Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 12.11. 2019
Dnes má svátek Benedikt
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 8. týden

20. 02. 2017 | Televizní tipy
Pojďte s námi nakupovat, kam se vám zamane, prozkoumáte Pluto, budeme utíkat s dinosaury, poodhalíte záhady minulosti, současnosti i budoucnosti, ale to zdaleka není všechno.

Na jaké unikátní dokumenty
se můžete na Prima Zoom těšit v 8. týdnu?


20. 2. 21.00 a 21.30 – Bazaar: Za nákupy po světě (Londýn: Město designu; Londýn: Luxus a tradice)

Bazaar je definitivní televizní průvodce nakupováním po celém světě. Sledujte, jak krásně se všude žije, zatímco vás naši cestovatelé provedou kulturními a estetickými radostmi a požitky nejvyhlášenějších měst planety. V nových epizodách zavítáme do Londýna, které je hlavním městem designu, Buenos Aires, kde se na jednom z nejstylovějších míst v celé Jižní Americe nevyhneme tanci, nebo Istanbulu se všemi půvaby a poklady islámského světa, požitkářského Lisabonu, okouzlující Provence, exotického Dillí a Rádžasthánu i temperamentního Mexika.

Unikátní dokumenty na Prima ZOOM pro 8. týden20. 2. 22.00 – Setkání s Plutem


Miliardy kilometrů od planety Země se vesmírná sonda New Horizons řítí k vnějšímu okraji sluneční soustavy. Uhání rychlostí více než 1000 kilometrů za hodinu. Po takřka deseti letech strávených ve vesmíru jí nyní zbývá pouhých 86 sekund k dokončení hlavního úkolu: objevit nový svět. Pluto. Tvůrci filmu Setkání s Plutem získali exkluzivní přístup do zákulisí dění týmu zodpovědného za sondu New Horizons. Jejich film se stal mezníkem, který divákům odhalí, jak probíhá nejodvážnější a nejambicióznější mise agentury NASA za posledních 25 let. Moderátor Jason Silva vysvětluje výjimečně složitý technologický oříšek: sonda New Horizons se vydala mnohem dále a letěla přitom mnohem větší rychlostí, než cokoliv před ní. Příběh Pluta od objevu po zmapování – to je 85 let záhad a tajemství. Nyní spěje ke konci a zároveň k novým skvělým začátkům!

22. 2. 20.00 – Dinosauři na útěku


Kameny v odlehlé oblasti Austrálie ve státě Queensland jsou němými svědky milión let staré záhady. V jejich tvrdém povrchu zůstávají otištěny tisíce dinosauřích stop svědčících o jediném hrozivém okamžiku – praještěrech na útěku. Co byli zač? Co tady všichni chtěli? Proč všichni najednou vyrazili jedním a tím samým směrem? A je nedaleká stopa monstrózní velikosti důkazem existence dosud neznámého prehistorického zabijáka? Mezinárodní skupinka vědců z domácí Austrálie, ale i Španělska, USA a Skotska se zabývá případem a hledá pradávného pachatele. Během honu za pravdou musí pročesat výsledky průzkumů několika posledních desetiletí a nasadit nejmodernější techniku. Jejich odměnou jsou nové fascinující poznatky o chování dinosaurů.

24. 2. 22.00 – Na hraně skutečnosti (Hitlerova smrt)

Fascinující dvanáctidílný seriál Na hraně skutečnosti nás zavede na nejasné hranice mezi skutečností a fikcí. Ať už jde o mediálního magnáta a tajného agenta špionážních služeb MI6 a Mossad v jednom, údajná pozorování UFO utajená britskou vládou nebo kalné vody Hollywoodu, každá epizoda pečlivě spojuje střípky neuvěřitelných konspiračních teorií. Každý díl se zaměřuje na jeden historický „fakt“ a nahlíží na něj z pohledu konspiračního teoretika: zemřel Adolf Hitler opravdu v roce 1945, nebo až mnohem později? Pokusila se ruská ponorka v roce 1968 vystřelit jadernou raketu na americkou Havaj? Byla princezna Diana brutálně zavražděna členy vlastní královské rodiny? Díky tomuto seriálu zjistíte, že tyto často neuvěřitelně znějící konspirační teorie můžou být blíž pravdě, než si myslíte.

26. 2. 20.00 – Choose your Wave

Český dokumentární film Choose Your Wave představuje veřejnosti nádherný sport, kterým je surfing. Je to extrémní sport ve všech ohledech, stejně náročný jako vzrušující a krásný. Surfování je zároveň úzce spojené s jednoduchou životní filozofií, která vychází z klasických životních hodnot a lásky k přírodě. Podívejte se do všech možných exotických koutů světa a seznamte se s největšími a nejznámějšími osobnostmi českého surfingu. Tito lidé se rozhodli změnit svůj život a podřídit ho tomu, co milují. Žijí sen svůj i mnoha jiných, ale na kolik je tento stav dlouhodobě udržitelný?

26. 2. 23.00 – Kde končí paměť?

Množství digitálních dat vyprodukovaných moderní společností neustále roste. Ale jak tato data uložit na formátech, jako jsou CD, DVD a hard disky, když nevydrží věčně? Co si díky nám „zapamatují“ budoucí generace? Vždyť každý den vyjde k výměně 2,5 triliónů dat. Odhaduje se, že 90 % dnes existujících dat na celém světě vzniklo během pouhých dvou posledních let. Této záplavě informací se začalo říkat „big data“. Jak je vůbec možné roztřídit, uložit takový ohromný objem informací, a ještě mu dát smysl? Vždyť současné formáty mají životnost nanejvýš deseti let. Podaří se tedy vědcům vyvinout nějakou novou platformu, a tím pádem zajistit uchování informací pro naše potomky? A je naše digitální společnost ještě vůbec schopná zplodit něco, co odolá zubu času? Tento snímek hledá odpovědi na všechny výše položené otázky pomocí pečlivého a nesmírně fascinujícího vědeckého výzkumu. Díky němu teprve teď pochopíte, co všechno je v sázce.

Unikátní dokumenty, vysílané v 8. týdnu,
uvidíte každý den od 20:00 – 24:00 na Prima Zoom!


Zdroj, foto: Prima ZOOM
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !