Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Ovoce jako lék - Borůvka

Ovoce jako lék - Borůvka
18. 07. 2010 Nemoci
Nejznámější lidové léčebné užití borůvek je spojováno s trávicím traktem. Čerstvé i sušené borůvky „staví“ a tak se staly oblíbeným lékem proti průjmu. V některých receptech se k tomuto účelu  …více»

Zbavte se chronických mykóz – zaměřte se na imunitu

Zbavte se chronických mykóz – zaměřte se na imunitu
18. 07. 2010 Nemoci
Tři ze čtyř žen prodělají mykózu alespoň jedenkrát za život, téměř polovina z nich jí trpí opakovaně. Vaginální mykóza je nejčastějším onemocněním, kvůli kterému ženy navštěvují ordinaci gynekologa  …více»

Péče o zuby s rovnátky

Péče o zuby s rovnátky
18. 07. 2010 Péče o tělo
Ani zuby s rovnátky se nevyhnou čištění od plaku, navíc je třeba o ně pečovat o to důkladněji. Po jídle na zubech se zámečky zůstanou malé zbytky, které se přeměňují v plak. V něm dochází k množení  …více»

Jak dlouho a kdy si čistit zuby?

Jak dlouho a kdy si čistit zuby?
17. 07. 2010 Péče o tělo
Když umýváme auto, okna, podlahu nebo nádobí, řídíme se zpravidla výsledkem, nikoliv časem, který u toho strávíme. Stejné by to mělo být při čistění zubů. Nemá smysl sledovat hodiny, ale jen a pouze  …více»

Zelenina jako lék - Červená řepa

Zelenina jako lék - Červená řepa
17. 07. 2010 Nemoci
Červená řepa, kterou má řada z nás spojenou jen s nakládanými červenými kostičkami ze školních jídelen, se dostává do ohniska zájmu těch, kteří se zabývají nejen zdravou stravou, ale i léčivými  …více»
 

Ovoce jako lék - Arónie

Ovoce jako lék - Arónie
16. 07. 2010 Nemoci
I v českých zahradách se už pěstuje keřík nebo nízký stromek přezdívaný „černý jeřáb“. Přestože oficiální český název zní temnoplodec černý, jde skutečně o vzdáleného severoamerického příbuzného  …více»

Desatero: Jak vybrat správné jízdní kolo

Desatero: Jak vybrat správné jízdní kolo
15. 07. 2010 Fitness
Před koupí nového jízdního kola byste se měli zamyslet nad několika otázkami. Těmi nejčastějšími určitě budou volba povrchu, po kterém budete jezdit, a cena, kterou jste ochotni za svého nového  …více»

Zelenina jako lék - Okurka

Zelenina jako lék - Okurka
15. 07. 2010 Nemoci
Domovinou okurek je jižní Asie, do Evropy se dostaly díky zámořským plavbám až v 16. století. Jejich blahodárné účinky na lidské zdraví neunikly pozornosti tehdejších lékařů i lidových léčitelů.  …více»

Co je zubní nit?

Co je zubní nit?
15. 07. 2010 Péče o tělo
Dentální nit se používá v místech, kde nelze použít mezizubní kartáček. Především v úzkých mezizubních prostorech a na čištění bočních ploch atypicky postavených zubů. Na vyčištění mezizubních prostor  …více»

Lutein pomáhá chránit oči před poškozením UV zářením

Lutein pomáhá chránit oči před poškozením UV zářením
14. 07. 2010 Nemoci
Slunce, přesněji řečeno ultrafialové záření, poškozuje náš zrak více, než si myslíme. Působením UV záření vznikají škodlivé volné radikály, které oči velmi poškozují. Negativní vliv volných radikálů  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !