Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci 41: Problémy s alkoholem, omezování osobní svobody, aktivisté v akci a mnohem víc

11. 10. 2021 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Toitoika

Hlídka policie má zvláštní úkol. Jedou vysvobodit ženu, která uvízla v mobilní toaletě. Když přijedou na místo, zjistí, že WC budka je oblepena lepicí páskou, a žena se tudíž nemůže dostat ven. Když dívku vysvobodí, ona jim vypráví, že byla s přítelem na pikniku, udělalo se jí špatně, musela si odskočit na toaletu a pak se nemohla dostat ven. Přítel jí telefon nebere. Rozhodně se ale po dívce ani nesháněl.

Policie v akci 41: Problémy s alkoholem, omezování osobní svobody, aktivisté v akci a mnohem vícPři obhlídce místa najdou jejího přítele, jak si povídá s kamarádem, a po slečně se mu evidentně nestýská. S policisty odmítá komunikovat, a rozhodně nemá pocit, že se stalo něco špatného. Policisté u muže najdou projímadlo, on ale samotnou akci svaluje na svého kamaráda, který je navíc prý milencem jeho přítelkyně. Takže je příběh poměrně zamotaný. Policisté je obviňují z omezování osobní svobody, urážky policejní hlídky a odvážejí je na služebnu. Takže i v prvopočátku nevinný žert se může stát trestným činem.

Kromě toho se mohou diváci těšit na řešení problémů s alkoholem, jak si policisté poradí s aktivisty, jak lze odzbrojit starce se sekerou a mnohé další případy, které píše sám život.

Na televizních obrazovkách se 11. 10. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky