Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Manželství bez předmanželské smlouvy je sázka o polovinu majetku

Manželství bez předmanželské smlouvy je sázka o polovinu majetku
6. 03. 2021 Vztahy
Společné jmění manželů vzniká automaticky ze zákona uzavřením manželství. Při jeho vypořádání soudem – například v případě rozvodu – pak zásadně platí, že manželé mají na jmění stejný podíl. Proto je  …více»

Zimní ztráty

Zimní ztráty
6. 03. 2021 Vaše příběhy
Už pátý den hustě sněžilo. Sněžilo tak, že jsem vyšla z domu s černým psem a po pár metrech se vracela s bílým chundeláčem. Ten den navíc silně mrzlo, člověku se nechtělo z postele, z pyžama, natož  …více»

Vstupte do klubu Yves Rocher a udělejte radost sobě i planetě

Vstupte do klubu Yves Rocher a udělejte radost sobě i planetě
5. 03. 2021 Zajímavosti
Ne nadarmo se říká, že lesy jsou zelené plíce planety. V posledních letech jich ale vlivem mnoha faktorů ubývá. Je tedy potřeba hledat cesty, jak přírodě alespoň trochu pomoct. A nejlepší je spojit  …více»

Změním svůj život, aneb přestanu žít od výplaty k výplatě

Změním svůj život, aneb přestanu žít od výplaty k výplatě
5. 03. 2021 Finance
Začít víc šetřit a vytvořit si tak příjemný finanční polštář je téma pro řadu z nás. Obzvlášť pro ty, kteří žijí tzv. „od výplaty k výplatě“. Každá koruna navíc je dobrá. Nemít žádnou finanční  …více»

Nejčastější nešvary psích páníčků

Nejčastější nešvary psích páníčků
4. 03. 2021 Zvířátka
Krmíte od stolu, pes nemá režim anebo lehce zanedbáváte stříhání drápků. To jsou nejčastější nešvary pejskařů. Zkuste s nimi zabojovat. I přestože se ve většině případů nemusí mazlíčkovi stát nic  …více»
 

Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte nejlepší zážitky na doma

Degustace nebo únikovka v obýváku? Objevte nejlepší zážitky na doma
2. 03. 2021 Zajímavosti
Kdysi jsem se babičky ptala, které chvíle ji v životě nejvíc těšily. Nové auto ani parfém to nebyly. Začala vzpomínat a vypočítávat – když na plese vypadla elektřina a s dědou tančili při svíčkách  …více»

Praktický rádce pro přiznání daně z nemovitosti

Praktický rádce pro přiznání daně z nemovitosti
2. 03. 2021 Finance
V blízkosti termínu pro podání přiznání daně z nemovitosti se každý rok vyrojí spousta informací, z nichž mnohé jsou už zastaralé a nereflektují poslední změny v zákonech. Letos kvůli korona krizi  …více»

Lidská výpomoc

Lidská výpomoc
2. 03. 2021 Vaše příběhy
Na vesnici, do které jsem se po svatbě přestěhovala, bydlel starý pán. Jmenoval se Kratina a já si dlouho myslela, že žije osaměle a nemá ani děti. Až můj manžel, který ve vesnici vyrůstal jako dítě  …více»

Já už nemám žádná přání

Já už nemám žádná přání
1. 03. 2021 Vaše příběhy
Tímto apeluji na každého: Rozmyslete si, opravdu si dobře rozmyslete, co si v životě přejete!!! V roce 2013 jsem byla vedoucí prodejny. Měla jsem pod sebou několik zaměstnanců, stoprocentní  …více»

Zimní houbaření

Zimní houbaření
28. 02. 2021 Vaše příběhy
Vydala jsem se na procházku do lesa. Miluji les v každém ročním období. V každém čase má své kouzlo. Zjara vše kvete, voní a pučí, léto s podzimem patří houbaření a zima je projasněná sněhem a voní  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !