Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2023
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Afrika

Keňa – srdce Afriky 2

Keňa – srdce Afriky 2
30. 04. 2012 Afrika
Procestovala jsem již mnoho zemí, málo co se však vyrovná pocitům, které mě provází při putování Keňou. Nacházíme se v národním parku Tsavo. Za jízdy mikrobusem po prašné cestě pod neúprosnou palbou  …více»

Keňa – srdce Afriky 1

Keňa – srdce Afriky 1
27. 04. 2012 Afrika
Jaké slovo se vám bezprostředně vybaví pod pojmem Afrika? Pyramida, faraon, slunce, Sahara, chudoba, malárie, AIDS, slon, lvice Elsa… Safari? O pyramidách vám dnes nic nepovím, o Sahaře snad někdy  …více»

Keňa – krásná i záludná

Keňa – krásná i záludná
28. 03. 2012 Afrika
S manželem velmi rádi cestujeme. Tento zážitek je nám dopřán zhruba před 6 lety. Naskýtá se nám úžasná příležitost exotické dovolené, na niž se vydáváme s mou maminkou a jejími přítelkyněmi.  …více»

Maroko - orient kde kobry tančí

Maroko - orient kde kobry tančí
19. 10. 2011 Afrika
Maroko je posledním královstvím na severu Afriky a patří mezi její přírodně i kulturně nejbohatší země. Na západě jej omývají vlny Atlantického oceánu, na severu Středozemní moře a středem se táhne  …více»

Současné problémy Afriky

Současné problémy Afriky
29. 12. 2010 Afrika
Copak se vám vybaví, když se řekne „Afrika“? Lvi, gazely, gepardi, nebo snad džungle, pyramidy, malí rozesmátí černoušci a Arabové s karavanou velbloudů? Ano, to všechno je Afrika. Ale také chudoba  …více»
 

Dvě tváře Tuniska

Dvě tváře Tuniska
8. 12. 2010 Afrika
Nikdy mě nenapadlo, že bych někdy srovnávala moře s pouští. Stalo se to až na tuniské Džerbě. Ráno na mě útočily na pobřeží vlny a vlhký jemný vzduch si mě prosoloval, jako bych už tady měla zůstat  …více»

Egypt – země písku, slunce a kouzel

Egypt – země písku, slunce a kouzel
21. 06. 2010 Afrika
Minulý rok jsme s rodinou navštívili krásnou zemi Faraónů a pyramid – Egypt. Ti z Vás, kdo toto kouzelné místo navštívili mi jistě dají za pravdu, že ve Vás zanechá písečnou stopu po zbytek života.  …více»

Pouští a oázami Egypta

Pouští a oázami Egypta
1. 11. 2009 Afrika
Pyramidy, přímořská letoviska u Rudého moře, jsou nejčastějším cílem turistů mířících za sluncem do Egypta. Nekaždý ale ví, že zajímavou dovolenou je možné strávit i v poušti. Sahara skrývá tajemství. …více»

Egypt - poklady pod mořskou hladinou

Egypt - poklady pod mořskou hladinou
31. 10. 2009 Afrika
V posledních letech vzrostla v Egyptě obliba potápění a šnorchlování. Tamní úchvatné útesy a podmořská fauna se staly vyhlášenými po celém světě. Rudé moře se široko daleko těší skvělou pověstí... …více»

Egypt - letoviska pro aktivní využití rodiny

Egypt - letoviska pro aktivní využití rodiny
28. 10. 2009 Afrika
Poznávat pláže přijíždějí do Egypta lidé všech národností i věkových kategorií. Dokonce i rodiny s malými a odrostlejšími dětmi si v Egyptě určitě najdou pláže podle svých představ. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !