Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 15.09. 2019
Dnes má svátek Jolana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Krátká návštěva ve Vlašimi

Krátká návštěva ve Vlašimi
17. 07. 2019 Česká republika
Město Vlašim se rozkládá v Podblanické oblasti. V západním okraji města je rozsáhlý zámecký park, kterým vede zhruba pět kilometrů dlouhá naučná stezka. Částečně po asfaltových, štěrkových  …více»

Cestování s malými dětmi? S těmito tipy si ho užijete!

Cestování s malými dětmi? S těmito tipy si ho užijete!
16. 07. 2019 Praktické rady
Blíží se čas dovolených a možná už přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit. Pokud jsou ale ještě malé, můžete mít pochyby, jak s nimi zvládnete delší výlet nebo dokonce cestování za hranice. Vyrazit s dětmi  …více»

Ke studánce lásky

Ke studánce lásky
15. 07. 2019 Česká republika
Z Konstantinových Lázní lze vyrážet všemi směry a pokaždé půjdete po pohodlných cestách, naučných stezkách, nebude nouze o studánky a hezká místa k odpočinku. Městečko není velké, stačí pár kroků a  …více»

Akrobacie na Stezce v oblacích, dobrodružné výpravy pro děti nebo večerní výšlap.

Akrobacie na Stezce v oblacích, dobrodružné výpravy pro děti nebo večerní výšlap.
13. 07. 2019 Česká republika
Naplánujte si pro sebe a svou rodinu prázdniny plné neobvykle strávených chvil! Horský resort Dolní Morava v létě ožívá adrenalinem, akrobacií, či dětským dobrodružstvím s Mamutíkem. Oblíbené atrakce  …více»

7 her a 12 fint, které pomůžou zabavit děti při cestování

7 her a 12 fint, které pomůžou zabavit děti při cestování
10. 07. 2019 Praktické rady
Při čekání na letišti, dlouhých přejezdech anebo deštivých dnech je dobré mít v záloze cestovní hry, které dětem pomůžou ukrátit čas. Sestavili jsme seznam těch nejoblíbenějších a přidali k nim ještě  …více»
 

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně
10. 07. 2019 Česká republika
Mezi Plzní a západočeským lázeňským trojúhelníkem se rozkládá mírně zvlněná Tepelská vrchovina; louky a pastviny střídají zalesněné nevysoké vrcholky kopců, údolí prohloubená potoky, málo  …více»

Národní památník hrdinů heydrichiády

Národní památník hrdinů heydrichiády
9. 07. 2019 Česká republika
Národní památník hrdinů heydrichiády a místo smíření při katedrálním chrámu sv. Cyrila a Metoděje Pravoslavné církve v českých zemích a na Slovensku založili v roce 1995 manželé Jaroslav a Eva  …více»

Toulky zdivočelou zemí

Toulky zdivočelou zemí
7. 07. 2019 Česká republika
Klidný, tichý kraj mezi Teplou a Manětínem na severním Plzeňsku je lesnatý, protkaný potůčky a už pouhý pohled do mapy dává tušit, že zde nalezneme nejedno romantické místo se zajímavou historií  …více»

Chystáte si z dovolené přivést suvenýr?

Chystáte si z dovolené přivést suvenýr?
4. 07. 2019 Praktické rady
Cestování se v posledních letech stalo jednou z nejoblíbenějších aktivit, jak trávit volný čas. Čím dál víc Čechů vyráží do zahraničí čerpat energii a poznávat krásy neznámých zemí. Letní dovolené  …více»

Létohrátky se zvířátky

Létohrátky se zvířátky
1. 07. 2019 Česká republika
Pohádkově zvířátková sobota bude určena především rodinám s dětmi. Děti do 12ti let, které přijdou v kostýmu, mají vstup zdarma a mohou se zúčastnit soutěže o nejhezčí masku.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !