Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2019
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Velikonoční rejdění a hledání vajíček v Šiklově Mlýně

Velikonoční rejdění a hledání vajíček v Šiklově Mlýně
6. 04. 2019 Česká republika
Westernový areál Šiklův mlýn vás srdečně zve na jarní velikonočí pobyt, rejdění a hledávní vajíček v největším přírodním areálu v ČR, ve Zvoli nad Pernštejnem na Vysočině.  …více»

Návštěva kostela Panny Marie Vítězné a Pražského jezulátka

Návštěva kostela Panny Marie Vítězné a Pražského jezulátka
6. 04. 2019 Česká republika
Kostel Panny Marie Vítězné na Malé Straně je také nazýván U Pražského Jezulátka. Kostel byl postaven v letech 1611-1613 jako pozdně renesanční luteránský kostel. Po bitvě na Bílé hoře byl předán Řádu  …více»

Kladská - místo klidu a odpočinku

Kladská - místo klidu a odpočinku
3. 04. 2019 Česká republika
Poslední dny jsem dávala do alba fotky z Kladské, a napadlo mne, že možná nevíte, kde se Kladská nachází a co to vlastně je. Osada Kladská se nachází nedaleko od Mariánských Lázní a pro mne znamená to  …více»

Mauricius - návrat po 2 letech

Mauricius - návrat po 2 letech
21. 03. 2019 Afrika
Po prvním návratu z Mauricia v roce 2016 jsme si řekli, že pokud bude možnost, tak bychom se sem rádi znovu vrátili. Poprvé jsme byli na západním pobřeží, tak pro tentokrát jsme zvolili opačnou část  …více»

Moje islandské dobrodružství

Moje islandské dobrodružství
15. 03. 2019 Evropa
Už je to pár let, co jsem si vysnila některé cesty. Zcela mi postačovalo o těchto destinacích jen přemítat, vyhledávala jsem články a info v knihách, časopisech i na netu a představovala si, jaké by  …více»
 

Jízda králů

Jízda králů
14. 03. 2019 Česká republika
Slovácký region je známý zachováváním tradic a nejrůznějších slavností. To přitahuje do oblasti také spoustu návštěvníků. Jízda králů je pradávná tradice, ale dnes se udržuje jen v několika málo  …více»

V sobotu Úterý

V sobotu Úterý
9. 03. 2019 Česká republika
Úterý má za sebou historii, ve které nechyběly požáry, povodně, období strádání a nedostatku. Po II. světové válce byla většina zdejších německých obyvatel odsunuta a město se tak téměř vylidnilo.  …více»

Krásná barokní kaple ve Smiřicích

Krásná barokní kaple ve Smiřicích
8. 03. 2019 Česká republika
Město Smiřice leží zhruba deset kilometrů severovýchodně od Hradce Králové při horním toku řeky Labe. První písemné zmínky pocházejí ze čtrnáctého století kolem roku 1361. Rod Elišky ze Smiřic byl  …více»

Trochu strašidelná pevnost Josefov

Trochu strašidelná pevnost Josefov
6. 03. 2019 Česká republika
Josefov naleznete ve východních Čechách, původně se město jmenovalo Ples. Na Josefov bylo přejmenováno na počest jeho zakladatele Josefa II. v roce 1793. Od roku 1948 je součástí města Jaroměř  …více»

Největší, nejlepší i nejbizarnější letiště na světě

Největší, nejlepší i nejbizarnější letiště na světě
5. 03. 2019 Vaše tipy
Letecká doprava u nás minulý rok trhala rekordy. Roste obliba dálkových destinací a nároky na jednotlivá přestupní letiště se zvyšují. Uzlová letiště se pro cestující stávají zónou odpočinku nebo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !