda hraje na doktora nebo na paní doktorku. Doufali jsme tedy, že její tříletá preventivní prohlídka proběhne hladce, neboť u paní doktorky na zubním zvládla  …více»

Jak jsem se učila vařit

Jak jsem se učila vařit
17. 10. 2010 Vaše příběhy
Jako holka jsem se o vaření nikdy moc nezajímala. Maximálně jsem mamince míchala nějakou cibulku nebo maso. Jediné, co jsem uměla, byla míchaná vejce, buřty s cibulí a polévka z pytlíku. Maminka mi  …více»

Vložky, - no, jak jinak?! Prostě vložky!...

Vložky, - no,  jak jinak?! Prostě vložky!...
16. 10. 2010 Vaše příběhy
V době, kdy jsem ještě chodila do školy, vyprávěla nám spolužačka, jak její tatínek dostal za úkol koupit vložky. No, do bot né..., -samozřejmě ty naše, - oblíbené, bílé, lepicí. Jiné ani v té době  …více»

Málem jsem byla nevěrná

Málem jsem byla nevěrná
16. 10. 2010 Vaše příběhy
Ještě před nedávnem jsem nevěru odsuzovala, na lidi, o kterých vím, že jsou nevěrní, jsem se dívala skrze prsty až do doby, kdy i já jsem byla málem nevěrná. Mého manžela jsem poznala v sedmnácti let  …více»

V nemocnici s dítětem

V nemocnici s dítětem
14. 10. 2010 Vaše příběhy
Není to tak dávno, kdy jsem s dcerkou stála na dětské pohotovosti a čekala, až se mi vyčurá. Tehdy jí bylo asi 8 měsíců. Netrpělivá sestřička pořád nakukovala, a že si máme pohnout, no, řekněte  …více»
 

Vyrob si sama - Halloweenská výzdoba

Vyrob si sama - Halloweenská výzdoba
14. 10. 2010 Vyrob si sama
Blíží se Halloween a my s přítelem se znova chystáme na haloweenskou výzdobu našeho balkónu. Minulý podzim jsme koupili krásné chryzantémy a taky jsme vyrobili parádní dýni. Tu je dobré kupovat až  …více»

Co pejskovi dávat a nedávat

Co pejskovi dávat a nedávat
14. 10. 2010 Zvířátka
Mnoho chovatelů pejsků svým čtyřnohým miláčkům podstrkuje různé dobrůtky, laskominy a sladkosti, ale neuvědomují si, že trávicí soustava psa masožravce a člověka všežravce se podstatně odlišují.  …více»

Transfúzní stanice v Liberci

Transfúzní stanice v Liberci
13. 10. 2010 Vaše příběhy
V dnešní době dělá dobrý skutek málokdo, ale já jsem si řekla, že zkusím nějak pomoci druhým. Rozhodla jsem se pro možnost darování krve. Ženy mohou chodit každý čtvrtý měsíc a já jsem tentokrát byla  …více»

Vyrob si sama - Halloweenská ozdůbka

Vyrob si sama - Halloweenská ozdůbka
13. 10. 2010 Vyrob si sama
Na Halloween se dá vyříznout takováhle tykev - viz příloha. Naznačila jsem si obrysy kočičky na tělo tykve a pak jsem postupně začala vyřezávat kolem. Potřebujeme na to nože různých čepelí, neboť  …více»

Vegetariánství u psů

Vegetariánství u psů
13. 10. 2010 Zvířátka
Přesto, že psi patří mezi masožravce, řada psů může dobře prospívat i při vegetariánské stravě. Na trhu již existuje několik vegetariánských krmiv pro domácí zvířata, která jsou doplněna výživnými  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !