Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 27.06. 2017
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Chcete odjet na dovolenou? Kde to teď stojí za to?

Chcete odjet na dovolenou? Kde to teď stojí za to?
2. 06. 2017 Praktické rady
Po období chladna a dešťů si konečně můžeme užívat teplé počasí a volný čas na čerstvém vzduchu. Mnozí z nás se pomalu, ale jistě začínají těšit na léto a plánovat čas dovolených. Pokud milujete moře  …více»

Užijte si léto v Beskydech, v chaloupkách U Pařízků

Užijte si léto v Beskydech, v chaloupkách U Pařízků
1. 06. 2017 Česká republika
Chystáte se v létě na hory? Objevte krásy moravských Beskyd u slovenské hranice a vyzkoušejte při tom jedinečný komfort romantických valašských chaloupek ve Velkých Karlovicích.  …více»

Procházka po Dubrovníku - perle Jadranu

Procházka po Dubrovníku - perle Jadranu
31. 05. 2017 Evropa
Při našem pobytu v chorvatském Gradacu jsme se vydali na výlet do Dubrovníku. Cestou jsme se zastavili u Bačinských jezer. Jezer je zde celkem šest a jsou navzájem propojená. Tvoří vodní plochu skoro  …více»

Náměšť na Hané

Náměšť na Hané
29. 05. 2017 Cykloturistika
Pokud zamíříte na zámek v Náměšti na Hané, rozhodně tak udělejte za krásného počasí, protože je toho na tomto místě ke shlédnutí mnohem více. Do obce jsme přijeli autem od Drahanovic a zanechali jsem  …více»

Kobyliská střelnice

Kobyliská střelnice
28. 05. 2017 Česká republika
Kobyliská střelnice nacházející se na území Prahy 8 ve čtvrti Kobylisy je volně přístupný Památník protifašistického odboje. Památník je ukrytý za vysokými valy mezi panelovými domy a ulicemi  …více»
 

Za krásami Zeleného ostrova

Za krásami Zeleného ostrova
27. 05. 2017 Evropa
Když mi před pár lety kamarádka nadšeně vyprávěla o krásách Irska, ani ve snu by mě nenapadlo, že se tam i já za čas podívám. Ale život má pro nás přichystaná všelijaká překvapení, a tak jsem koncem  …více»

Mosty odnikud nikam

Mosty odnikud nikam
26. 05. 2017 Česká republika
Při putování naší zemí se setkáváme se širokou škálou památek, přírodních krás a zajímavostí. V posledních letech mě stále více lákají méně známé technické a industriální stavby s neobvyklou historií  …více»

Procházka Trojskou zámeckou zahradou

Procházka Trojskou zámeckou zahradou
25. 05. 2017 Česká republika
Trojská zámecká zahrada se rozkládá kolem Trojského zámku a je to určitě jedna z nejkrásnějších pražských zahrad. Zámeckou zahradu navštěvuji každý rok, většinou ve spojení s návštěvou Zoologické  …více»

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd

Dovolená pro romantiky s wellness a jógou? Vyrazte do Beskyd
24. 05. 2017 Česká republika
Chystáte se na dovolenou ve dvou a chcete si dopřát pořádnou porci romantiky a hýčkání? Objevte místo k tomu jako stvořené: Velké Karlovice. Tato půvabná horská obec zasazená do přírody Beskyd je  …více»

Předjaří na Pražském hradě

Předjaří na Pražském hradě
23. 05. 2017 Česká republika
Již pátým rokem se konala výstava Předjaří na Pražském hradě v Empírovém skleníku v Královské zahradě. Zahrada byla založena v roce 1534 na přání Ferdinanda I. Přes Jelení příkop byla krytým mostem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !