Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.08. 2018
Dnes má svátek Bohuslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Malta – ostrov mimo čas a prostor

Malta – ostrov mimo čas a prostor
25. 05. 2018 Evropa
Neber slovo boží nadarmo… říkávali možná i vám vaše babičky. Ale ve spojení s Maltou nelze říci nic jiného, než že je vskutku „boží“. V tom původním i moderním slova významu. Podle legendy tam v roce  …více»

LETNÍ PRÁZDNINY? NA FARMĚ BLANÍK!

LETNÍ PRÁZDNINY? NA FARMĚ BLANÍK!
16. 05. 2018 Česká republika
Farma Blaník se nachází nedaleko od Vlašimi a Benešova cca 65 km od Prahy, přímo na dohled od bájné hory Blaník. Na farmu můžete zajet na jednodenní výlet a nebo se tu ubytovat a vychutnávat krásnou  …více»

7 + 2 tipy na jarní akce pro celou rodinu

7 + 2 tipy na jarní akce pro celou rodinu
9. 05. 2018 Česká republika
Krásné jarní počasí přímo vybízí k tomu, vyrazit o víkendu ven z domu - do přírody, za zábavou, sportem, dobrým jídlem... Pokud hledáte zajímavý tip pro celou rodinu, naplánujte si výlet do Velkých  …více»

Tři dny v Berlíně

Tři dny v Berlíně
8. 05. 2018 Evropa
Výlet do Berlína jsme si naplánovali na tři dny. Jízda vlakem nám poskytla odpočinek a pak už jsme jen chodili a chodili. Během krátkého pobytu jsme chtěli vidět co nejvíce památek, zdolat (výtahem)  …více»

Za zdravím, wellness a odpočinkem do Hévízu

Za zdravím, wellness a odpočinkem do Hévízu
8. 05. 2018 Vaše tipy
Roky jsem toužila po návštěvě termálních lázní v Maďarsku. Něco jsem o nich četla, o něco víc slyšela z vyprávění, ale mou jedinou reálnou návštěvou Maďarska byl přejezd hranic v době dávno minulé  …více»
 

Albánie, pohádková plážová i turistická destinace

Albánie, pohádková plážová i turistická destinace
4. 05. 2018 Evropa
Albánie před třiceti lety a dnes, to jsou dvě zcela rozdílné země. Kdysi nejchudší výspa Evropy se téměř pohádkově změnila v příjemnou turistickou destinaci s 290 slunnými dny v roce, která nabídkou  …více»

Beskydské nebe

Beskydské nebe
1. 05. 2018 Česká republika
Asi před třemi roky jsme se byli podívat na zajímavou atrakci u Frenštátu pod Radhoštěm. Je jí asi sto metrů dlouhá lávka mezi stromy, která je asi 16 metrů vysoká. Nečekejte rozhlednu jako třeba  …více»

Dole v dole aneb půl kilometru pod zemí

Dole v dole aneb půl kilometru pod zemí
30. 04. 2018 Česká republika
„Viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak,“ praví se v jedné známé Cimrmanově hře. V podstatě nelze než souhlasit, i když musím dodat, že není důl jako důl.  …více»

Irsko, země pastvin, hospůdek a hlodášů…

Irsko, země pastvin, hospůdek  a hlodášů…
28. 04. 2018 Vaše tipy
Nikdy jsem nepatřila mezi průbojné jedince, spíše jsem „operovala“ jako ten černý vzadu. Tam jsem spřádala své touhy a sny, a protože byl vždy poblíž někdo, kdo si všiml, že ta nenápadná holčina  …více»

Zase v Lázních Jáchymov

Zase v Lázních Jáchymov
27. 04. 2018 Česká republika
Letošní konec března jsme s mužem trávili v Lázních Jáchymov. Byl to náš už třetí pobyt. Nějak jsme si tyto lázně oblíbili. Cesta tam od nás je sice dlouhá, ale účinky lázeňských procedur to vždy  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !