Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.12. 2022
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svatební květinový den 2010 - nechte se inspirovat!

10. 06. 2010 | Svatba
V sobotu 29. 5. 2010 se na rokokovém zámku Dobříš konal již 7. ročník prestižní společenské události Svatební květinový den.

Rozsáhlou FOTOGALERII najdete pod článkem !

Pořadatelé si v letošním roce připravili pro návštěvníky mnoho novinek a také hvězdné obsazení. Součástí téměř 4 hodinového programu na hlavním nádvoří byla kulinářská live show Filipa Sajlera, jednoho z dvojice "Kluci v akci".
Celou akci moderoval Honza Musil a spolu s Petrem Nárožným ml.

Módní přehlídka se neobešla nejen bez nádherných společenských a svatebních šatů, ale ani bez známých modelek Lilian Sarah Fischerové, Kateřiny Konvalinka Průšové a dalších.

K vidění byla také dech beroucí svatební výzdoba luxusních automobilů pod vedením těch nejlepších floristů z České republiky.

Součástí Svatebního květinového dne byl i doprovodný program pro děti v nádherném prostředí francouzského parku.

Svatební  květinový denSvatební  květinový denCelý den si návštěvníci mohli prohlédnout zámeckou expozici, která byla doplněna o květinovou výzdobu a nadekorované svatební tabule v různých svatebních stylech.

Na závěr celého programu proběhla charitativní dražba luxusních svatebních kytic, jejíž finanční výtěžek ve výši 62 600 Kč byl věnován Nadaci Naše dítě Ing. Zuzany Baudyšové.

Pořadatelé, partneři, VIP hosté i běžní návštěvníci se shodují, že letošní ročník Svatebního květinového dne byl ve znamení klidné a noblesní atmosféry adekvátní tématu celé akce.


Foto: ZEFYR.BIZ

ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
zajeďte se k nám na svatební den podívat,pořádá se každý rok
Obrázek uživatelky
profil
pěkné šaty na krásné postavy.SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles