Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vědomostní test - Turistické cíle 9

Vědomostní test - Turistické cíle 9
02. 10. 2017 Testy inteligence
Máme tu začátek podzimu a stále ještě vyhlídku pěkných dní, které lákají alespoň k výletům. Někteří z nás i v této době vyrážejí na dovolené. Třeba se vám jako inspirace bude hodit další ze série testů o našich nejnavštěvovanějších památkách, přírodních scenériích, rozhlednách, hradech a zámcích… Turistických cílů je u nás více než dost. V dnešním testu pokračujeme krajem Vysočina. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 8

Vědomostní test - Turistické cíle 8
25. 09. 2017 Testy inteligence
Jak jsme slíbili, pokračujeme dalším testíkem ze série nejzajímavějších, nejnavštěvovanějších nebo nejznámějších turistických cílů u nás podle jednotlivých krajů. Dnes je na řadě Pardubický kraj. Pojďte si opět spolu s námi připomenout jeho turistická „nej“, něco nového se dozvědět a nebo třeba najít inspiraci pro vaše výlety. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 7

Vědomostní test - Turistické cíle 7
18. 09. 2017 Testy inteligence
Doba výletů po krásách naší země stále pokračuje. Příroda, kulturní památky, skanzeny, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je u nás víc než dost. I my se na ně znovu zaměříme v dalším z našich letních testů. Pokračujeme Ústeckým krajem. Hodně zábavy, ponaučení a třeba i inspirace! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 6

Vědomostní test - Turistické cíle 6
11. 09. 2017 Testy inteligence
Prázdniny jsou sice k nelibosti školáků již za námi, ale léto ještě nekončí. Stejně tak nemusí končit naše putování po krajích České republiky, takže nekončí ani naše série testů. Ty nejhezčí turistické cíle budeme i prostřednictvím nich navštěvovat dál… Dnes si můžete vyzkoušet své znalosti o Královéhradeckém kraji. Hodně zábavy, poučení i inspirace! …více»

Vědomostní test - Princezna Diana

Vědomostní test - Princezna Diana
04. 09. 2017 Testy inteligence
31. srpna si celý svět připomněl 20. výročí tragického úmrtí ženy známé jako princezna Diana. Většina z nás si ji ještě dobře pamatuje – pojďme si tedy tuto výjimečnou ženu v dnešním testu alespoň trochu také připomenout a možná se o ní i dozvědět něco nového. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 5

Vědomostní test - Turistické cíle 5
28. 08. 2017 Testy inteligence
V těchto dnech se bohužel už pomalu blíží konec prázdnin. Na některé šťastlivce ještě čeká dovolená, ale léto přece nekončí a počasí stále přeje třeba i menším výletům. Užijte si je stejně jako náš dnešní test. Tentokrát mapujeme turistické cíle v Libereckém kraji. …více»

Vědomostní test - Obtížný hmyz

Vědomostní test - Obtížný hmyz
21. 08. 2017 Testy inteligence
Léto je v plném proudu, sluníčko, dovolená… Toto roční období má ale také svou stinnou stránku: všudypřítomný a otravný hmyz. Klíšťatům, komárům, vosám a dalšímu hmyzu se nedá vyhnout, jen se jim více či méně úspěšně bráníme. Co o nich víte? Pojďte si vyzkoušet náš dnešní test. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 4

Vědomostní test - Turistické cíle 4
14. 08. 2017 Testy inteligence
Dnes pokračujeme v naší sérii testů o turistických cílech v jednotlivých krajích České republiky. Počasí v těchto dnech dovoleným a výletům opravdu přeje a věříme, že se třeba některým z testů necháte inspirovat. Dnes se zaměříme na Karlovarský kraj. Tak hodně zábavy u dnešního testu a užívejte si volné dny! …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 3

Vědomostní test - Turistické cíle 3
07. 08. 2017 Testy inteligence
Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny, dovolené jsou v plném proudu. Určitě i vy rádi cestujete nebo jste si oblíbili výlety po krásách naší země. Turistických cílů je u nás více než dost a věříme, že nejen proto s chutí zasednete k našemu dalšímu „cestovatelskému“ testíku! Pokračujeme Plzeňským krajem. …více»

Vědomostní test - Turistické cíle 2

Vědomostní test - Turistické cíle 2
31. 07. 2017 Testy inteligence
V plném proudu je léto, prázdniny, doba dovolených a výletů po krásách naší země. Příroda, kulturní památky, hrady a zámky… Zajímavých cílů výletů je víc než dost. Jak jsme slíbili, zaměříme se na ně v našich letních testech a věříme, že pro některé z vás budou inspirací. Pokračujeme Jihočeským krajem. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !