Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.01. 2017
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Zahrada Černínského paláce

Zahrada Černínského paláce
16. 12. 2016 Česká republika
Černínská zahrada, jak je z názvu patrné, je součástí Černínského paláce na Loretánském náměstí. Zahrada má samostatný vstup naproti Loretě. Od roku 2011 je zahrada v letní sezóně, tj. od začátku  …více»

Želiv - výlet k narozeninám

Želiv - výlet k narozeninám
15. 12. 2016 Česká republika
Kamarádka má kulatiny a již dlouho mluvila o tom, že chce jet do Želiva. Tak jsme se rozhodly, že vyrazíme. Nicméně spojení z Jihlavy (i když je to kousek) je trochu problematické.  …více»

Uherský Brod

Uherský Brod
14. 12. 2016 Česká republika
První listopadové dny se jezdí po hřbitovech a i my jsme jeli navštívit hroby našich blízkých. Cestou jsme se zastavili v Uherském Brodě. Je to město na kopci, nad řekou Olšavou. Nechali jsme auto  …více»

Procházka po Kampě

Procházka po Kampě
13. 12. 2016 Česká republika
Ostrov Kampu naleznete v Praze na Malé Straně na řece Vltavě. Oddělen je od řeky vodním náhonem Čertovka. Rozloha tohoto ostrova je asi 5,2ha. První zmínky o Kampě pocházejí z dvanáctého století  …více»

Zlatá koruna

Zlatá koruna
12. 12. 2016 Česká republika
Ke konci léta jsem navštívila Zlatou Korunu. Je to malá obec v blízkosti Českého Krumlova. Přes svou nevelikost je obec významným turistickým místem nejen díky blízkosti Krumlova, ale především kvůli  …více»
 

Dále Kambodžou

Dále Kambodžou
11. 12. 2016 Asie
Po prohlídce Floating village Kompong Phluk – po našem „plovoucí vesnice“, opouštíme Siem Reap po řece Tonlé Sap, abychom se po řece Mekong dostali do hlavního města Phnompenhu. Nasedáme do malé  …více»

Toulky Kambodžou

Toulky Kambodžou
10. 12. 2016 Asie
Jsme parta lidí, kteří jednou za rok vyrazí za exotikou. Letíme v únoru – letíme do tepla. Nyní padla volba na Thajsko a Kambodžu. Jedna cestovka nám zařídila ubytování a přejezdy a částečný program  …více»

Do Nice k moři i na lyže

Do Nice k moři i na lyže
5. 12. 2016 Evropa
Modrá barva moře doplněná o bílé vrcholky hor. To není paradox, ale město Nice, jehož hory dosahují výšky až 3 000 metrů nad mořem! Ne každý ví, že tato oblíbená letní dovolenková destinace je rájem  …více»

Thajsko pro gastronauty a foodies

Thajsko pro gastronauty a foodies
3. 12. 2016 Vaše tipy
Patříte k těm, kteří tráví dovolenou převážně poleháváním na pláži či obíháním památek anebo k těm, kteří se vždy rádi seznámí i s místními pochoutkami a kuchyní? Pokud se hrdě hlásíte k těm druhým  …více»

Víno z Portugalska má šmrnc

Víno z Portugalska má šmrnc
1. 12. 2016 Evropa
Většině lidí se při slovním spojení víno a Portugalsko vybaví portské víno. Málokdo už ale ví, že portské víno tvoří asi pouze pětinu produkce. Portugalsko patří mezi nejvýznamnější producenty vína na  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !