Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Když zuby bolí a vy jste na to sama

Když zuby bolí a vy jste na to sama
26. 10. 2010 Vaše příběhy
Bohužel jsem jedna z mnoha těch, kdo se potýká s problémy se svými zuby. Je mi teprve 21 let, a přesto už mám prakticky na všech stoličkách amalgám. Zuby si přitom čistím poctivě 2x denně, pokud mám  …více»

Význam barev I.

Význam barev I.
25. 10. 2010 Zajímavosti
Když se podíváme z okna, vidíme, že začal podzim. Svědčí o tom kromě deštivého počasí i barevně zbarvené listí v odstínech žluté a hnědé, ale i červené. Začíná být chladno a my se schováváme do našich  …více»

Naděje pro každého

Naděje pro každého
24. 10. 2010 Vaše příběhy
Bylo ji něco kolem dvaceti let. Cítila se mladá a plná síly. Měla přítele a plánovali svatbu a později i nějaké ty děti. Tolik přání, tolik touhy, různé touhy. Nyní sedí v bílé čekárně na jedné  …více»

Behaviorismus

Behaviorismus
24. 10. 2010 Zajímavosti
Behaviorismus bývá považován společně s psychoanalýzou a humanistickou psychologií za jeden ze tří základních proudů psychologie 20. století v USA. (Filosofickým základem behaviorismu, který  …více»

Jak jsem u zubaře strachy omdlela

Jak jsem u zubaře strachy omdlela
23. 10. 2010 Vaše příběhy
Bohužel i přes mou velkou snahu a péči o chrup patřím k lidem, kteří mají se zuby problémy. Zubařku navštěvuji pravidelně po šesti měsících. Má zubařka je velmi hodná paní, chodím k ní od dětství  …více»
 

Jak se žije

Jak se žije
23. 10. 2010 Vaše příběhy
Možná to je nemoc, pro někoho možná ne, nicméně i takoví lidé mezi námi žijí. Nesmí být pro smích, nesmí být pro pláč. Jsou takoví, jací jsou a svou nemoc si neuvědomují. A je to pro ně možná určité  …více»

Co nás ještě čeká za překvapení?

Co nás ještě čeká za překvapení?
23. 10. 2010 Vaše příběhy
Následující příspěvek píši rozžhavená doběla, takže ani nevím, zda ho odešlu, rozbiju vzteky, co je po ruce, či vyčkám až vychladnu, ale jako varování dalším bych asi měla to odeslat. Jméno města si  …více»

Lékař zralý pro lékaře

Lékař zralý pro lékaře
22. 10. 2010 Vaše příběhy
Je tomu přibližně rok, kdy jsem měla tento zdravotní problém a sama jsem tušila, o jakou diagnózu půjde, jelikož jsem o tomto problému slyšela od kamarádky. To, že se bude tato diagnóza týkat i mne  …více»

Vyrob si sama – čistítko k mobilu

Vyrob si sama – čistítko k mobilu
22. 10. 2010 Vyrob si sama
Bez mobilu ani ránu! A mobil bez přívěsku? Vyloučeno! V obchodech je sice podobných cetek nepřeberné množství. Mají ovšem dvě nevýhody. Jednak jsou trochu předražené, druhnak to nejsou originály.  …více»

Zloději, ve dne v noci chodějí

Zloději, ve dne v noci chodějí
22. 10. 2010 Vaše příběhy
Dojížděla jsem tehdy dva měsíce do Ústí nad Labem na specializované středisko k lékaři a termíny jsem bohužel měla stanoveny na brzkou hodinu ranní. Cesta je vcelku dlouhá, nejdříve hodinu od nás  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !