Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.06. 2018
Dnes má svátek Milan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jů a Hele slaví 30. narozeniny na Hřišti 7

6. 11. 2010 | Televizní tipy

Speciální narozeninová galashow proběhne na území plném her, pohádek a báječných setkání v neděli 7. listopadu na ČT1 od 07:30 hodin.

Dobráčtí plyšáci Jů a Hele oslaví třicetiny a o dárky se podělí. Diváky potěší pohádková překvapení, seznámí se s řadou zajímavých hostů. A jak narozeniny prožije Muf? Vzdá se svých neplech, zlobišáren a vykutálených pastí? Pokusí se jako vždy strhnout pozornost výhradně na sebe? Použije opět svá mistrná přestrojení, aby Jůheláky znejistěl?

 

O Jůhelácích a jejich třicetiletém účinkování v dětských pořadech si s moderátorem Romanem Štabrňákem budou v průběhu narozeninové oslavy povídat Jiří Lábus, Ota Jirák, Zuzana Skalníková a Jiří Chalupa. K blahopřání Jůhelákům se připojí známé osobnosti, mezi jinými Aneta Langerová, Jitka Molavcová či Tonya Graves. V premiérovém Magazínu Jů a Hele , nazvaném Kdo to chodí po palouku, se mj. představí Marek Němec v roli hrozivého čaroděje jménem Mistr Koko.

 

K narozeninám Jů a Hele poslaly děti záplavu krásných a milých přáníček, přání i maxipřání. Jak ale vybrat ta nej? Nesmírně těžký úkol. Jůheláci s Mufem proto v narozeninovém speciálu vylosují deset výherců.

 

Největší dárek pro plyšáky, kteří mají pochopení i pro toho nejmenšího nešťastného tvorečka, připravila Česká televize. Od ledna 2011 jim nadělí návratStudia Kamarád. Rodinný televizní pořad se vrátí do vysílání ČT1 na Nový rok, 1. ledna 2011 od 07.30 hodin. Nebude v něm samozřejmě chybět Muf a do plyšových dobrodružství se opět zapojí husťák Harry Šoumen a všetečná Tryskomyš, jakož i nová členka plyšové rodiny - praštěná sličnovlasá Fámula.

 

Nezaměnitelná a originální dvojice Jů a Hele, resp. trojice Jůheláci a Muf se v průběhu třiceti let stala v televizním vysílání pro děti legendární, stejně jako technologie jejich natáčení - černé divadlo. Jůheláci prožívají rozmanité příhody a veškeré problémy řeší s laskavostí, dobrosrdečností, hravostí a radostí jim vrozenou. Jejich proslulá hláška : "Kamarádi, máme vás rádi!" je absolutně přesvědčivá.

 

Zdroj: Česká televize

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
i dospele...leta hezke zazitky s nimi
Obrázek uživatelky
profil
Mám je ráda od samého počátku,bez ních jsme si neděli nedovedli představit a teď jak jsou už kluci velcí a mají i ony uz svoje ratolesti to se bude opakovat a budou se těšit i vnoučatká na Juheláky díky moc .....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles