Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.03. 2017
Dnes má svátek Marian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva města Poreč

Návštěva města Poreč
18. 12. 2016 Evropa
Město Poreč je jedním z největších měst na Istrijském poloostrově. Naleznete ho částečně na poloostrově mezi zátokou Lima a údolím řeky Mirna. Poreč je velmi oblíbeným turistickým cílem s bohatou  …více»

Prohlídka Jeruzalémské synagogy v Praze

Prohlídka Jeruzalémské synagogy v Praze
17. 12. 2016 Česká republika
Jeruzalemská synagoga byla postavena v letech 1905 – 1906 podle návrhu vídeňského architekta Wilhelma Stiassnyho. Stavba byla vybudována na náklady Spolku pro vybudování nového chrámu stavitelem  …více»

Krkonoše - Z Černé hory po Zvonkové cestě do Jánských lázní

Krkonoše - Z Černé hory po Zvonkové cestě do Jánských lázní
16. 12. 2016 Česká republika
KRKONOŠE jsou jedny z našich nejkrásnějších hor, alespoň podle mne. Připomínají skutečné velehory, jsou v nich vysoké kopce i strmé srázy, kde se zapotíte, jako v Alpách nebo jiných vysokých horách. R  …více»

Zahrada Černínského paláce

Zahrada Černínského paláce
16. 12. 2016 Česká republika
Černínská zahrada, jak je z názvu patrné, je součástí Černínského paláce na Loretánském náměstí. Zahrada má samostatný vstup naproti Loretě. Od roku 2011 je zahrada v letní sezóně, tj. od začátku  …více»

Želiv - výlet k narozeninám

Želiv - výlet k narozeninám
15. 12. 2016 Česká republika
Kamarádka má kulatiny a již dlouho mluvila o tom, že chce jet do Želiva. Tak jsme se rozhodly, že vyrazíme. Nicméně spojení z Jihlavy (i když je to kousek) je trochu problematické.  …více»
 

Uherský Brod

Uherský Brod
14. 12. 2016 Česká republika
První listopadové dny se jezdí po hřbitovech a i my jsme jeli navštívit hroby našich blízkých. Cestou jsme se zastavili v Uherském Brodě. Je to město na kopci, nad řekou Olšavou. Nechali jsme auto  …více»

Procházka po Kampě

Procházka po Kampě
13. 12. 2016 Česká republika
Ostrov Kampu naleznete v Praze na Malé Straně na řece Vltavě. Oddělen je od řeky vodním náhonem Čertovka. Rozloha tohoto ostrova je asi 5,2ha. První zmínky o Kampě pocházejí z dvanáctého století  …více»

Zlatá koruna

Zlatá koruna
12. 12. 2016 Česká republika
Ke konci léta jsem navštívila Zlatou Korunu. Je to malá obec v blízkosti Českého Krumlova. Přes svou nevelikost je obec významným turistickým místem nejen díky blízkosti Krumlova, ale především kvůli  …více»

Dále Kambodžou

Dále Kambodžou
11. 12. 2016 Asie
Po prohlídce Floating village Kompong Phluk – po našem „plovoucí vesnice“, opouštíme Siem Reap po řece Tonlé Sap, abychom se po řece Mekong dostali do hlavního města Phnompenhu. Nasedáme do malé  …více»

Toulky Kambodžou

Toulky Kambodžou
10. 12. 2016 Asie
Jsme parta lidí, kteří jednou za rok vyrazí za exotikou. Letíme v únoru – letíme do tepla. Nyní padla volba na Thajsko a Kambodžu. Jedna cestovka nám zařídila ubytování a přejezdy a částečný program  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !