Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.02. 2019
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Spím, spíš, spíme! Od teď už jedině kvalitně!

Spím, spíš, spíme! Od teď už jedině kvalitně!
29. 09. 2018 Zajímavosti
Dnešní trh nabízí širokou škálu různorodých produktů, v našem případě tedy přikrývek vyrobených hned z několika typů materiálů. Je volba materiálu opravdu tím základním kritériem výběru? A jaký by  …více»

Ztrátu či odcizení osobních dokladů nikdy nepodceňujte

Ztrátu či odcizení osobních dokladů nikdy nepodceňujte
24. 09. 2018 Zajímavosti
Stačila malá nepozornost a přišli jste o peněženku s osobními doklady nebo jste je někde zapomněli? Ať tak či tak, zbytečně neotálejte a krádež či ztrátu osobních dokladů co nejdříve nahlaste. Jinak  …více»

Jak si poradit s nadváhou psa

Jak si poradit s nadváhou psa
22. 09. 2018 Zvířátka
Nadbytečná kila navíc trápí nejen lidi, ale tento problém se týká i domácích mazlíčků. Jako jsou psi a kočky. Na vině je jednak to, že majitelé nemají často čas a chuť vyrazit se psem na dlouhou  …více»

Doprovod dítěte v léčebně

Doprovod dítěte v léčebně
21. 09. 2018 Zajímavosti
OTÁZKA TÝDNE: Může mít dítě doprovod jednoho z rodičů v případě své léčby v dětské léčebně? Co je podmínkou pro to, aby byl pobyt rodiče hrazený pojišťovnou a jak máme o úhradu požádat?  …více»

První rok v manželství. Víte, co musíte a (ne)můžete?

První rok v manželství. Víte, co musíte a (ne)můžete?
20. 09. 2018 Finance
Ačkoliv se říká, že svatební svazek je jen „cár papíru“, který nic neznamená, přesto u nás každoročně proběhne až 50 tisíc svateb. Z manželství přitom kromě slibu věrnosti vyplývají také práva  …více»
 

10 nejběžnějších onemocnění u psů

10 nejběžnějších onemocnění u psů
20. 09. 2018 Zvířátka
Členové týmu sestavili na základě analýzy interních údajů, průzkumu a a ve spolupráci se smluvními veterináři seznam 10 nejběžnějších onemocnění u psů. Na co si tedy dávat pozor u vašeho psího  …více»

Vyrob si sama: Podzimní věnec

Vyrob si sama: Podzimní věnec
19. 09. 2018 Vyrob si sama
Krásné větve, které nechtějí pustit poslední letní listy Podzim je Katiino oblíbené roční období a věnec, který vystihuje roční období, se nám velice líbí. Jak se barvy kolem nás mění ze zelené  …více»

Jak udržet osobní cashflow aneb kdy platit kreditkou a kdy debetkou?

Jak udržet osobní cashflow aneb kdy platit kreditkou a kdy debetkou?
18. 09. 2018 Finance
Platební karty jsou dnes velice rozšířeným prostředkem, skrze který je možné hradit nejrůznější služby, nákupy zboží a řešit výběry peněz. Jestliže si říkáte, že je nejvyšší čas přejít od hotovosti  …více»

Správné krmení kočky

Správné krmení kočky
18. 09. 2018 Zvířátka
Jak mám nejlépe krmit malé kotě? Kočky si formují chuť již od věku malých koťat. Pokud jim již ze začátku budete dávat pouze granule a různě nepodstrojovat, budou pak méně mlsné a nebudou mít  …více»

Jirkův příběh - pokračování

Jirkův příběh - pokračování
16. 09. 2018 Vaše příběhy
V minulém článku jsem popisovala Jirkův příběh (Zavinil smrt a teď pomáhá) a dnes nabízím pokračování. Jirku jsem potkala ve městě a dlouho jsme si povídali. Potom mě pozval k němu domů na kávu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !