Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Afrika

Kapverdy – ostrovy s bohatými plážemi a nečekanými chutěmi

Kapverdy – ostrovy s bohatými plážemi a nečekanými chutěmi
10. 08. 2014 Afrika
Nádherné dlouhé pláže a moře lákající k potápění, příjemná teplota i úžasná kuchyně, ve které se mísí vlivy hned několika zemí – to vše jsou Kapverdské ostrovy. Tento exotický ráj západně od  …více»

Putování Egyptem

Putování Egyptem
30. 03. 2014 Afrika
Bylo to vždy mým velkým snem - navštívit zemi pyramid, faraónů, bohatého kulturního dědictví staletí ba i tisíciletí př.n.l. a vidět a aspoň částečně poznat něco z toho, o čem jsem doposud pouze četla  …více»

Dovolená v Tunisku

Dovolená v Tunisku
26. 04. 2013 Afrika
Celé léto jsme se s přítelem a jeho dětmi těšili, až nastane čas, kdy se rozjedeme směr Praha a necháme všední starosti i radosti za sebou. Měli jsme letět na dovolenou do Tuniska. Čas letěl jako voda  …více»

Pobyt v zemi faraonů

Pobyt v zemi faraonů
1. 01. 2013 Afrika
Egypt je krásná země s bohatou historií, a ačkoliv v posledních dvou letech společnost procházela určitými změnami, na turistiku to téměř nemělo vliv. Kam se můžete v Egyptě podívat a co všechno  …více»

Kauti: Voda pro život

Kauti: Voda pro život
26. 12. 2012 Afrika
Jistě si dokážete představit, že vám den, možná i dva, neteče voda. Není to příjemné, ale nějak se to vydržet dá. V nejhorším mají dost balené v blízkém obchodě. Týden bez přísunu čerstvé vody už by  …více»
 

Z exotiky zimu zatím ovládly Kapverdy!

Z exotiky zimu zatím ovládly Kapverdy!
9. 12. 2012 Afrika
Nejraději byste ze všeho toho vánočního shonu vypadla? Tak to nejste sama! Češi se čím dál častěji zajímají o možnost vyjet do zahraničí poznávat exotické destinace ve chvílích, kdy tady zuří největší  …více»

Uleťte zimnímu marastu. Třeba do Afriky

Uleťte zimnímu marastu. Třeba do Afriky
24. 10. 2012 Afrika
Někdo ji miluje, jiný ji nenávidí. Řeč není o ničem jiném, než o zimě. Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří by hromady sněhu a dvacetistupňové mrazy raději vyměnili za teplejší slunečné počasí  …více»

Keňa – srdce Afriky 2

Keňa – srdce Afriky 2
30. 04. 2012 Afrika
Procestovala jsem již mnoho zemí, málo co se však vyrovná pocitům, které mě provází při putování Keňou. Nacházíme se v národním parku Tsavo. Za jízdy mikrobusem po prašné cestě pod neúprosnou palbou  …více»

Keňa – srdce Afriky 1

Keňa – srdce Afriky 1
27. 04. 2012 Afrika
Jaké slovo se vám bezprostředně vybaví pod pojmem Afrika? Pyramida, faraon, slunce, Sahara, chudoba, malárie, AIDS, slon, lvice Elsa… Safari? O pyramidách vám dnes nic nepovím, o Sahaře snad někdy  …více»

Keňa – krásná i záludná

Keňa – krásná i záludná
28. 03. 2012 Afrika
S manželem velmi rádi cestujeme. Tento zážitek je nám dopřán zhruba před 6 lety. Naskýtá se nám úžasná příležitost exotické dovolené, na niž se vydáváme s mou maminkou a jejími přítelkyněmi.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !