Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci 40: Vrah z čerpací stanice, tetička s Alzheimerovou chorobou a mnohem víc

4. 10. 2021 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Vrah z pumpy

Pro hlídku Delta 102 má dispečink jeden úkol. Mají se podívat po voze s jistou poznávací značkou. Hlídka opravdu vůz za chvíli zastaví. Muž spolupracuje, ale tvrdí, že vůz není jeho, má ho od kamaráda. Tvrdí, že zná jen jeho křestní jméno. Jmenuje se Rosťa. Při kontrole vozu se zjistí, že VIN kód auta nesouhlasí, v kufru najdou krátkou střelnou zbraň. Muž opravdu tvrdí, že ani auto, ani zbraň nejsou jeho. Jen ho kamarád poprosil, aby auto převezl.

Policie v akci 40: Vrah z čerpací stanice, tetička s Alzheimerovou chorobou a mnohem vícMuž nakonec přizná, že jeho kamarád prý přepadl benzinovou pumpu a údajně zabil obsluhu. Muže převáží hlídka na stanici a auto si přebírá kriminální policie. Za nějakou dobu si hlídku vyžádá kriminální policie. Ukáže se, že se jedná o zadržení údajného vraha z benzinové pumpy. Měl by to být jejich známý Rosťa z dopoledního případu. Když přijde zásahovka do pokoje, použije zásahovou výbušku, která slouží k dezorientování pachatelů. Po identifikaci zadržených se zjistí, že hlídka zadržela jiného člověka. Zadržený je ale dvojčetem zadrženého. Na toho hlídka čeká v úkrytu. Je zajištěn a odvezen k výslechu.

Teta s Alzheimerem

Dispečink volá hlídku s tím, že je kontaktovala žena, které se ztratila příbuzná. Jedná se o ženu, která trpí Alzheimerovou chorobou. Byly spolu nakupovat, ohlašovatelka se zapovídala, a mezitím jí teta někam zmizela. Žena dává policistům popis tety a hlídka vyráží ženu hledat. Za chvíli je dispečink kontaktuje znovu, že se ozvala mladá dívka, kterou na ulici kontaktovala neznámá žena. Podle popisu se jedná o ztracenou tetu.

Ztracená žena je velmi družná, s hlídkou naváže ihned kontakt. Je vidět, že je žena opravdu zmatená. Náhodnou kolemjdoucí označuje za vnučku. Tvrdí, že zná i naši hlídku, prý jim byla na svatbě. Shledání s neteří je dojemné. Teta se bojí, aby jí neteř nehubovala, že se ztratila. Vše dopadlo nakonec dobře.

Na televizních obrazovkách se 4. 10. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !