Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 22.05. 2019
Dnes má svátek Emil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

3+1 tip na romantická místa na Bali

3+1 tip na romantická místa na Bali
1. 03. 2019 Austrálie
Romantické výhledy, zářivé západy slunce, místa připomínající ráj na zemi. To my ženy doslova milujeme. Kochat se krásami kolem sebe a nejlépe u toho mít i po svém boku muže, který s námi romantiku  …více»

Probuďte v sobě jarní sílu spolu s přírodou Dolní Moravy

Probuďte v sobě jarní sílu spolu s přírodou Dolní Moravy
15. 02. 2019 Česká republika
Probuďte v sobě jarní energii a pootevřete dveře probouzející přírodě. Wellness hotel Vista v horském resortu Dolní Morava k tomu dá příležitost celé rodině. Vyzkoušejte si některý z wellness rituálů  …více»

Kde natankovat? Dnes rozhoduje i nabídka občerstvení.

Kde natankovat? Dnes rozhoduje i nabídka občerstvení.
14. 02. 2019 Praktické rady
Podle aktuálního průzkumu společnosti MOL načerpá více než polovina českých řidičů (54,4 %) při většině návštěv čerpací stanice kromě pohonných hmot i energii v podobě kávy. Alespoň někdy tak činí  …více»

Pustevny, zajímavé místo v Beskydech

Pustevny, zajímavé místo v Beskydech
7. 02. 2019 Česká republika
Pustevny se nacházejí v jedné z nejkrásnějších částí Beskyd, leží mezi Radhoštěm a Tanečnicí. Jsou součástí CHKO a svůj název si nesou od 18. století, po poustevnících, kteří zde žili. Dřevěné stavby  …více»

10 netradičních zážitků po celém světě

10 netradičních zážitků po celém světě
21. 01. 2019 Praktické rady
Projet Dillí na cyklorikše, projít se se lvy v Zimbabwe a prochodit Oslo po stopách detektiva Harryho Holea – čtěte o netradičních zážitcích po celém světě. Jednou z největších atrakci Vietnamu jsou  …více»
 

Co si přibalit do lékárničky na zimní dovolenou?

Co si přibalit do lékárničky na zimní dovolenou?
18. 01. 2019 Praktické rady
Plánujete zimní dovolenou a už si v hlavě vytváříte seznam věcí, které určitě nesmíte zapomenout? Pohmožděné svaly, otoky, zažívací potíže, rýma a puchýře z lyžáků - všichni to známe. To ale nejsou  …více»

Pražská zeleň - na rozhlednu Doubravka

Pražská zeleň - na rozhlednu Doubravka
18. 01. 2019 Česká republika
V prostoru mezi moderní zástavbou pražského sídliště Černý Most a staršími rodinnými domky čtvrti Kyje nachází se podlouhlá, zčásti zalesněná, vyvýšenina Horka. Z jihu ji obtéká Svépravický potok  …více»

Už balíte na lyžovačku v Alpách? Nezapomeňte na cestovní pojištění

Už balíte na lyžovačku v Alpách? Nezapomeňte na cestovní pojištění
9. 01. 2019 Praktické rady
Stovky tisíc Čechů každoročně vyráží na hory do zahraničí. Bohužel ne všichni si ale s sebou na zimní dovolenou přibalí i kvalitní cestovní pojištění, přitom lyžování a snowboarding se řadí mezi  …více»

Wroclaw

Wroclaw
8. 01. 2019 Evropa
Začátkem prosince jsem se s kamarádkou zúčastnila zájezdu na vánoční trhy ve Wroclawi. Slyšela jsem o tom městě vyprávět svou kolegyni, která na trzích Ve Wroclawi byla vloni, a ta nešetřila chválou  …více»

Desatero bezpečnosti na horách

Desatero bezpečnosti na horách
7. 01. 2019 Praktické rady
Znáte pravidla bezpečného pohybu na horách v zimě? Měli byste, ať už se chystáte do volného terénu pěšky, na sněžnicích nebo na skialpových lyžích. Do hor se chodí s respektem. Nebezpečí zde je  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !