Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.01. 2018
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Farmář hledá ženu - Lámání chleba

28. 03. 2011 | Televizní tipy
Život na farmách se probudil do nového dne. Někde je už jasno, někde polojasno a někde mlha. Muži, a pětice farmářů není výjimkou, se jen neradi zaplétají do citových zmatků. Hravě si poradí s hřebcem či opravou stroje, ale před ženskými výčitkami a slzami zbaběle prchají. Za prací, do přírody s jinou, každý prostě podle své nátury.

Ke krizi a možná i následné katarzi a happy endu spějí trojúhelníky na horách krkonošských i novohradských; na zbylých třech farmách ale zdaleka není rozhodnuto, jak uvidíte v pondělí 28. března ve 21.20 na Primě v pořadu Farmář hledá ženui

Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza ve Farmář hledá ženu

Tereza vyčiní Vlastovi i Lence, že ji v noci nechali samotnou v domku pro hosty. Moc jí to ale není platné. Lenka se chová k Vlastovi majetnicky a žádné diskuse nepřipouští – spát bude, kde chce a s kým chce. Vlasta nechce konflikty, a nechá proto na ženách, jak si to mezi sebou vyřeší. Tereza si připadá jako křen, zklamaná chováním obou. Nasbírá houby, podojí kozy a co dál? Vzdá to, odjede do Ostravy a nechá hrdličky samotné?

Petr Hájek: Johana a Adriana ve Farmář hledá ženu

Adriana se chopila údržby Petrovy domácnosti, která už přímo žebrala o ženskou ruku. Johana doufá, že ji s Petrem opětovně sblíží romantická projížďka na koních, a mění taktiku. Po návratu taky přiloží ruku k dílu, už žádné výčitky a nářky, zkusí to znovu a jinak. Její šišlání na koně a změněný postoj rozladí Petra, který má v hlavě zmatek a už ničemu nerozumí. Raději vezme Adrianu na houby a vyzná jí lásku. A nechá na ní, ať se s radikálně změněnou situací svěří soupeřce, která si až doteď věřila. Rozdýchá to Johana a bude o Petra bojovat dál? Nebo Pohorskou Ves znechuceně opustí?

Petr Bušák: Jana a Gábina ve Farmář hledá ženu

Obě děvčata nejprve nakrmí králíky, pak ale musejí asistovat při jejich popravě. Pro Gábinu běžná věc, Jana je ale vegetariánka. Petr děvčatům ukáže své druhé hospodářství a seznámí je s otcem, kterého se ptá na názor. Jana je nadšená, tady by mohla vybudovat domov podle svého, i když na polorozbořeném statku čeká fůra práce. To Petr by klidně zůstal v péči maminky, sester i budoucí ženy v hotovém domově. Co mu ale dělá největší vrásky? Proč vystaví Janu volbě? Systematik Petr se ještě nerozhodl, už ale plete koš pro tu, kterou pošle z Roztok domů.

Patrik Čangel: Lenka a Lída ve Farmář hledá ženu

Lenka vaří na oběd polévku a rizoto, Lída pomáhá ve sklárně. Zítra si to prohodí. Patrikova rodina by mu přála a doporučila Lenku. Jenže on jako by byl od vší té práce za ta léta vnitřně vyhořelý. Přitom obě ženy mají o Patrika evidentní zájem. Opatrnější Lenku mrzí, že se jasně nepřiklání na její stranu, což ji citově limituje. Je Patrik váhavý střelec, nebo mezi ním
a žádným z děvčat prostě nezafungovala chemie?

Břéťa Sucharda: Lenka a Oldřiška ve Farmář hledá ženu

Na Vysočině vezme hostitel obě ženy na hipoterapii, kterou dělá pro handicapované děti. Je překvapen a nadšen z profesionálního přístupu obou favoritek, vybral si správně. Dětská sestra a terapeutka jsou mezi dětmi, které potřebují mimořádnou péči, jako doma. Ženy nadšení sdílejí, na lekci si všímají Břéťovy erudice, předvídavosti, síly i citu. Uvědomují si, že něco takového by každý muž nedělal a nezvládal. Je to jen začátek hezkého přátelství, nebo se ze vzájemných sympatií konečně zrodí mezi Břéťou a Oldřiškou, či Lenkou něco víc?

Zdroj:Prima

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !