Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.02. 2018
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

13. komnata Ivanky Deváté

13. 05. 2011 | Televizní tipy
„Všichni věří, že jsem ze železa, že všechno zvládnu. A smutná skutečnost? Zvládnu!“ To říká Ivanka Devátá, herečka a autorka humorných fejetonů, do které by skutečně nikdo neřekl, že někde uvnitř ukrývá nastřádané smutky a zranění. Odmala tvůrčí osobnost, „našlápnutá“ slibná herecká kariéra.

To všechno ale změnil osudový muž, kterého si vzala z velké lásky, a v jejímž jménu byla ochotná podřídit svůj život manželovým nárokům i sobectví. Tím osudovým mužem byl známý herec Josef Vinklář, který o Ivanku Devátou tak dlouho usiloval, až se kvůli němu rozvedla se svým prvním mužem, hercem Milošem Hlavicou.

V druhém manželství se však z energické herečky postupně stala nevýrazná „hausfrau“, čím dál víc ubíjená pocitem méněcennosti, citového strádání a opakovanou nevěrou manžela, což vyústilo v kolaps a nutnost psychiatrické pomoci. Rozvod byl sice cesta do nejistoty, ale paradoxně i úlevou z napětí a trápení.

Sotva se ale Ivanka dokázala opět postavit na nohy, došla k jakémusi vyrovnání, dokonce našla novou lásku, bývalý manžel se rozhodl vrátit. Silný tlak i vydírání přes děti vyvrcholily opakovaným sňatkem. Když ji opět zradil, Ivanka Devátá byla už trochu připravená. Přesto zůstala v 48 letech sama se dvěma dětmi. Nabídky na role byly minimální.

Byl to syn Marek, který první řekl - PIŠ! Možná to myslel i jako terapii. A tehdy se vlastně odrazila ode dna. Fejetony se líbily a z neúspěšné herečky se stala úspěšná spisovatelka, která má dnes „na svém kontě“ 12 knih. Všechno dřívější trápení jako by mělo svůj důvod a ona ho nyní dokázala zúročit.
Příběhem Ivanky Deváté provází moderátorka Šárka Volemanová.

Vysílání: 13.5., 21.00 hod., ČT1
Opakování: 14.5., ČT1., 16.5., ČT1Zdroj: Česká televize

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík mám ráda její humor a živelnost.....
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles