Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chytrá žena

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016

15. 01. 2017 | Zajímavosti
soutěž o NEJ cukroví


Soutěž o NEJ ... vánoční cukroví 2016 byla dne 14.1. 2017 ukončena a níže naleznete seznam výherců.

Protože byl pro soutěž v letošním roce naplánován dostatek výherních pozic, každá zúčastněná soutěžící vyhrála v některé ze soutěžních kategorií!!! Zároveň jsme soutěžící, které nám zaslaly 6 a více druhů cukroví, zařadili do dvou kategorií a stejně tak to plánujeme udělat i v letošním roce, protože je tento systém spravedlivější. Všem soutěžícím gratulujeme a věříme, že Vaše krásné a chutné cukroví bude inspirací pro všechny Chytré Ženy.
Krásu a nápaditost můžete prohlížet ve fotogalerii ve spodní části tohoto článku.


Všem výhercům gratulujeme k výhře !!!Soutěžní kategorie - výherci:


Kennie - kaštanové košíčky


1. NEJchutnější cukroví


1. místo … Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha - Kennie (kaštanové košíčky)

2. místo … Kniha dle vlastního výběru - Jaruš  (košíčky)

3. místo … Kniha dle vlastního výběru - Hanka51 (linecké lístečky)

Šimáčková - ježeček


2. NEJkrásněji ozdobené cukroví


1. místo … Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha  - Šimáčková (ježečci)

2. místo … Kniha dle vlastního výběru - Lenča611  (marcipánové mušličky)

3. místo … Kniha dle vlastního výběru  - Jelena (perníčky)
3. NEJzdravější cukrovíNelsonus - Matcha raffaelo


1. místo … Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha - Nelsonus  (matcha raffaelo)

2. místo … Kniha dle vlastního výběru - Setury  (marokánky)

3. místo … Kniha dle vlastního výběru - Datura (mrkvové cukroví)


Datura - myslivecké knoflíčky

4. NEJkrásnější fotografie cukroví


1. místo … Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha - Datura (myslivecké knoflíčky)

2. místo … Kniha dle vlastního výběru - Setury (perníčky)

5. NEJnetradičnější cukrovíTomovix - houbičky


1. místo … Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha - Tomovix  (houbičky)

2. místo … Kniha dle vlastního výběru - Kubabi  (ořechové tyčinky)

3. místo … Kniha dle vlastního výběru - Ejmík (podkovičky)--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Povedlo se vám letos napéct mimořádně neodolatelné, krásné a chutné cukroví nebo dokonce každoročně sklízíte pochvalu a uznání od rodiny či známých za své originální cukroví?

Pochlubte se svým uměním a přihlašte své cukroví do soutěže

o NEJ… vánoční cukroví !!


Určitě neodejdete s prázdnou, každá soutěžící, která přihlásí své cukroví do soutěže a splní podmínky soutěže, obdrží jako startovné 50 000 bodů do Chytrého konta. Podle Vašeho umístění můžete ještě kromě dalších bodů vyhrát i skvělé věcné výhry.

Soutěžit se bude v těchto kategoriích: Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně

Soutěžní kategorie:


1. NEJchutnější cukroví

2. NEJkrásněji ozdobené cukroví

3. NEJzdravější cukroví

4. NEJkrásnější fotografie cukroví

5. NEJnetradičnější cukrovíVýhry:


V každé kategorii odměníme 5 výherců:
(celkem bude odměněno 25 výherců)

1. místo:
Sada vykrajovátek na perníčky ZOO + 1 kniha dle vlastního výběru
2.-5. místo: 1 kniha dle vlastního výběru (seznam výherních knih najdete níže)

sada vykrajovátek ZOO - výhraPodmínky přijetí cukroví do soutěže:


1. Cukroví bude odesláno na adresu redakce s razítkem pošty nejpozději do 20.12. 2016. (v jedné zásilce může být cukroví od více čtenářek)
2. Budou zaslány minimálně 4 druhy cukroví, od každého druhu alespoň 10 kusů.
3. Autor zašle emailem fotografie každého přihlášeného druhu cukroví (každý druh vyfocen samostatně)


Pravidla soutěže:Kuchařka ze vsi


1. Každý soutěžící, jehož cukroví bude do soutěže přijato, obdrží IHNED po přijetí zásilky redakcí zápisné v hodnotě 50 000 bodů !!!

2. Každý přijatý druh cukroví obdrží pořadové číslo, pod kterým bude v soutěži evidován. Čím více druhů bude do soutěže zasláno, tím větší má soutěžící šanci na výhru. Každý druh ale musí obsahovat minimálně 10 kusů cukroví.

3. Hodnotit cukroví bude porota složená z redaktorek a zaměstnanců portálu Chytrá Žena.cz . Každý porotce obdrží 1-2 ks od každého druhu a bude cukroví hodnotit na stupnici 1-10 bodů podle těchto kritérií: chuť a vůně, celkový vzhled, zdobení a nápaditost, použité suroviny z pohledu zdravé výživy, netradičnost.

4. Vyhrává cukroví, které má v dané kategorii od poroty nejvíce bodů. Další umístění následují podle počtu dosažených bodů. Pokud má jeden druh cukroví nejvíce bodů ve více kategoriích, bude umístěn pouze v jedné kategorii. Každý soutěžící může získat výhru pouze v jedné kategorii.

5. Soutěž bude probíhat od 28.12. 2016 do 15.1. 2017 . Výherní NOVÉ body budou připsány do 20.1. 2017. Věcné výhry budou odeslány nejpozději do 28.2. 2017. Věcnou výhru je možné na vlastní žádost po ukončení soutěže směnit za 60 000 bodů.


Postup, jak přihlásit cukroví do soutěže:Vánoční kuchařka pro kluky a holky


1. Vyfoťte cukroví (každý druh zvlášť) a pošlete nám na email redakce@chytrazena.cz nejpovedenější fotografie každého druhu, které chcete do soutěže přihlásit. Do předmětu zprávy napište text: Soutěž o NEJ cukroví a do emailu i Vaši přezdívku na Chytré Ženě.

2. Jednotlivé druhy cukroví pečlivě zabalte (každou vrstvu proložte ubrousky a strany krabice vystelte zmačkanými ubrousky nebo bublinkovou fólii – správně zabalenou krabici poznáte podle toho, že pokud s ní zatřesete, nic se nehýbe) a odešlete ji na adresu:

TOP media – Chytrá Žena
Nad Celnicí 385
Náchod
54701

Abyste ušetřili na poštovném, je možné zásilku poslat jako Doporučený balíček. Pokud pošlete 4x 10 ks cukroví, váha by se i s krabičkou měla bez problémů vejít do 1 kg. Cena Doporučeného balíčku do 1 kg je 69,- Kč. Pokud byste posílali více kusů a druhů nebo více čtenářek dohromady, tak cena do 2 kg je 73,- Kč.

3. Jakmile bude cukroví doručeno do redakce, obdržíte soukromou zprávu s informací o jeho přijetí. Pokud bude splněna podmínka minimálního počtu kusů, bude Vám IHNED připsáno 50 000 bodů za účast v soutěži.

4. Jestli se Vaše cukroví umístilo na výherní pozici, se dozvíte po skončení soutěže, kdy bude zveřejněn seznam výherců včetně fotografií a všichni výherci budou kontaktováni soukromou zprávou.


Výhry - knihy z vydavatelství Albatros Media:

(výherci si vyberou jednu z nabízených knih)

Coolinářka


Coolinářka - Testováno na rodině

1 foodblogerka a maminka na plný úvazek, 4 roční období, 80 sezónních receptů pro celou rodinu.
V maximálně autentické kuchařce najdete její nejoblíbenější rodinné recepty. Kniha je rozdělena do čtyř částí – jaro, léto, podzim a zima. Výběr pokrmů mapuje celý rok a vy tak můžete vařit ze surovin, které jsou právě k dispozici. Máte rádi klasiku jako jsou kynuté buchty, segedínský guláš nebo piškotovou bábovku lehounkou jako pírko? Nebo raději něco z moderní kuchyně: exotickou květákovou polévku, krevety či slaďounký dezert Pavlova? Všechny tyto recepty v kuchařce najdete a jsou jednodušší, než se zdá!

Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně

Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla
Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma energie, musíme zákonitě dojít k tomu, že energií je i to, co sníme a vypijeme. Je moc dobře, že začínáme přemýšlet o našem jídle i v tomto kontextu.
Naše vlastní zdraví by ale mělo být jen jedním z hledisek, skrze které posuzujeme naši potravu. Měli bychom si uvědomit, co naše nenasytnost způsobuje nejen nám samým, ale i okolnímu světu jako celku.

CukrfeeCukrfree

"Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!"
Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové.

Kuchařka ze vsi od gurmanka.cz

O lásce k jídlu a životu
Tato kniha dýchá teplem domova, tradicemi českého venkova a láskou k dobrému jídlu. Je to klidné zastavení v kuchyni Šárky Škachové, známé autorky blogů gurmanka.cz a dolcevita.blog.cz. Recepty plynou knihou v čase od jara do zimy, využívají zdroje z přírody podle ročních období, zaměřují se i na klasické svátky, jako jsou Velikonoce a Vánoce. Začtení do této knihy vám přinese jak inspirace k vaření, tak příjemné asociace ze života na vesnici a činnosti v kuchyni s ním spojené.
Od jara do zimy - poznejte recepty českého venkova, využívejte přírodních zdrojů pro přípravu pokrmů!

Vánoční kuchařka pro kluky a holky

Cítíš tu vůni ořechů, vanilky a skořice? Tak voní Vánoce!
Zpestři si adventní čas a čekání na Ježíška přípravou dobrot, na kterých si pochutnáš ty i tvoji rodiče a kamarádi! V této knížce najdeš plno jednoduchých receptů nejen na nejoblíbenější vánoční cukroví či jedlé dárky, ale i na netradiční pohoštění pro čerty a anděly.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016:

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Všetko vianočné pečivo vyzerá chutne, ale najviac ma zaujali mušličky s perličkou Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
srdečně gratuluji
Obrázek uživatelky
profil
Jste šikulky!Všem gratuluji k výhře!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
chutné už na pohľad,ale najkrajší sa mi zdajú ježkoviaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Moc gratuluji k výhře. Jste moc šikovné pekařky. SmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles