Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 28.09. 2020
Dnes má svátek Václav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Gastronomické zážitky uprostřed magické síly labyrintů na zámku Loučeň

Gastronomické zážitky uprostřed magické síly labyrintů na zámku Loučeň
18. 08. 2020 Česká republika
Čápy s mákem jsou oblíbenou pochoutkou dětí, které zavítají na zámek Loučeň. Jedná se o originálně zpracované šišky s mákem přelité švestkovou omáčkou provoněnou badyánem, které ochutnáte pouze tady  …více»

Maďarský Hévíz je skvělý nejen pro prodloužený víkend, ale třeba i letošní letní dovolenou

Maďarský Hévíz je skvělý nejen pro prodloužený víkend, ale třeba i letošní letní dovolenou
17. 08. 2020 Evropa
Cestujete rádi po evropských městech, ale koronavirová pandemie vám tak trochu narušila vaše letošní plány? Máme pro vás zajímavý tip. Maďarský Hévíz ležící zhruba 340 km od Brna a 520 km z Prahy je  …více»

Hrad Plumlov

Hrad Plumlov
17. 08. 2020 Česká republika
Léto je klasickým obdobím, kdy lidé jezdí na různé hrady a zámky. Pro inspiraci je navštěvujeme, abychom vám přiblížili několik námětů, kam se můžete vydat. Jednou ze zajímavostí naší české historie  …více»

Lipová-lázně

Lipová-lázně
15. 08. 2020 Česká republika
Obec Lipová-lázně, do roku 1960 známá jako Dolní Lipová je menším městečkem, v němž trvale žije něco málo nad 2000 obyvatel. Nachází se v Olomouckém kraji, blíže pak v okrese Jeseník, od kterého se  …více»

Procházka Růžovou zahradou na Konopišti

Procházka Růžovou zahradou na Konopišti
12. 08. 2020 Česká republika
Při nedávné návštěvě Konopiště jsme navštívili také Růžovou zahradu. Založil ji zde František Ferdinand d’Este v letech 1906 – 1913, tvořila součást parku v okolí zámku. Bylo zde vysázeno velké  …více»
 

Jaká pravidla platí pro chování v lese

Jaká pravidla platí pro chování v lese
11. 08. 2020 Praktické rady
K létu neodmyslitelně patří výlety do přírody. Lidé se vydávají do lesů nejen za turistikou, ale také například za houbařením. Na co je třeba pamatovat při procházce v lese a jakým činnostem se raději  …více»

Burger day v Šiklově Mlýně

Burger day v Šiklově Mlýně
10. 08. 2020 Česká republika
Dokonalý rodinný výlet v závěru letních prázdnin? Tak přesně ten vás čeká již 15. srpna. Každý si přijde na své. Ochutnáte burgery z předních burger trucků, chybět nebude ani celodenní program  …více»

Praděd a okolí

Praděd a okolí
9. 08. 2020 Česká republika
Jeseníky patří k nejoblíbenějším destinacím v České republice. Vévodí jim hora Praděd (německy Altvater, polsky Pradziad), která měří 1492 metrů, čímž se stává pátou nejvyšší horou u nás vůbec  …více»

Maďarské výletování před návratem do lavic

Maďarské výletování před návratem do lavic
8. 08. 2020 Evropa
Prázdniny pomalu končí a spousta z vás ještě možná přemýšlí, kam se vydat načerpat síly před nadcházejícím školním rokem. Mnohým na poslední chvíli cestovní kancelář zrušila zájezd z důvodu pandemie  …více»

Mravenčí stezka v Srní

Mravenčí stezka v Srní
8. 08. 2020 Česká republika
Šumavské Srní láká návštěvníky především na vlčí výběh, letní i zimní sportovní aktivity, dostatek ubytovacích kapacit, Karla Klostermanna a blízkost Povydří. Poněkud stranou propagace i zájmu turistů  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !