5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.02. 2017
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Dále Kambodžou

Dále Kambodžou
11. 12. 2016 Asie
Po prohlídce Floating village Kompong Phluk – po našem „plovoucí vesnice“, opouštíme Siem Reap po řece Tonlé Sap, abychom se po řece Mekong dostali do hlavního města Phnompenhu. Nasedáme do malé  …více»

Toulky Kambodžou

Toulky Kambodžou
10. 12. 2016 Asie
Jsme parta lidí, kteří jednou za rok vyrazí za exotikou. Letíme v únoru – letíme do tepla. Nyní padla volba na Thajsko a Kambodžu. Jedna cestovka nám zařídila ubytování a přejezdy a částečný program  …více»

Do Nice k moři i na lyže

Do Nice k moři i na lyže
5. 12. 2016 Evropa
Modrá barva moře doplněná o bílé vrcholky hor. To není paradox, ale město Nice, jehož hory dosahují výšky až 3 000 metrů nad mořem! Ne každý ví, že tato oblíbená letní dovolenková destinace je rájem  …více»

Thajsko pro gastronauty a foodies

Thajsko pro gastronauty a foodies
3. 12. 2016 Vaše tipy
Patříte k těm, kteří tráví dovolenou převážně poleháváním na pláži či obíháním památek anebo k těm, kteří se vždy rádi seznámí i s místními pochoutkami a kuchyní? Pokud se hrdě hlásíte k těm druhým  …více»

Víno z Portugalska má šmrnc

Víno z Portugalska má šmrnc
1. 12. 2016 Evropa
Většině lidí se při slovním spojení víno a Portugalsko vybaví portské víno. Málokdo už ale ví, že portské víno tvoří asi pouze pětinu produkce. Portugalsko patří mezi nejvýznamnější producenty vína na  …více»
 

Na návštěvu do Sedlčan

Na návštěvu do Sedlčan
25. 11. 2016 Česká republika
Sedlčany jsou osmitisícovým středočeským městem, leží na Sedlčanské kotlině na soutoku Mastníku a Sedleckého potoka. V městském znaku najdete rožmberskou pětilistou růži a to proto, že v 15. století m  …více»

Zámek Kynžvart a Mariánské Lázně

Zámek Kynžvart a Mariánské Lázně
25. 11. 2016 Česká republika
Prvním letošním zájezdem seniorů z naší obce byl zájezd na zámek Kynžvart, který leží mezi Mariánskými a Františkovými Lázněmi. Je to zámek památkově i architektonicky velice zajímavý. V 16.století  …více»

Budapešť láká do secesních lázní i na divoké noční jízdy v termálech!

Budapešť láká do secesních lázní i na divoké noční jízdy v termálech!
20. 11. 2016 Evropa
Budapešť je termálním rájem protkaným 118 prameny. Je zde na 15 veřejných termálních lázní, kde se můžete vykoupat ve „vlažné vodě“ dosahující pouze 21 °C, nebo naopak ve „vařící lázni“ se 76 °C.  …více»

Retro v muzeu

Retro v muzeu
19. 11. 2016 Vaše tipy
Pokud zrovna nevíte, kam vyrazit v podzimním nečase, doporučuji výstavu Retro, kterou pořádá Národní muzeum. Možná si i Vy rádi zavzpomínáte na módu, techniku, hračky... Uvidíte, že móda není  …více»

Velký přehled, kam se letos v Evropě vydat na vánoční trhy

Velký přehled, kam se letos v Evropě vydat na vánoční trhy
18. 11. 2016 Evropa
Ano, mnohé vánoční trhy začínají v evropských metropolích už v půlce listopadu. A kam se vydat? Poradit by vám mohl tento seznam toho nejlepšího, co se v Evropě o adventu děje.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !