Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 15.09. 2019
Dnes má svátek Jolana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum
30. 07. 2019 Česká republika
Pokud se narodí dvě, tři nebo dokonce více miminek najednou, bývá to často považováno za zázrak. Kde jinde by se tedy mělo konat setkání vícerčat než v parku plném zázraků, který navíc nese příznačné  …více»

Velká ohňová show 2019 v Šiklandu

Velká ohňová show 2019 v Šiklandu
29. 07. 2019 Česká republika
Ohňová show patří k vrcholům sezony. I letos se můžeme těšit na skvělou show s kaskadéry, pyrotechniky, jezdci na koních i pohádkovými bytostmi, kteří si zahrají s ohněm.  …více»

Keramika na jihu Čech

Keramika na jihu Čech
28. 07. 2019 Česká republika
Slavonice jsou známé nejen krásnou architekturou, ale i svým okolím. Již jsem tu zmiňovala Malou Hlubokou v Českém Rudolci, Českou Kanadu nebo bizoní farmu v Rožnově, tentokrát bych vás však chtěla za  …více»

Český Rudolec

Český Rudolec
26. 07. 2019 Česká republika
Poslušně hlásím, že moje slavonická reportáž může pokračovat, neb puma náš rajon zatím nenavštívila, a tak jsme živi a zdrávi, tedy i schopni poznávat další krásy naší republiky. Pár dní po příjezdu  …více»

Krasíkov - Ovčí vrch

Krasíkov - Ovčí vrch
25. 07. 2019 Česká republika
Při putování Bezdružickem a Konstantinolázeňskem jsme si slíbili, že se podrobněji podíváme i na Krasíkov. Zatím jsme prošli naučné stezky Na Hradišťský vrch, Ke Studánce lásky, toulali se Údolím  …více»
 

Americký den v Šiklově Mlýně

Americký den v Šiklově Mlýně
24. 07. 2019 Česká republika
Víkend plný Ameriky, setkání US aut i motorek, skvělé americké hamburgery, taneční vystoupení a nebude chybět ani večerní show, která víkendový program zakončí. Pro všechny stylově oblečené máme  …více»

Slavonice

Slavonice
24. 07. 2019 Česká republika
Slíbila jsem, že se ozvu, pokud se v okolí Slavonic nepotkáme s uprchlou pumou a nezalíbí se jí naše, přes padesát let staré masíčko. Zatím jsme tu čest na sebe natrefit neměli, a tak plním svůj slib,  …více»

České pohádkové léto na Zámku Loučeň

České pohádkové léto na Zámku Loučeň
23. 07. 2019 Česká republika
Již potřetí ožije během prázdnin loučeňský zámecký park postavami z českých pohádek. Na Zámku Loučeň jsme připravili tematický letní program „ČESKÉ POHÁDKOVÉ LÉTO", a to po celý srpen od 1.8. do 31.8.  …více»

5 nejlepších tras pro koloběžky

5 nejlepších tras pro koloběžky
21. 07. 2019 Česká republika
Výlet na koloběžce je skvělá záležitost nejen pro jednotlivce, toužící si srovnat záda, užít přírodu a načerpat endorfiny z aktivního pohybu, ale je to parádní týmová zábava. Ať už jste dva, tři nebo  …více»

Jak zvládnout dlouhé lety k moři?

Jak zvládnout dlouhé lety k moři?
20. 07. 2019 Praktické rady
Letní dovolenou plánují dvě třetiny Čechů. Nejčastěji volí mořské destinace a více než 31 procent preferuje leteckou dopravu. Cestování letadlem má však svá úskalí a ne každému dělá dobře – mezi  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !