Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.05. 2018
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jako když nůž projíždí máslem

Jako když nůž projíždí máslem
3. 01. 2018 Vaše příběhy
Mhouřím oči, z kterých vylétají nové a nové gejzíry slz. A nové, a nové slzy dopadají do umyvadla plného vody. V zrcadle vidím svou pomačkanou tvář. Je zkřivena bolestí. Jsem stará na další začátek  …více»

Pojistné za studenty VŠ starší 26 let bude opět platit stát

Pojistné za studenty VŠ starší 26 let bude opět platit stát
31. 12. 2017 Finance
Je pravda, že od 1. ledna 2018 stát platí pojistné na zdravotní pojištění i za vysokoškolské studenty nad 26 let? Od 1. ledna roku 2018 se rozšiřuje okruh osob, za něž platí pojistné stát, ale jen  …více»

Jak vybrat správný sport pro děti a kdy začít?

Jak vybrat správný sport pro děti a kdy začít?
30. 12. 2017 Výchova
Ke sportu je děti dobré vést už odmalička. Pohybové aktivity vedou k jejich zdravému vývoji, přirozenému kontaktu s vrstevníky, a navíc pro ně představují zábavu. Většinou je vhodný už předškolní věk  …více»

Náušnice

Náušnice
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Blížící se vánoční svátky, ten nádherný čas klidu, míru a pokoje v lidských duších, ve mně probudil vzpomínku na mou první lásku. Lásku, která se po roce vzájemného poznávání stala mou drahou  …více»

Projeli jsme celý svět

Projeli jsme celý svět
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Jednu letní sobotu se nám podařil pěkný kousek :-) a my máme neskutečný zážitek na celý život. Projeli jsme celý svět, a to nám stačilo odjet jen 40 km do městečka na Plzeňsku, které se jmenuje Plasy  …více»
 

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí
29. 12. 2017 Zvířátka
Když udeří mrazy, neměli bychom více chránit nejen sebe, ale i naše čtyřnohé kamarády, především ty, kteří jsou ve venkovní boudě a jimž mohou mrazy či osolené chodníky přinášet mnoho starostí. Aby  …více»

Návrat vlků do naší přírody po více než 150 letech

Návrat vlků do naší přírody po více než 150 letech
28. 12. 2017 Zvířátka
Do střední Evropy se vrací vlčí vytí. Pojďme se vydat na procházku po německé Lužici, české Šumavě a Kokořínsku a moravských Beskydech. Vlk v Německu byl vyhuben v roce 1904. Ještě před několika lety  …více»

Máma na živnosťák: mateřskou je třeba včas naplánovat

Máma na živnosťák: mateřskou je třeba včas naplánovat
27. 12. 2017 Finance
Každý pátý Čech starší 15 let vlastní živnostenské oprávnění. Třetinu všech živnostníků v České republice tvoří ženy. Otázka, jak zvládnout podnikání a mateřství současně, je proto stále palčivější.  …více»

Mobilová máma

Mobilová máma
27. 12. 2017 Vaše příběhy
Je podzim, bacily útočí na lidi ze všech stran, někdo se jim ubrání, někdo méně. A tak i já jsem včera musela syna odvézt k dětskému lékaři. K mé radosti jsme přišli do čekárny, kde to vypadalo, že  …více»

Zimní děs

Zimní děs
26. 12. 2017 Vaše příběhy
Jela jsem k prarodičům společně s naším psem Benjim a jela jsem autobusem. Dříve jsem chodila pěšky, cesta není tak moc dlouhá a během hodiny jsem byla vždy u nich doma a pochutnávala si na kafíčku.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !