Čas malinČas malin Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.09. 2018
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Šortky

3. 10. 2014 | Vaše příběhy
V práci jsem si půjčila od kolegyně stan, napakovali jsme auto a jeli na dovolenou do jižních Čech. Kemp vypadal solidně a výletníků už tam bylo dost. Správce nám řekl, kde je volno a kam se můžeme uvelebit se stanem. Ještě dodal, že až si postavíme stan a zabydlíme se, máme se u něj zastavit a vyřídíme smlouvu atd. Projeli jsme bránou, minuli několik chatiček a po pravé straně jsme spatřili velký krásný rybník. Za cestou po levé straně byly první stany.

Ujeli jsme asi 200 m a tam byl volný plácek. Než jsme postavili stan, už jsme se skamarádili s táborníky okolo a bylo veselo. Vzala jsem doklady a s dcerkou šla ke správcovi sepsat papíry kvůli pobytu. Vedle jmen a adresy chtěl vědět SPZ auta. Koukala jsem na něj jako na Tatara, já ji nevěděla! Ještě že byla se mnou dcerka, ta si pamatuje ledasco a suverénně nahlásila číslo, model i typ auta. S podepsanou smlouvou jsme se vrátili ke svému stanu a začali se chystat k vodě. Manžel nafouknul lehátka a kruhy a šli jsme. U rybníka bylo už hodně lidí a slunce pálilo, že jsem nestačila všechny i sebe mazat proti spálení. Manžel šel do kiosku, přinesl nám pití a protože ho to opalování už přestalo bavit, tak si šel sednout na zahrádku restaurace pod slunečník.

šortkyLežela jsem na dece a viděla jsem na něj, bylo to asi 50 m. Občas nám zamával a já s dětmi jsme mu zamávali také, upletly jsme s dcerkou věnečky z pampelišek a po očku jsem koukala ke kiosku. Říkala jsem si, ten má teda výdrž, sedí tam už takovou dobu, proč už nejde k nám? Děti se pořádně vycachtaly, mně už se začala chytat ramena bronzem a manžel tam pořád seděl jak přikovaný. Nu což, nebudu ho nutit se opalovat, je přece dovolená, každý dle své libosti. Pak už mi to nedalo, sbalila jsem deku a říkám:„Děti, jdeme za tatínkem, už je mu asi dlouhá chvíle!“
Přicházíme k jeho stolku a on byl tak nadšený, že jsme přišli a nevrátili se sami bez něj ke stanu. Ovšem když mi řekl, proč má vlastně z našeho příchodu takovou radost, vyprskla jsem smíchy. Teď mi vysvětlil, proč nešel na deku k nám. Seděl tady a snažil se nás gesty přimět, abychom za ním přišli. Vybavila jsem si ty jeho úsměvy a mávání k rybníku a ono to bylo z čirého zoufalství, co si nebožák sám počne. Rozbil se mu totiž zip na šortkách a protože si vyrazil naostro, nemohl se jen tak producírovat mezi lidmi. Neměl se ani čím zakrýt, protože chodil jako frajer zásadně s rukama v kapsách! Stalo se mu to tak, že když šel od okénka v kiosku s pitím a sedl si pod slunečník, trochu podcenil pár kilo navíc. Doktoři to nazývají kožní řasa, já tomu říkám panděro, v některých případech měch a jak si sedl, zip u poklopce se mu rozjel. Pokoušel se ho zapnout, zatáhl břicho, ale zoubky zipu ne a ne se zpět nahodit. Několikrát si skřípnul kůži a měl co dělat, aby nevyl bolestí. Nakonec to vzdal a čekal, až přijdeme s věcmi a něco z toho použije, aby se zakryl.

Když mi to dovyprávěl, tak jsme se zvedli k odchodu a ke stanu šel zamotaný v kostkované dece. Vypadal jako Skot na dovolené, který dodržel tradici, oni prý pod kiltem taky nic nenosí.

Setury - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Šortky:

Šortky
Šortky
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
krasně napsanéSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné čteníčkoSmajlík...docela mi ho bylo líto, že musel tak dlouho čekat, než přišlo vysvobozeníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji děvčata za vaše hezké komentáře SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

Moc pěkně napsáno!SmajlíkSmajlík

Život přináší i nepříjemné chvilky,na které se po letech se smíchem vzpomíná.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Hezky napsané i vyřešené.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles