Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 09.12. 2019
Dnes má svátek Vratislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Chystáte se přespat v lese? Pozor na zákony i na správnou výbavu

Chystáte se přespat v lese? Pozor na zákony i na správnou výbavu
4. 08. 2019 Praktické rady
Chcete si dokonale vyčistit hlavu nebo dopřát dětem pořádné dobrodružství? Vezměte je na výlet s přenocováním v lese. Tenhle nápad ovšem vyžaduje „od organizátorů“ znalost zákonů a pravidel, jak se  …více»

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu

Procházka po Starém městě - historickém Krakowu
3. 08. 2019 Evropa
Krakow leží v Polsku na řece Visle, první zmínka o městě pochází z roku 966. Historie je hodně bohatá a rozsáhlá. Krakow je považován za hlavní město polské kultury, celoročně se zde pohybuje velké  …více»

Kam za relaxací i skvělým jídlem? Pojeďte do hotelu Lanterna

Kam za relaxací i skvělým jídlem? Pojeďte do hotelu Lanterna
2. 08. 2019 Česká republika
Přemýšlíte, že byste v srpnu vyrazily aspoň na pár dnů jen ve dvou, s partnerem nebotřeba maminkou či kamarádkou? Perfektním místem pro tyto příležitosti je Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích  …více»

Les Království

Les Království
1. 08. 2019 Česká republika
Ne že bych byla nějakou velkou milovnicí přehrad (většina z nich přece jen připomíná nevzhledná betonová monstra), ale existují minimálně dvě přehrady, kam se již léta v rámci některých našich výletů  …více»

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum
30. 07. 2019 Česká republika
Pokud se narodí dvě, tři nebo dokonce více miminek najednou, bývá to často považováno za zázrak. Kde jinde by se tedy mělo konat setkání vícerčat než v parku plném zázraků, který navíc nese příznačné  …více»
 

Velká ohňová show 2019 v Šiklandu

Velká ohňová show 2019 v Šiklandu
29. 07. 2019 Česká republika
Ohňová show patří k vrcholům sezony. I letos se můžeme těšit na skvělou show s kaskadéry, pyrotechniky, jezdci na koních i pohádkovými bytostmi, kteří si zahrají s ohněm.  …více»

Keramika na jihu Čech

Keramika na jihu Čech
28. 07. 2019 Česká republika
Slavonice jsou známé nejen krásnou architekturou, ale i svým okolím. Již jsem tu zmiňovala Malou Hlubokou v Českém Rudolci, Českou Kanadu nebo bizoní farmu v Rožnově, tentokrát bych vás však chtěla za  …více»

Český Rudolec

Český Rudolec
26. 07. 2019 Česká republika
Poslušně hlásím, že moje slavonická reportáž může pokračovat, neb puma náš rajon zatím nenavštívila, a tak jsme živi a zdrávi, tedy i schopni poznávat další krásy naší republiky. Pár dní po příjezdu  …více»

Krasíkov - Ovčí vrch

Krasíkov - Ovčí vrch
25. 07. 2019 Česká republika
Při putování Bezdružickem a Konstantinolázeňskem jsme si slíbili, že se podrobněji podíváme i na Krasíkov. Zatím jsme prošli naučné stezky Na Hradišťský vrch, Ke Studánce lásky, toulali se Údolím  …více»

Americký den v Šiklově Mlýně

Americký den v Šiklově Mlýně
24. 07. 2019 Česká republika
Víkend plný Ameriky, setkání US aut i motorek, skvělé americké hamburgery, taneční vystoupení a nebude chybět ani večerní show, která víkendový program zakončí. Pro všechny stylově oblečené máme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !