Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.09. 2018
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Narozen o půlnoci – Dračí znamení

14. 06. 2014 | Knižní tipy
Název knihy:
Narozen o půlnoci – Dračí znamení

Autor: Lucie Fidlerová
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2014
Rozměry: 145 x 210 mm
Počet stran: 312
Cena: 237 Kč

Daleko od lidí, skryté v horách, je tajemné a krásné místo – Dračí skály. Království, kde pospolu žijí lidé, elfové, trpaslíci a draci... Gabriel se narodil přesně o půlnoci v pátek třináctého. To ho předurčilo stát se zaklínačem: léčit lidi, používat magii a přivolávat draky. A také se stát králem Dračích skal. To se však nelíbí krásné Melisse, která si na roli královny zvykla a rozhodně se jí nehodlá vzdát. Kam až je ale schopna zajít?


Podivná úmrtí, intriky a kouzla začínají ohrožovat kdysi tak klidné a idylické místo. Gabriel a jeho kamarádka Nely se pustí do velkého dobrodružství. Odhalí toho, kdo v pozadí tahá za nitky? Nebude to snadné, ne každý je totiž tím, kým se zdá být. Gabriel, Nely a možná celé Dračí skály se ocitají v nebezpečí...

Narozen o půlnoci – Dračí znameníO autorce knihy Narozen o půlnoci – Dračí znamení:


Lucie Fidlerová
se narodila v Brně v roce 1999. Se psaním začala ve chvíli, kdy se ve škole naučila všechna potřebná písmenka. Už tehdy začala vyrábět a slepovat papírové knížky v domnění, že z nich jednou bude bestseller.  Ve svých dvanácti letech propadla blogerské vášni a psaní ji chytlo natolik, že se rozhodla jednou vydat svoji vlastní knihu. To se jí podařilo v neuvěřitelných patnácti letech. Její prvotinou je Narozen o půlnoci - Dračí znamení.


Ukázka z knihy Narozen o půlnoci – Dračí znamení:


"Tak jo, kdo je takový vtipálek a chce, abych prohrála závod?" Byla stále přesvědčena, že je to jeden z nich. Jenže tohle sevření bylo nějaké moc silné. Možná to byl Kurt, Gabrielův silný kamarád. Nely docela děsil. Samozřejmě nikdy by nedokázal odmrštit kládu jen silou vůle, jak to často dělal Gabriel, aby se před ní mohl vytahovat, ale tenhle kluk drtil kosti stejně účinně.
"Au, to bolí!" lekla se. Ten někdo jí zarýval nehty do kůže. Jen jestli to byly nehty… Tohle už nevydržela.

"Pomoc!" začala křičet. Po dlouhé době někoho žádala o pomoc a ani si nepřipadala trapně. Vážně se bála.
Proč jsem si jen nevzala žádnou zbraň? Celý život nosím v botě nůž, i když trošku tupý, jenom dnes si ho nevezmu! Zrovna by se hodil, povzdechla si a dál volala o pomoc. Netvor jí ale dal ruku před pusu. Nechutnou, slizkou ruku, pokrytou špinavou srstí, s ostrými zvířecími drápy. Nely se okamžitě udělalo špatně od žaludku.
"Nely!" vykřikl kdosi. Gabriel! Nely se rozbušilo srdce. Možná strachem, možná i něčím jiným.

Tuto knihu Narozen o půlnoci – Dračí znamení koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách Fragment.cz

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !