Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.01. 2018
Dnes má svátek Ctirad
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Špatná zastávka

7. 04. 2011 | Vaše příběhy
Tahle příhoda se mi stala hned pár týdnů poté, co jsem se přestěhovala za manžou do Ostravy. Do té doby jsem do tramvajky nevstoupila a upřímně, do dneška je nemám moc ráda. Řidič jedoucí stylem brzda-plyn je v tramvajce mnohem horší, než třeba v autobuse. O nastupování s kočárkem ani nemluvím. To ráno jsem ale naštěstí jela sama.

Špatně jsem se ale podívala do jízdního řádu, takže jsem si nevšimla, že můj autobus nejede až do města, ale končí na Hranečníku. A co hůř! Že nekončí na normální zastávce, ale u točny tramvají, kde jsem to vůbec neznala. Bohužel jsem se zapomněla podívat z okna, takže když mě dav lidí vyklopil na konečné, vůbec jsem netušila, kudy se dostat k hlavní cestě.

Chvíli jsem bezradně chodila dokola a pak se zeptala přítomné paní, jestli neví, kde stojí autobusy do centra Ostravy. Paní mě asi špatně pochopila, protože prohlásila, že stačí sednout do jakékoliv tramvajky a jsem v centru. No bezva. Co teď? Nikdo jiný už tam nebyl – bylo přece jen brzo ráno, tak jsem se šla podívat ku tramvajkám.

Pátrala jsem v seznamu zastávek po nějakém známém jméně. Hurá, Výstaviště, to znám. V kapse jsem měla 24hodinový lístek, takže jsem se znatelně uklidnila. Spoj měl přijet za sedm minut. Mezitím přišlo ještě pár dalších lidí, ale já se rozhodla jet tramvajkou. Já to přece zvládnu!

Nakonec přijela a já nastoupila. Pořád jsem se klepala, ale statečně, aby si nikdo ničeho nevšiml. Přijeli jsme k mostům (vážně si už nevzpomenu, jak se ta zastávka jmenuje) a já se rozhodla tam vystoupit. Bylo to přeci jenom trochu blíž k místu, kam jsem potřebovala. Vystoupila jsem, ale ouha! Nedokázala jsem se z toho bludiště vymotat a dostat ven. Tak jsem se po chvíli radši vrátila na zastávku, počkala na další tramvajku a přece jen dojela na zastávku Výstaviště. Ale než jsem šla vyřizovat všechny obchůzky, musela jsem se stavit na kafe. Tak moc to se mnou zamávalo.Notburga – čtenářka
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
to jsem ráda....já totiž taky občas zabloudím....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
máš pusu, ptej se, ale koho, když nikdo není k disposici. Hlavně, že jsi se dostala tam, kam jsi potřebovala. SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
A trefila jsi na to kafe? Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh.Smajlík Také se mi stalo, že jsem nastoupila do jiného autobusu, chtěla sem jet do nemocnice, to bylo v Chomutově,zrovna dost pršelo,ale jela jsem na opačnou stranu,když jsem na to přišla, tak jsem na nejbližší zastávce vystoupila a počkala si na autobus k nemocnici Smajlík
Když to člověk v tom městě moc nezná,lehce se to poplete
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles