Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Dentální doplňky a jejich použití

Dentální doplňky a jejich použití
1. 08. 2010 Péče o tělo
Na trhu je velmi mnoho dentálních doplňků. Jeden vypadá lákavěji, než druhý. Ale jak si vybrat ten správný? Dnešní trh nám poskytuje široký výběr zubních past. Vybírejte však zubní pasty a gely  …více»

Ovoce jako lék - Třešně

Ovoce jako lék - Třešně
31. 07. 2010 Nemoci
Za toto lahodné ovoce vděčíme starým Římanům, kteří je na sever od Alp přenesli kolem druhého století našeho letopočtu. Dnešní kulturní odrůdy byly postupně vyšlechtěny z divoké třešně ptačí.  …více»

Ovoce jako lék - Hruška

Ovoce jako lék - Hruška
30. 07. 2010 Nemoci
Hrušně k nám zřejmě doputovaly z oblasti za Kavkazem. Obsah vitamínů není nijak závratný; nejvíce obsahují vitamín C, ale zdaleka ne tolik, kolik ho najdeme v našem nejčastějším ovoci – jablku.  …více»

Jak a čím si máme čistit zuby?

Jak a čím si máme čistit zuby?
30. 07. 2010 Péče o tělo
K tomu, aby zubní povlak mohl začít produkovat toxické látky a kyseliny, potřebuje určitou tloušťku a složení. Aby jich dosáhl, potřebuje dostatečný čas, a to zhruba 24 hodin. Pokud je v této době  …více»

Otázky a odpovědi k poškozením zraku část 2.

Otázky a odpovědi k poškozením zraku část 2.
29. 07. 2010 Nemoci
Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými typy zákroků - PRK, LASEK, EPI-LASIK a LASIK? LASIK (LASer In situ Keratomileusis) je jednoznačně nejmodernější metodou, upřednostňovanou v současnosti na všech  …více»
 

Ovoce jako lék - Jablko

Ovoce jako lék - Jablko
29. 07. 2010 Nemoci
Nejběžnější ovoce, které je díky náboženství a mytologii spojeno s řadou symbolických a magických významů, má i léčivé schopnosti. Více než 80 % čerstvého jablka tvoří voda. Většina účinných látek  …více»

Ovoce jako lék - Jahoda

Ovoce jako lék - Jahoda
28. 07. 2010 Nemoci
Plody lesních jahod sbírali už naši neolitičtí předkové. Počátky pěstování jahodníku (Fragaria), který patří do čeledi rostlin růžovitých, spadají do 14. století v jižní Francii. Velkoplodé jahody  …více»

Co je mezizubní kartáček?

Co je mezizubní kartáček?
27. 07. 2010 Péče o tělo
Mezizubní prostor je místo, které je jako první zasaženo onemocněním zubního kazu. Na tyto těžko přístupné prostory běžný zubní kartáček při pravidelné hygieně nestačí. Proto mezizubní kartáčky jsou  …více»

Hubnete? Poradíme, jak při dietě upravovat maso

Hubnete? Poradíme, jak při dietě upravovat maso
26. 07. 2010 Diety
Libové maso zaujímá v redukčním jídelníčku důležité místo. Díky němu dodáme tělu dostatek bílkovin a množství vitamínů, minerálních látek, esenciálních mastných kyselin a aminokyselin. Maso má navíc  …více»

Ovoce jako lék - Hroznové víno

Ovoce jako lék - Hroznové víno
26. 07. 2010 Nemoci
Vinná réva patří k nejdéle pěstovaným kulturním rostlinám. Její plody jsou ideální dietní potravinou. Zaženou chuť na sladké, slupky obsahují velké množství vlákniny, která zlepšuje činnost ochablých  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !