Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.11. 2019
Dnes má svátek Nikola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Ďáblova prdel

Ďáblova prdel
27. 08. 2019 Česká republika
Moje snaha navštěvovat místa méně známá a turisticky opomíjená je občas korunována něčí poznámkou, že se mi opravdu podařilo nalézt „pr-el světa“. Obvykle se jedná o vysídlené pohraniční vesnice  …více»

Ostrov Rhodos nezklame

Ostrov Rhodos nezklame
25. 08. 2019 Evropa
Ostrov Rhodos je dlouhý 78 km, široký do 30 km a svou rozlohou je největším z dvanácti Dodekanéských ostrovů. Název Rhodos pochází ze slova ródos, tedy růže. Ve znaku má ale květinu spíše podobnou  …více»

Petrohrad 2019

Petrohrad 2019
24. 08. 2019 Evropa
Na naší cestě Pobaltím jsme nemohli vynechat ruský Petrohrad. Hranici s Estonskem jsme překročili v městě Narva. Po asi 40 minutách jsme byli odbaveni na obou stranách hranice. Na ruské straně to bylo  …více»

Kudy chodil loupežník Grasel

Kudy chodil loupežník Grasel
22. 08. 2019 Česká republika
Nejslavnějším loupežníkem Slavonicka a České Kanady je Jan Jiří Grasel (1790-1818). Dalo by se říci, že silně konkuruje i Václavu Babinskému. Ten po generace vstupuje ve známost jako „starej lotr  …více»

Vzpomínka na osud židovské komunity

Vzpomínka na osud židovské komunity
21. 08. 2019 Evropa
Čtrvť Podgórze byla kdysi centrální částí samostatného města Podgórze. Součástí Krakowa se stala v roce 1915. Dnes se řadí k významné historické části města spojené s životem židovské komunity  …více»
 

Horní Bečva – dovolená pro náročné i skromné turisty

Horní Bečva – dovolená pro náročné i skromné turisty
18. 08. 2019 Česká republika
Milujete hory, lesy, turistiku, sběr borůvek a hub, ale máte rádi i přírodní koupání a historii? A stále nevíte, kam se vydat, abyste byli uspokojeni po všech těchto stránkách? Pak právě pro vás je  …více»

Tallinn - metropole Estonska

Tallinn - metropole Estonska
14. 08. 2019 Evropa
V červenci jsme s přáteli navštívili pobaltské republiky a jejich hlavní města. O Rize tady už jeden článek byl, proto bych vám napsala o naší návštěvě Tallinnu, metropole Estonska. Tallinn se svými  …více»

Procházka židovským Krakowem

Procházka židovským Krakowem
13. 08. 2019 Evropa
Kazimierz byla tradiční židovská čtvrť. Od města ji dělily hradby a rameno řeky Visly. Během druhé světové války bylo toto židovské centrum zcela zničeno. Za dob komunistického režimu to byla velmi  …více»

Loučeňský zámecký park ožívá postavami z českých pohádek

Loučeňský zámecký park ožívá postavami z českých pohádek
12. 08. 2019 Česká republika
Již potřetí ožije během prázdnin loučeňský zámecký park postavami z českých pohádek. Na Zámku Loučeň jsme připravili tematický letní program „ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO", a to po celý srpen od 1.8. do 31.8.  …více»

Nově otevřeno! Na Dolní Moravě se svezete na nejdelší bobové dráze v Česku

Nově otevřeno! Na Dolní Moravě se svezete na nejdelší bobové dráze v Česku
9. 08. 2019 Česká republika
Připravte se na pořádnou jízdu! Horský resort Dolní Morava otevřel atrakci, která každého návštěvníka probere z letní letargie. Nově spuštěná Mamutí horská dráha má totiž opravdu zajímavé parametry.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !