Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Proč zařadit mořské ryby do jídelníčku?

2. 11. 2017 | Zajímavosti
-Komerční sdělení-

NowacoMaso mořských ryb je stále častěji vyhledávanou lahůdkou, která má pozitivní vliv na naše zdraví.
 
Trendy ve výživě jednoznačně doporučují zařazovat ryby do jídelníčku častěji a v různých obměnách. Mořské ryby obsahují velké množství proteinů (bílkovin), vitamínů a minerálních látek. Jsou nejdůležitějším zdrojem přírodního jódu nezbytného pro správnou činnost štítné žlázy, která reguluje látkovou výměnu, nervovou soustavu a srdeční tep. Nejcennějším prvkem jsou ale Omega 3 nenasycené mastné kyseliny obsažené v rybím tuku, které preventivně působí proti onemocnění srdce a krevního oběhu, snižují hladinu cholesterolu a u dětí napomáhají při rozvoji mozkových funkcí a zraku.

Příprava ryb a rybích specialit je jednoduchá a velmi rychlá. Ať už zvolíme celé ryby, filety nebo vybereme něco z darů moře, máme za pár minut hotovo. Stačí trocha soli, koření, bylinek a tuku. Způsobů, jak chutně a rychle připravit rybu je nekonečně mnoho a výsledek na talíři je vždycky delikatesa. Více informací, inspirace a jednoduchých receptů Vám nabízíme na www.nowaco.cz.

Proč mají některé výrobky označení MSC?Nowaco


S rozvojem civilizace rostla i poptávka po rybách. Přímořské státy zaznamenaly úbytek rybí populace a uvědomily si, že pro její zachování je potřeba neřízený lov rozumně korigovat a ponechat rybám prostor k jejich přirozené reprodukci. Prvním krokem bylo zřízení rybích farem, které pomáhají uspokojovat rostoucí požadavky trhu po rybách. Ryby tu mají pravidelný dostatečný přísun kvalitní potravy a optimální životní podmínky.

Velký tlak a apel směřoval i ke společnostem, které se zabývají lovem, zpracováním a prodejem ryb. Společnost Bidfood, největší zpracovatel a dodavatel ryb na českém trhu, která už více než 25 let prodává mořské ryby a rybí speciality známé pod značkou NOWACO, je hrdým držitelem certifikátu MSC (Marine Stewardship Council). To znamená, že mořské ryby se značkou NOWACO jsou loveny pouze takovými prostředky, které pomáhají chránit stav zásob ryb v našich mořích pro budoucnost.

Pokud hledáte kvalitní rybu od dodavatele, na kterého se můžete ve všech ohledech spolehnout, zvolte ryby či mořské speciality značky NOWACO. Jsou šetrně loveny v křišťálově čistých severských mořích u Aljašky, rychle zpracovány a bleskově zamraženy přímo na lodi. Díky rychlému zmražení si zachovávají svoji přirozenou chuť a v maximální míře také spoustu důležitých živin. U značky NOWACO budete mít jistotu, že dostanete kvalitní rybu bez chemických přísad a bez přidané vody.Nowaco


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !