Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Gastronomické pojmy

Vědomostní test - Gastronomické pojmy
28. 05. 2018 Testy inteligence
Znáte dobře všechny gastronomické pojmy a nebo se vám někdy třeba v restauraci stává, že trochu tápete? Možná se u dnešního testu nejen pobavíte, ale také zčásti poučíte. Pokud tedy máte chuť . Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?

Vědomostní test - Co víte o Slovensku?
21. 05. 2018 Testy inteligence
Dnešním testíkem pokračuje takové malé putování po zemích. Podíváme se na skok k našemu sousedovi a to na Slovensko. Co o něm vše víte či nevíte? Zkuste odpovědět na deset otázek našeho testíku a hned uvidíte! Nezapomeňte si svůj výsledek porovnat i s ostatními Chytrými ženami v diskuzi o IQ testech. Tak s chutí do toho! Pokud se Vám dnešní testík bude líbit, můžete si vyzkoušet i jiné ze stejné série.  …více»

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí

Vědomostní test - MS v hokeji a kdo fandí
14. 05. 2018 Testy inteligence
Až do 20. května probíhá MS v ledním hokeji. Samozřejmě budeme fandit našim hokejistům. Většina z nás sleduje hokejové přenosy u televizní obrazovky, ti šťastnější (a movitější) mohli nějaký ten zápas zažít živě. Víte, kdo fandí našim hokejistům kromě nás? Kdo jsou jejich partnerky a manželky? Pojďte si vyzkoušet své znalosti! …více»

Vědomostní test – Večerníček

Vědomostní test – Večerníček
07. 05. 2018 Testy inteligence
Naše televize začala vysílat 1. května 1953 a slaví tedy v těchto dnech již 65 let od zahájení vysílání. K tehdejší Československé televizi neodmyslitelně patří celá desetiletí a po celé generace oblíbené večerníčky. Co víte o jejich historii a jak dobře je znáte? Pojďte se v dnešním testu na chvíli vrátit do dětství… …více»

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby

Vědomostní test -Lidské tělo-klouby
30. 04. 2018 Testy inteligence
Již v minulosti jste si s námi mohli vyzkoušet své znalosti o lidském těle. Nyní máte tuto možnost znovu, a to tentokrát v testu o kloubech. Co o nich víte nebo snad nevíte, to si můžete vyzkoušet právě teď. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo

Vědomostní test - Jean-Paul Belmondo
23. 04. 2018 Testy inteligence
V minulých dnech oslavil tento vynikající francouzský herec významné životní jubileum. Jeho filmy zná starší i mladší generace také u nás. Není divu: Belmondo je jednou z největších filmových legend… Chcete si tohoto herce trochu připomenout a zároveň si vyzkoušet své znalosti? Pak se pojďte pustit do našeho testu! …více»

Vědomostní test – Co víte o potravinách?

Vědomostní test – Co víte o potravinách?
16. 04. 2018 Testy inteligence
Snažíte se vařit zdravě? Hlídáte při vaření kalorie? Pojďte si vyzkoušet, co víte o potravinách a jejich obsahu. …více»

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři

Vědomostní test - Jmeniny v kalendáři
09. 04. 2018 Testy inteligence
V našem dnešním testu si můžete vyzkoušet, jaký máte přehled o nejčastějších jménech v českém kalendáři. Kdy slaví svátek ti, kteří mají nejvíce používaná jména? Určitě budete vědět nebo správně tipovat. …více»

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu

Vědomostní test - Velikonoce ve filmu
02. 04. 2018 Testy inteligence
Stejně jako se většina z nás o Vánocích těší na pohádky, některá filmová tvorba se točí také kolem Velikonoc. A právě o filmech a pohádkách s velikonoční tematikou bude náš dnešní test. Tak hodně štěstí i zábavy při návratu do dětství! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
26. 03. 2018 Testy inteligence
Konečně jsme přivítali jaro a nyní se těšíme na Velikonoce – svátky jara a jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků. Jejich historii, tradice a vůbec vše kolem nich si můžete i letos připomenout v našem testu. Hodně štěstí, ponaučení a snad také zábavy! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky