Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Od jara do zimy

Od jara do zimy
6. 12. 2020 Vaše příběhy
Když jsem kdysi poznala Luboše, byl mi velmi sympatický. Mladý, pracující, milý a dvorný Luboš si brzy získal mé srdce a začali jsme se vídávat už ne jen jako kamarádi. Náš vztah přešel k partnerství  …více»

Jak to máte vy?

Jak to máte vy?
5. 12. 2020 Vaše příběhy
Žiju si takový svůj život. Nemůžu říct, že se mi nelíbí, ani že určitě byly doby, kdy bych ho považovala za ideální. Ale teď, kdy je téměř nutností, je to zas ten stereotyp, na který hubuji, když ho  …více»

Tobi

Tobi
5. 12. 2020 Vaše příběhy
Byl to den jako každý jiný. Probudila jsem se v okamžiku, kdy za manželem zaklaply dveře. Šel do práce, já měla čas, měla jsem odpolední. Děti ještě spaly. Po snídani jsem vyšla před dům. Upoutal mě  …více»

Jak korona změnila život

Jak korona změnila život
4. 12. 2020 Vaše příběhy
Katka, kamarádka z dětství, prožívala krizi v manželství. Už delší dobu si s manželem nerozuměla a požádala proto o rozvod. Proběhlo zatím jen jedno stání. Na jaře, kdy u nás udeřila vlna koronaviru  …více»

Rodová kronika

Rodová kronika
2. 12. 2020 Vaše příběhy
Jako malá holka jsem si ráda prohlížela tátovy encyklopedie s obrázky. Později jsem prošmejdila celou knihovnu a tehdy jsem narazila na Bibli, která je u nás už několik generací. Dědila se vždy na nej  …více»
 

Pandemie může i spojit

Pandemie může i spojit
1. 12. 2020 Vaše příběhy
Provozuji roky svůj obchůdek se smíšeným zbožím. Před zhruba sedmi lety jsme se rozhodli s manželem, že se pokusíme podnikat právě v obchodě. Pořídili jsme si tento obchůdek nejdřív jako prodejnu  …více»

Anička, naše dcera

Anička, naše dcera
1. 12. 2020 Vaše příběhy
Aničku jsme si domů přivedli z dětského domova. Byla to moc hodná holčička. Měli jsme štěstí v tom, že Anička strávila v dětském domově jen tři měsíce. Když jí zemřela maminka na náhlou mozkovou  …více»

Češi si v době pandemie více pořizují domácí mazlíčky

Češi si v době pandemie více pořizují domácí mazlíčky
30. 11. 2020 Zvířátka
V České republice má podle průzkumu GFK doma nějakého zvířecího miláčka více než polovina domácností. Půlka z nich, tedy zhruba dva miliony domácností, vlastní alespoň jednoho psa, necelých jeden  …více»

Rita

Rita
30. 11. 2020 Vaše příběhy
Říká se, že špatný začátek věští dobrý a dlouhý průběh. Myslím, že toto platí i o Ritě, fence mé kamarádky. Než se narodila, rodina vůbec nevěděla, že je fena březí. Zjistili to až ve chvíli, kdy se  …více»

Jak můj děda kupoval koně

Jak můj děda kupoval koně
29. 11. 2020 Vaše příběhy
O tom, jak byla doba, kdy nebyly telefony zdaleka tak běžné jako dnes, těžká svědčí i můj příběh. Můj děda měl větší pozemky. Ty ale nebyly moc vhodné na pěstování zeleniny, navíc by práci na  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !