Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nové příběhy na Minimaxu

13. 11. 2010 | Televizní tipy

Byl jednou jeden život... planeta Země: Kde bylo, tam bylo ... byl jednou jeden seriál. Kdo by neznal právem populární populárně-vědecké pohádky Alberta Barillého? Člověk, život, vesmír…V těchto epizodách nás postavičky svedou do čtyř koutů světa, takže se můžeme seznámit s problémy a jejich řešením, které obklopují nás i naši planetu.


Globální oteplování, nedostatek vody, znečištěné moře, nadměrný rybolov, ztráta zdrojů energie, práce dětí i situace žen ve světě. Naši hrdinové se pustí do boje se škodlivými vlivy a událostmi na Zemi. Naší velkou bolestí je, že sice noviny a televize informují o těchto událostech, na druhý den na nich ale každý zapomene. Aktéři seriálu by to chtěli změnit tak, že spolu se svými přáteli založí takové noviny, ve kterých oni informují o všech vandalismech, zneužívání a nespravedlnosti. V tom je jim nápomocný i jejich starý přítel, profesor Maestro.


Můj kamarád BŮ


byl-jednou-jeden-zivotSeznamte se s osmiletým Benem, jeho malou sestrou Lucy a Benovým nejlepším přítelem Jáqem. Tři obyčejné děti, které jednoho dne oživí magickou malou hračku s názvem BŮ a objeví bránu do světa plného dobrodružství, ukrytého v podkroví jejich domu. 'Můj kamarád BŮ' je animovaný seriál plný zábavy, podporovaný Evropskou komisí a je prvním svého druhu v Evropě.


Cílem série je pomáhat mladým divákům pochopit některé z dnešních nejvýznamnějších světových problémů, jako jsou energie, změna klimatických podmínek, životní prostředí, ochrana přírody a zdraví. To jsou některé z nejnaléhavějších problémů Evropy, ale často jsou příliš komplikované a je příliš obtížné identifikovat je  nebo pochopit pro mladé lidi.


Bindi, dívka z džungle


Sice je teprve malým děvčátkem přesto Bindi Irwing již bojuje za svět divočiny. Jejím posláním je, aby zachránila nejzranitelnější a nejohroženější zvířata naší planety a aby ukázala dětem, že taková mise může být i opravdová sranda.


Navštiv i ty Bindi v džungli, v jejím brlohu ukrytém v koruně stromů, kde se můžeš setkat nejen s ní, ale také s její matkou Terri a jejím týmem pro ochranu přírody "Bojovníků divočiny". Můžeš být očitým svědkem toho, jak tančí s klokany, přátelí se s aligátory, pronásledují velké kočkovité šelmy, plavou spolu s velrybami nebo se seznamují s dalšími neobyčejnými zvířaty. 


Chlupounky


Zachránit přírodu, jaké dobrodružství! Než lidé opustí zemský povrch, zanechají na něm 24 biorobotů, CHLUPOUNŮ, které mají na starost zajištění obnovení života na zemi, a informovat lidi o možnosti jejich opětovného života na povrchu. Solana, Stel a Tom a jejich malý robot Tago, budou usilovat o návrat lidí ze zajetí na světlo. Jejich cíl: uspět v aktivaci CHLUPOUNŮ.


Zdroj: MinimaxTV


Vendi V,
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Se díváme hodně na Minimax.3 a pul letý syn tam už má své oblíbené pořady-pohádky.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
opravdu na ilustraci strašně záleží už jsem si to nejednou dokázala přes mého syna. Když jsou ilustrace pěkné tak se na to vydrží dívat s velkým zájmem, ale jak je to nic moc, tak hned slyším měto nebaví!!!
Obrázek uživatelky
profil
deti , tešte sa
Obrázek uživatelky
profil
fajn, že prichadza niečo s peknou ilustraciuo
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles