Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.07. 2017
Dnes má svátek Jakub
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

5 věcí, na které si dát pozor při výběru stanu

5 věcí, na které si dát pozor při výběru stanu
14. 06. 2017 Praktické rady
Zkušení cestovatelé říkají, že chcete-li důkladně poznat nová místa, je nejlepší prozkoumat je hezky po svých a spát přitom ve stanu. Zeptali jsme se proto odborníků, na co si dát při výběru stanu  …více»

Vaculíkův Brumov

Vaculíkův Brumov
14. 06. 2017 Česká republika
A je tu další krásná jarní sobota – tentokrát poslední v květnu. Den jako stvořený pro výlety. Dnešním cílem se stalo město Brumov na moravsko-slovenském pomezí. Místo, kde se narodil a prožil své  …více»

Cestujeme s dětmi autem i vlakem

Cestujeme s dětmi autem i vlakem
13. 06. 2017 Praktické rady
S létem přibývá výletů a blíží se i radostný čas prázdnin a dovolených! Všichni určitě známe zásady bezpečnosti při cestování nejrůznějšími dopravními prostředky, ale jistě není od věci si je  …více»

Jízda na kole v zákonech

Jízda na kole v zákonech
10. 06. 2017 Cykloturistika
Ať už chceme chránit své zdraví nebo jen peněženku od pokut, měli bychom mít v povědomí, ještě než sedneme na kolo, čím se na silnici řídit.  …více»

Poznejte Dolní Rakousko na kole

Poznejte Dolní Rakousko na kole
9. 06. 2017 Cykloturistika
V Dolním Rakousku si budou cyklisté připadat jako v ráji. Více než 4200 kilometrů tras různými terény potěší vášnivé sportovce i rodiny s dětmi. Pro letošní rok je navíc otevřena krásná přes 100  …více»
 

Sbalte baťůžky a leťte vstříc dobrodružství do Kambodži

Sbalte baťůžky a leťte vstříc dobrodružství do Kambodži
7. 06. 2017 Asie
Asie boduje v žebříčcích cílových destinací už nějaký ten pátek. Pokud jste však typ cestovatele, který se vyhýbá davům turistů a chtěl by se setkat s nezkaženou kulturou, pak je pro vás pravý cíl  …více»

Metalová cesta Mladou Boleslaví

Metalová cesta Mladou Boleslaví
6. 06. 2017 Česká republika
Mladou Boleslav vnímáme především jako město aut. Je to trochu Škoda, tedy - pardon - škoda. Město a jeho obyvatele sice automobilový průmysl ovlivňuje zásadním způsobem, ale Mladá Boleslav má i dlouh  …více»

Pražská zeleň - z Dolních Počernic do Hostavic

Pražská zeleň - z Dolních Počernic do Hostavic
5. 06. 2017 Česká republika
V námětech na vycházky jsme se už dlouho nevěnovali pražské zeleni, a to je třeba napravit. Mnohokrát jsme se přesvědčili, jak pestrá a různorodá může být a stejně tomu bude i dnes.  …více»

Zažijte Španělsko na talíři

Zažijte Španělsko na talíři
4. 06. 2017 Evropa
Španělská gastronomie je pestrá jak svou barvou a vůní, tak i surovinami. Za tuto rozmanitost může historický vývoj (vliv arabské, africké – maurské a americké kuchyně) i rozlehlost země, která čítá  …více»

Chcete odjet na dovolenou? Kde to teď stojí za to?

Chcete odjet na dovolenou? Kde to teď stojí za to?
2. 06. 2017 Praktické rady
Po období chladna a dešťů si konečně můžeme užívat teplé počasí a volný čas na čerstvém vzduchu. Mnozí z nás se pomalu, ale jistě začínají těšit na léto a plánovat čas dovolených. Pokud milujete moře  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !