Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 28.09. 2020
Dnes má svátek Václav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Vinařské stezky a cyklostezky

Vinařské stezky a cyklostezky
6. 08. 2020 Cykloturistika
Teplé letní počasí přímo vyzývá k pohybu a aktivně strávenému času. Za vínem, sportem a nádhernou přírodou se vydejte na jižní Moravu, kde najdete několik vinařský stezek a cyklostezek. Tato  …více»

Robin Hood se usadí letošní léto se svojí družinou v loučenských lesích

Robin Hood se usadí letošní léto se svojí družinou  v loučenských lesích
4. 08. 2020 Česká republika
Zámek Loučeň připomene akcí Robin HOOD dobu poloviny 19. století, období romantismu. Tehdy vznikala ta nejkrásnější díla idealizující období dávných dob a jejich hrdinů. Ve Francii právě Alexandr  …více»

Den hraček na Šiklově mlýně

Den hraček na Šiklově mlýně
3. 08. 2020 Česká republika
Tato sobota bude patřit především dětem a všem milovníkům hraček a her. Navíc pro vás bude připraven bohatý animační program, akční divadla, westernová show a večer nebude chybět ani noční ohňová show  …více»

Kam ta voda mizí? aneb Filmové toulky kolem Srní

Kam ta voda mizí? aneb Filmové toulky kolem Srní
2. 08. 2020 Česká republika
Putování kolem plavebních kanálů, ať už pěšky nebo na kole, patří k populárním, neboť zaručuje minimální převýšení a je vhodné pro všechny věkové kategorie. Zvát výletníky na trasu kolem Vchynicko  …více»

Dovolená u nás, hrad Bouzov

Dovolená u nás, hrad Bouzov
1. 08. 2020 Česká republika
Jedná se o romantický hrad z přelomu 13. a 14. století. Nachází se v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak  …více»
 

Procházka zámeckým parkem na Konopišti

Procházka zámeckým parkem na Konopišti
31. 07. 2020 Česká republika
Zámecký park na Konopišti má rozlohu 340 hektarů a je velmi krásný. Nechal ho vytvořit arcivévoda František Ferdinand d´Este. Vede zde několik naučných stezek, které jsou velmi dobře schůdné. První  …více»

Léto je v plném proudu aneb výběr adrenalinových sportů

Léto je v plném proudu aneb výběr adrenalinových sportů
30. 07. 2020 Praktické rady
Někteří mají jako ideální představu letního odpočinku rozplácnout se na deku a číst si knížku, nebo smažit se na přímém slunci celé hodiny. Jiní zase nevydrží v klidu a skáčou, sjíždějí, potápějí se  …více»

Nejlepší místa pro vaši dovolenou na českých horách

Nejlepší místa pro vaši dovolenou na českých horách
29. 07. 2020 Česká republika
Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, které jsme vzhledem k možnostem poznávat svět považovali za samozřejmé, a trochu na něj zapomněli. Skvělé je, že i do té  …více»

Velká ohňová show 2020 v Šiklově Mlýně

Velká ohňová show 2020 v Šiklově Mlýně
28. 07. 2020 Česká republika
Velkolepá ohňová show bude i letos ukázkou kaskadérského a jezdeckého umění, pyrotechnických a ohňových efektů. Nebude chybět ani zajímavá dějová zápletka s překvapivým rozuzlením. Ohňová show patří  …více»

Za zábavou pro celou rodinu do Polabí

Za zábavou pro celou rodinu do Polabí
24. 07. 2020 Česká republika
Jen málokde v České republice najdete na pár kilometrech čtverečních tolik zábavy pro děti všech věkových kategorií. Navíc – zdejší krajina ohraničená řekami Labe a Jizera je protkaná sítí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !