Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 15.10. 2019
Dnes má svátek Tereza
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

3 cviky pro kulatý zadek!

11. 04. 2019 | Fitness
Venku se pomalu otepluje. Tím přichází i čas na upnuté sukně a šortky. Proto si dnes ukážeme cviky pro kulatý a pevný zadeček.

Dnešní sestavu cviků opět zvládne úplně každý. Budete potřebovat jen expandér a židli, případně stěnu, stůl nebo jinou oporu. Jedná se o cviky zaměřené čistě na zadek. Na jeho pevnost a kulatost. Ale nezapomeňte, bez správného jídelníčku to nikdy nepůjde.

Soustřeďte se především na správnost provedení, žádné pohyby neprovádějte švihem a u všech cviků se snažte soustředit na dýchání do břicha. Pokud nevíte jak na to, zde jsme se to učili. Pokud by Vás u jakéhokoliv cviku začala bolet bedra, na chvíli si povolte, uvolněte je a pak začněte znovu. Hýžďové svaly nám totiž zajišťují nejen krásné pozadí, ale i stabilitu kyčlí, postavení pánve a tím i postavení beder a vzpřímenou chůzi!

3 cviky pro kulatý zadek!Zanožování ve stoje

Expandér si natáhneme nad kotníky. Stoupneme si k židli a chytneme se opěradla. Stojnou nohu mírně pokrčíme (pérujeme v koleni), druhá noha je natažená a špičku taháme do „fajfky“. Horní nohu pomalu a kontrolovaně zanožujeme dozadu v co největším rozsahu pohybu. Důležité je udržet zpevněný střed a neprohýbat se v bedrech ve snaze dostat nohu co nejvíce dozadu. Měli bychom cítit jen hýždě. Opakujte 20x na každou stranu ve 4 sériích.

Unožování ve stoje

Expandér si natáhneme nad kotníky. Stoupneme si k židli bokem a jednou rukou se chytneme opěradla. Druhá ruka je v bok.  Stojnou nohu mírně pokrčíme (pérujeme v koleni), druhá noha je natažená a špičku taháme do „fajfky“. Pomalu a kontrolovaně unožujeme do strany v co největším rozsahu pohybu. Důležité je udržet zpevněný střed a neprohýbat se v bedrech ve snaze dostat nohu co nejvíce nahoru. Měli bychom cítit jen hýždě. Opakujte 20x na každou stranu ve 4 sériích.

Dřep

Expandér si natáhneme nad kolena. Rozkročíme nohy cca na šířku ramen. Špičky vytočíme mírně ven a srovnáme se. Stáhneme ramena a nadechneme do břicha. Uděláme dřep tak, že tlačíme kolena od sebe (jdou za špičkami) a s výdechem se vrátíme do počáteční pozice. Opakujte 20x ve 3 sériích.

Autorka: Monika Šveňhová
Osobní fitness trenér


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 3 cviky pro kulatý zadek!:

3 cviky pro kulatý zadek!
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky