Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Práce s vrstvami v programu Gimp

Práce s vrstvami v programu Gimp
29. 05. 2010 Vyrob si sama
Slíbila jsem, že vám ukážu, jak pracovat s vrstvami, což využijete při tvorbě různých koláží, digiscrapbookingu a dalšího – záleží jen na vaši kreativitě. Začít bych ale myslím měla tím, co to  …více»

Tři sestry

Tři sestry
29. 05. 2010 Vaše příběhy
Moje nejstarší sestra byla podle mne vždy hezčí, také moudřejší. Měla svůj šarm. Kamkoli přišla, mládencům se líbila. Chodila do společnosti, uměla se bavit. Vždy se někdo našel, komu padla do oka.  …více»

Štěstí

Štěstí
29. 05. 2010 Vaše příběhy
Dnešním článkem o nálezu prstýnku jsem si vzpomněla na svůj příběh o ztrátě prstenu. Jednalo se o snubní prstýnek, který jsem nosila krátce a byla jsem na něj patřičně hrdá. Je už to mnoho roků zpět,  …více»

Soutěže krásy

Soutěže krásy
29. 05. 2010 Vaše příběhy
Kolikrát se zamýšlím, proč a kolik vlastně lidí sleduje doma u televizních obrazovek všechny ty soutěže Miss. Chápu ještě ty, kteří jsou přímo v sále, ti tam nesmějí scházet, potřebují být in  …více»

Rodiče malých dětí získají v květnu a červnu slevu na očkování proti žloutence typu A

Rodiče malých dětí získají v květnu a červnu slevu na očkování proti žloutence typu A
28. 05. 2010 Finance
V průběhu měsíce května a června mohou rodiče u příležitosti edukační kampaně zaměřené na prevenci žloutenky (virové hepatitidy) typu A získat 20% slevu na očkování svých dětí. Děti jsou v rámci  …více»
 

Moje osobní válka

Moje osobní válka
28. 05. 2010 Vaše příběhy
Žila jsem si štastným, spokojeným životem. Narodila jsem se do velké rodiny, užívala si dvou sourozenců a když jsem vystudovala, tak jsem si vzala svou první lásku. Vše bylo jako v růžové knihovně  …více»

Hledáte práci? Připravte se na online testování

Hledáte práci? Připravte se na online testování
28. 05. 2010 Finance
Ucházíte se o prácí? Hledáte nějakou kvalifikovanější pozici? Rozesíláte životopisy a čekáte, jestli to někde konečně vyjde? Pak buďte připraveni, že vám ještě personalista předtím, než si vás pozve  …více»

Nic

Nic
28. 05. 2010 Zajímavosti
Co je to? Co znamená to slůvko "nic"? Často používané jakýmkoli způsobem - v sms zprávě, v řeči, při telefonickém hovoru, prostě "nic" je slůvko, které je naprosto běžným způsobem námi všemi používané  …více»

Nadace Naše dítě připomíná Mezinárodní den pohřešovaných dětí

Nadace Naše dítě připomíná Mezinárodní den pohřešovaných dětí
27. 05. 2010 Zajímavosti
Symbolem Mezinárodního dne pohřešovaných dětí je kvítek pomněnky. Vyjadřuje podporu ztraceným, uneseným dětem a jejich rodinám, kteří věří a doufají ve šťastné shledání. Policie v roce 2009 pátrala  …více»

Letní láska

Letní láska
27. 05. 2010 Vaše příběhy
Dovolená v malebném italském zálivu s výhledem na Etnu se začínala vyvíjet mnohem slibněji, jakmile se do vedlejšího bungalovu nastěhoval s rodinkou také velice pohledný a usměvavý blonďák. Ještě týž  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !