Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.02. 2018
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Chania a Elafonisi (Kréta)

Chania a Elafonisi (Kréta)
25. 10. 2017 Vaše příběhy
Romantické starobylé město s 108 000 obyvateli leží západně od Bali. Ze severu ho omývají vody Egejského moře, z jihu se za ním zvedají do dvoutisícové výšky vrcholy Bílých hor, které zůstávají kromě  …více»

Invalidní důchod v kostce

Invalidní důchod v kostce
25. 10. 2017 Finance
Invalidní důchod pomáhá zajistit příjem lidem, kteří vlivem úrazu či nemoci nemohou dlouhodobě vykonávat práci jako dříve. V letošním roce činí základní výměra 2 550 korun měsíčně. Kdo má na  …více»

Změna, která se nepovedla

Změna, která se nepovedla
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Také někdy přemýšlíte nad svým vzhledem, respektive změnou účesu? Nemyslím zkrátit konečky, nebo udělat jen melír. Myslím fakt změnu. Třeba takovou, že si necháte udělat krátký účes, i když jste  …více»

Obyčejná cesta autobusem

Obyčejná cesta autobusem
21. 10. 2017 Vaše příběhy
Dnes jsem navštívila svou mamku v nedalekém městě. Popovídaly jsme si, poseděly u kávy se zákusky, které jsem přivezla, a byl čas se vrátit domů. Od doby, co linkové autobusy do města nevjíždějí a já  …více»

Máte problémy s domácím rozpočtem? Přečtěte si tipy, jak s penězi vyjít!

Máte problémy s domácím rozpočtem? Přečtěte si tipy, jak s penězi vyjít!
20. 10. 2017 Finance
Nakládat s penězi tak, aby vám vždy zbylo na důležité věci, může být pekelně složité. Pokud se potácíte od výplaty k výplatě, musíte navíc čelit neustálému stresu z toho, co byste dělala, kdyby váš  …více»
 

Preveli (jižní Kréta)

Preveli (jižní Kréta)
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Preveli je jméno pravoslavného kláštera i jedné nádherné, dalo by se říct „tichomořské“, pláže na jihu Kréty. Do Preveli jsme jeli na jednodenní zájezd z našeho pobytového místa Bali na severním  …více»

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší

Nemoc někdy i štěstí ve hře přináší
19. 10. 2017 Vaše příběhy
Jsem už důchodkyně. Mé dvě dospělé dcery bydlí v jiném městě, než já a obě mají časově náročnou práci, proto se navštěvujeme méně, než bychom chtěly.  …více»

Dovolená na Krétě

Dovolená na Krétě
17. 10. 2017 Vaše příběhy
Po několika letech jsem se rozhodla zalenošit si zase jednou v létě u moře. Protože nesnáším červencová a srpnová horka, a navíc ještě někde na jihu (opaluji se zásadně do rudo červena), je pro mě  …více»

Vztah skončil - co dál

Vztah skončil - co dál
15. 10. 2017 Vaše příběhy
Vztahy přicházejí a odcházejí, tak to bývá. V drtivé většině případů s tím aktéři, respektive minimálně jeden z nich, nepočítá. Ovšem když se tak stane, vyplývá otázka, jak se z toho pokud možno co  …více»

Kočka a péče po porodu

Kočka a péče po porodu
15. 10. 2017 Zvířátka
Skoro každá kočka se porodu dokáže očistit sama. Jsou ovšem případy, kdy je porod tak namáhavý a protáhne se na několik hodin a tím pádem je kočka už tak vyčerpaná, že bychom jí měli pomoct my sami  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !