Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Okamžiky

5. 03. 2011 | Zajímavosti

Spousta lidí hledá nějaký smysl, který by to životní putování mělo mít. Já nehledám. Proč taky? Proč pořád chtít víc? Copak nestačí, co mám? Proč hledat hlubší smysl tam, kde je smysl zjevný? Copak nestačí prostě žít? Ráno vstát a usmát se na modrou oblohu nebo se zamračit na déšť?

Dopoledne odvádět práci, která mě živí a která mě občas naplní a občas ve mně vyvolá pocity beznaděje? V poledne si pořádně vychutnat oběd (když se mě někdo zeptá na mé hodnoty, vždycky s úsměvem odpovím, že je pro mě v životě nejdůležitější rodina a hned po ní jídlo)?

Odpoledne dostat mlaskavou pusu od dětí a v okamžiku povinného objetí, kterému se manžel útrpně poddá, přivonět ke kůži na jeho krku? Copak nestačí užívat si okamžiky? Copak je to tak málo? Někdo se možná zeptá, co mi s takovým přístupem zůstane. Zůstanou mi krásné vzpomínky. Někdo by možná dodal, že si s sebou ty vzpomínky odnese do hrobu. Já ale ne. Až zemřu, bude konec a já nebudu zklamaná ani nešťastná, že jsem nehledala víc, protože už prostě nebudu. Nebude nic.

Je ale zajímavé, že když si pro zábavu píši povídky, málokdy se vyhnu nějaké vyšší moci a vůbec nic nemám proti bohům a andělům. Sny jsou to místo, kde může existovat cokoli, ale v mých snech nedává vyšší moc životu smysl. Právě naopak. Ona mu ho bere, tím že činí rozhodnutí za lidi.  K čemu by mi byl život, který bych nemohla žít podle svého?

A co vy? Jaký je podle vás smysl života?


Autor:KatyRZ
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Katy, hezky napsáno, mě se Tvoje písmenka vždy líbí!!!
Obrázek uživatelky
profil
rano vstať a povedať si ...som rada , že som sa prebudila
Obrázek uživatelky
profil
Pokračovat snad ani ne, když něco do budoucna napíšete, vyjádřit se písemně mohu (komentář k příběhům píši jen občas),ale vracet se k minulým a navazovat ne.
Obrázek uživatelky
profil
A koukám, že bychom mohly pokračovat, kde jsme před pár měsíci skončily Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Vzpomínám si, s nástupem do práce máte méně času, a pro Vaše příběhy je to plus, jsou poskrovnu, ale vyrovnanější,kvalitnější, nepochybujete v nich o sobě ,svých nejbližších, jak tomu bylo dříve.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky