Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jiskřičky v oku

10. 12. 2014 | Vaše příběhy
„Babi, babi, pojď honem, našla jsem ve schránce dopis,“ běží moje malá vnučka s rukou nad hlavou a drží dopis. „Rychle, babi, můžu to otevřít?“ „To je určitě ono, je tu razítko ‚Chytrá Žena‘, můžeš,“ odpovím, ani nestihnu donést nůžky a už mává vstupenkami. „Babi, ty jsi to dala!“  Co to je za mluvu, říkám si v duchu. No nic, vstupenky máme, ale na výlet si musíme pár dní počkat. A čekání bylo docela dlouhé.

Pořád chodila: „Kdy už to bude?“ Dočkaly jsme se. Hladím svou malou Barušku (to je moje malé staré autíčko) a vždy si ho pohladím a poprosím před delší cestou, aby dojelo. Jedeme, téměř celá moje rodina, já, dcera a hlavně mé dvě vnučky. Dorazily jsme v pořádku. Stojíme před arénou a hledáme náš vchod.
„Je to poslední řada,“ křičí malá a letí nahoru. Je to nádherný výhled. Spatří vepředu dole vlka a zajíce, a zase letí, jdu se taky s nimi vyfotit. Potom všichni usedneme a čekáme.
Show začíná.

Jiskřičky v oku „Babi, babi, podej mi kukátko, to je Verner, viď.“
„Ano, zlato.“
„Ten je hezký a má krásné zuby. Jéé, už jedou, zvířátka, slon, ježek a jéé, těch je a podívej vzadu, to určitě není dospělák, to je malá holčička a jak krásně bruslí.“
 „Ano, sluníčko, pěkně se usaď a koukej, musíme být ticho, abychom si to v klidu všechno užily.“


 A taky celé představení jsme si užívaly. Nádherná podívaná, plno krásných kostýmů, skvělých bruslařských skoků, otáček. Plno připomínek, plno otázek.
„Co se stalo, co se stalo?“ jemným hláskem. Nic se nestalo.
„Vlk honí zajíce,“ a siréna - jedou policajti, vepředu jednokolka.
 „Podívej, babi, jak zvláštně bruslí.“
Moje poznámka, aby byla ticho a užívaly jsme si to, byla naprosto zbytečná. Povídala celou dobu, prožívala, ta menší je jiná, v klidu seděla a koukala...
Představení končí, velký aplaus. Všude kolem svítí, děti se zaječíma ušima, co prodávaly ve slušivých oblečcích hostesky. Nádhera.

Odcházíme. Sedáme do auta a v tu chvíli se rozpovídá i mladší vnučka. „Babi, víš, co tam bylo nejhezčí? Ten pán, jak měl na jedné straně hlavu vlka a na druhé zajíce.“
Celou cestu domů, až jsem si myslela, že budou spinkat, probíráme představení. Krásný výlet, nádherné představení, rozzářené oči mých dvou vnuček, spokojená maminka a šťastná babička.

Děkuji Chytré Ženě, že dala do Chytrého konta tyto vstupenky, možná, že to do článku ani nepatří, ale... já mám potřebu to tady dodat. Děkuji, udělali jste nám radost. Dlouho na to budu vzpomínat. Těch krásných okamžiků v životě zas není tolik.

Mirta - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Jiskřičky v oku:

Jiskřičky v oku
Jiskřičky v oku
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
hezky jsi se o radost podělilaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Občas sa vstupenky na rôzne podujatia objavia v Zľavomatoch, aj naši ich tam kúpili.
My sme aj s mladými boli na lístky zo Zľavomatu v nedeľu v Aqualande Moravia.
A ešte predtým sme si cez Zľavomat kúpili lístky na lanovku v Tatrách.

Inak by si to človek nemohol dovoliť.
Obrázek uživatelky
profil
vám přeji, že jste si revue užily. Také bych si byla ráda vstupenky vzala, ale poblíž nás se představení nekonalo.
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
také jsem si lístky tady na CHŽ objednala a byly jsme s pětiletou dcerkou na revue v Brně a souhlasím - byl to skvělý a nezapomenutelný zážitek, takže ještě jednou moc díky za tu možnost tam být... za normálních okolností bych totiž hodně zvažovala, zda bych zaplatila za jeden lístek 790Kč...
Obrázek uživatelky
profil
WOW
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles