Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 07.07. 2020
Dnes má svátek Bohuslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Lomy Amerika - přírodní klenoty

Lomy Amerika - přírodní klenoty
6. 05. 2020 Česká republika
Lomy Amerika je soustava jámových vápencových lomů, které jsou propojeny podzemními štolami. Tyto lomy se nacházejí v okolí obce Mořina v Českém krasu. Autobusem se v pracovních dnech dostanete až  …více»

Novohradské příhraniční rybníky

Novohradské příhraniční rybníky
5. 05. 2020 Česká republika
V oblasti jihočeských Novohradských hor jsme již navštívili poutní místa, vrcholy, romantická údolí i zaniklé obce. Dnes se vydáme do blízkosti rakouské hranice po naučné stezce Novohradské  …více»

Vydejte se za uvolněním, zábavou a dětským smíchem do wellness hotelu Vista na Dolní Moravě

Vydejte se za uvolněním, zábavou a dětským smíchem do wellness hotelu Vista na Dolní Moravě
20. 04. 2020 Česká republika
Užijte si rodinnou dovolenou v Česku, na kterou budete ještě dlouho s úsměvem vzpomínat! Nechte se hýčkat ve wellness, zatímco se vaše děti vyřádí na originálních animačních programech! Dopřejte si  …více»

Cyklistika – jak začít (a nepřestat)?

Cyklistika – jak začít (a nepřestat)?
14. 04. 2020 Cykloturistika
Jaro je tady a s ním také chuť pustit se do nějaké sportovní aktivity. Pokud nejste zrovna kovaný sportovec, je dobré začít nenásilně a pro takové účely je cyklistika úplně ideální. Můžete si totiž  …více»

Kouzelná místa na Maltě

Kouzelná místa na Maltě
11. 04. 2020 Evropa
Pravěké svatyně, velkolepé chrámy a výstavné paláce, to je jen část bohatství Malty, která patří k nejkouzelnějším koutům ve Středozemním moři. Tu druhou tvoří pohostinní a přátelští ostrované  …více»
 

Výlet za medúzami

Výlet za medúzami
9. 04. 2020 Česká republika
Koncem minulého roku bylo na střechách Obchodního centra v Praze otevřeno meduzárium. Když jsem o tom četla, tak jsem si řekla, že tam určitě pojedu. S medúzami jsem se setkala kdysi dávno u Baltskéh  …více»

Frauenkirche - symbol saské metropole

Frauenkirche - symbol saské metropole
27. 03. 2020 Evropa
Vždy, když jedu do Drážďan, tak navštívím Frauenkirche. Tento kostel mne prostě přitahuje. Nevím, jestli to je tou historii nebo nynější krásou… Jméno kostela se překládá jako kostel Panny Marie nebo  …více»

Jak je to s rušením zájezdu při mimořádných situacích

Jak je to s rušením zájezdu při mimořádných situacích
21. 03. 2020 Praktické rady
Znepokojení zákazníků cestovních kanceláří v souvislosti se současným výskytem koronaviru v Číně a s jeho očekávatelným šířením v dalších oblastech vede k otázkám, jak je to s rušením zájezdů  …více»

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem

Do Drážďan za švestkovým kominíčkem
10. 03. 2020 Vaše tipy
Adventní trhy v Drážďanech jsou asi největší a zároveň nejstarší, v roce 2019 se konaly již po 585. Po celém městě je rozmístěno asi deset tematicky rozličných tržišť. Koupíte zde vše, co k vánočním  …více»

Tradiční tance divokých etnik

Tradiční tance divokých etnik
7. 03. 2020 Asie
V rámci cestování část turistů vyhledává místní kulturu v různých podobách. Jednou z možností jsou tradiční tance v dobových krojích. Obvykle lze v různých městech zažít nějaké slavnosti, kde hraje  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !