Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.01. 2020
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Osvětim - výstraha pro další generace

Osvětim - výstraha pro další generace
1. 09. 2019 Česká republika
V okolí Osvětimi se nacházel největší koncentrační tábor. Postaven byl v roce 1940 na příkaz Heinricha Himmlera v areálu bývalých kasáren. Nesl pojmenování Auschwitz I. a velel mu Rudolf Höss.  …více»

Park Cihelná a fotoreportáž

Park Cihelná a fotoreportáž
31. 08. 2019 Česká republika
Park Cihelná se nachází na Malé Straně mezi Mánesovým mostem a Cihelnou ulicí. Součástí parku je náplavka, která poskytuje nádherný výhled na řeku, na Karlův most, na Mánesův most a Rudolfinum a na  …více»

Petrohrad - nejvýznamnější památky

Petrohrad - nejvýznamnější památky
30. 08. 2019 Evropa
Na prohlídku města a okolí jsme měli tři dny. Některé pamětihodnosti jsou připomínkou slavných, ale i tragických událostí, které Petrohrad a jeho obyvatelé zažili. Mezi nejvýznamnější památky z tohoto  …více»

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?

Hledáte neotřelou destinaci ideální pro prodloužený víkend nebo podzimní prázdniny s dětmi?
29. 08. 2019 Evropa
Zajímavým tipem je určitě lázeňské město Hevíz v Maďarsku, jedna z TOP 20 nejlepších evropských destinací, která je ideální nejen k odpočinku a relaxaci, ale také k plavání, jízdě na kolech, pěší  …více»

Zámek Uherčice - nejkrásnější staveniště jižní Moravy

Zámek Uherčice - nejkrásnější staveniště jižní Moravy
28. 08. 2019 Česká republika
Když jsme se před pár lety toulali okolím Vranovské přehrady posteskla jsem si, že nezbyl čas k návštěvě zámku Uherčice, který bývá označovaný jako nejkrásnější staveniště jižní Moravy. Nemusíte se  …více»
 

Ďáblova prdel

Ďáblova prdel
27. 08. 2019 Česká republika
Moje snaha navštěvovat místa méně známá a turisticky opomíjená je občas korunována něčí poznámkou, že se mi opravdu podařilo nalézt „pr-el světa“. Obvykle se jedná o vysídlené pohraniční vesnice  …více»

Ostrov Rhodos nezklame

Ostrov Rhodos nezklame
25. 08. 2019 Evropa
Ostrov Rhodos je dlouhý 78 km, široký do 30 km a svou rozlohou je největším z dvanácti Dodekanéských ostrovů. Název Rhodos pochází ze slova ródos, tedy růže. Ve znaku má ale květinu spíše podobnou  …více»

Petrohrad 2019

Petrohrad 2019
24. 08. 2019 Evropa
Na naší cestě Pobaltím jsme nemohli vynechat ruský Petrohrad. Hranici s Estonskem jsme překročili v městě Narva. Po asi 40 minutách jsme byli odbaveni na obou stranách hranice. Na ruské straně to bylo  …více»

Kudy chodil loupežník Grasel

Kudy chodil loupežník Grasel
22. 08. 2019 Česká republika
Nejslavnějším loupežníkem Slavonicka a České Kanady je Jan Jiří Grasel (1790-1818). Dalo by se říci, že silně konkuruje i Václavu Babinskému. Ten po generace vstupuje ve známost jako „starej lotr  …více»

Vzpomínka na osud židovské komunity

Vzpomínka na osud židovské komunity
21. 08. 2019 Evropa
Čtrvť Podgórze byla kdysi centrální částí samostatného města Podgórze. Součástí Krakowa se stala v roce 1915. Dnes se řadí k významné historické části města spojené s životem židovské komunity  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !