Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.06. 2017
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi

FARMA-PARK BLANÍK u Vlašimi
17. 05. 2017 Česká republika
Součástí Farmy Blaník je Farma-park, neboli „Podblanický ráj dětí a zábavy“. Je nejoblíbenějším areálem svého druhu u nás. Ve Farma-parku najdete také výběhy všech domácích zvířat a kromě klasických  …více»

Nechte se okouzlit jarní Prahou

Nechte se okouzlit jarní Prahou
15. 05. 2017 Česká republika
Jen málokteré roční období má takové kouzlo, jako právě jaro. Toto období je přímo stvořené pro návštěvu Prahy, která jindy bývá přeplněná turisty. Během celodenní procházky se dají krásně stihnout  …více»

Jeseníky

Jeseníky
14. 05. 2017 Česká republika
Jeseníkům se někdy říká Horský ráj, ale je to drsný kraj. Jsou to hory a místa s historickými, kulturními, ale především přírodními poklady, jsou Chráněnou krajinnou oblastí Jeseník, s nejvyšším bodem  …více»

Pozvání Senátu Parlamentu ČR jsem přijala

Pozvání Senátu Parlamentu ČR jsem přijala
13. 05. 2017 Česká republika
Senát PČR pořádal při příležitosti státního svátku 8. května Den otevřených dveří. Pozvání jsem přijala a navštívila: areál Valdštejnského paláce, historické prostory Valdštejnského paláce, Trčkovskou  …více»

Osek a Rýzmburk

Osek a Rýzmburk
13. 05. 2017 Česká republika
Město Osek leží v Krušných horách asi 100 km od Prahy, nedaleko německých hranic. Říká se mu též město mnichů a horníků. V jeho okolí se kdysi těžil cín a stříbro. Dnes je to klidné a tiché město  …více»
 

Svatý Antoníček

Svatý Antoníček
9. 05. 2017 Česká republika
Jsou místa, která Vás nabíjí energií, která povznášejí Vaši duši navzdory všem fyzikálním zákonům. Místa, která milujete, kam se vracíte a čerpáte sílu pro dny příští. Několikrát do roka zajíždím  …více»

Cestování o Velikonocích

Cestování o Velikonocích
7. 05. 2017 Vaše tipy
Letos mne dcera konečně přemluvila k cestě do Nizozemí v době, kdy kvetou tulipány. V cestovce vybrala a zaplatila zájezd pro obě dvě. Dohodly jsme se, že nemusíme vidět ozdobené alegorické vozy  …více»

Jaro je tu! Jak na něj správně připravit svého plechového miláčka?

Jaro je tu! Jak na něj správně připravit svého plechového miláčka?
6. 05. 2017 Praktické rady
Ať už chceme nebo ne, zimní provoz se na vozidle vždy projeví. Zejména je-li tuhá, jako tomu bylo právě letos. S jarem nastává ideální čas pro kontrolu a přípravu auta na novou sezónu. Tím, že autu  …více»

Burgundské vinice mezi městy Dijon a Beaune

Burgundské vinice mezi městy Dijon a Beaune
3. 05. 2017 Evropa
Cestovat z Česka do Francie je už v dnešní době snadné. Pohodlně se díky tomu můžete dopravit do samotného srdce vinařství, kterým jsou Burgundy. Historické město Beaune je od Dijonu vzdálené necelých  …více»

Jeseník

Jeseník
3. 05. 2017 Česká republika
Nedávno jsem tu psala o našem jarním výletě do města a lázní Jeseník. Vlastně jsem se k samotnému Jeseníku nedostala - nakonec jste si mohli přečíst o tom, jak jsme cestou objevili zámek v Loučné nad  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !