Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 05.06. 2023
Dnes má svátek Dobroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Takové obyčejné bouchnutí

Takové obyčejné bouchnutí
6. 05. 2023 Vaše příběhy
Byli jsme mladá rodina. První syn se nám narodil půl roku po svatbě. Následovala dcera Kateřina, ta byla jen o dva roky mladší, než prvorozený Honzík, a tři roky na to se narodila Markétka. Sotva se  …více»

Sárinka - krotitelka osmáků

Sárinka - krotitelka osmáků
5. 05. 2023 Vaše příběhy
Mít doma něco malého chlupatého, po tom touží většina dětí. Jistě jsou i výjimky, které preferují štíry, pavouky nebo leguány. Ale to není náš případ. Když vnučka dochovala třetího křečka, nastal čas  …více»

Diagnóza PES

Diagnóza PES
4. 05. 2023 Vaše příběhy
Můj otec vždy říkal, že jeho přáním je mít psa, fenu. „Nejlépe boxera,“ snil táta. „Boxera? Jen přes mou mrtvolu. Do tohoto domu pes nesmí, dokud tu já budu,“ tvrdila maminka. Mamka neměla moc ráda  …více»

Překonala jsem sama sebe

Překonala jsem sama sebe
3. 05. 2023 Vaše příběhy
Překonala jsem sama sebe. Ze smrti manžela a vzápětí i mého tatínka jsem se dlouho nemohla vzpamatovat. Když opadl největší smutek, snažila jsem se začít znovu fungovat. Musela jsem být silná kvůli  …více»

Jak prospět zdraví i peněžence? Krabičkujte!

Jak prospět zdraví i peněžence? Krabičkujte!
2. 05. 2023 Finance
Ceny jídla i obědových menu stále rostou do závratných výšin. Bojíte se podívat do své peněženky a občas se přistihnete, že z nervozity při přemýšlení nad obědem skřípete nevědomky zuby? Jak z toho  …více»
 

Ve zdravém těle zdravý duch! Užijte si pohyb se svým chlupáčem

Ve zdravém těle zdravý duch! Užijte si pohyb se svým chlupáčem
29. 04. 2023 Zvířátka
A je to tu. Stále trošku nesměle, ale přeci jen už jaro vykukuje. A s jarními paprsky dostáváme víc sil a chuť se projít, proběhnout či si jít ven zacvičit. A to je ideální období pro sport s chlupáči  …více»

Výlet do Londýna

Výlet do Londýna
29. 04. 2023 Vaše příběhy
Jako každý rok se u nás ve škole na nástěnce objevila nabídka zájezdu do Anglie. Děti ten den přiletěly ze školy a křičely jeden přes druhého. Marně jsem přemýšlela, co mi asi chtějí sdělit. Trvalo to  …více»

Proč nemám rád masáže

Proč nemám rád masáže
28. 04. 2023 Vaše příběhy
Až několik let od rozvodu jsem se seznámil s Petrou. Petra bydlela sice dál od mého bydliště, láska ale hory přenáší, a tak jsem se vydával víkend co víkend do obce, kde Petra bydlela společně se  …více»

Recyklace kartonovych krabiček a krabic

Recyklace kartonovych krabiček a krabic
28. 04. 2023 Vyrob si sama
Milé Chytré Ženy, chci Vám ukázat jeden dobrý návod na recyklaci krabiček, které po této recyklaci můžete doma použít na ukládání věcí, hraček nebo dekoraci. Co k recyklaci budete potřebovat: krabice  …více»

Vyvarujte se nejčastějších chyb v péči o brýle

Vyvarujte se nejčastějších chyb v péči o brýle
25. 04. 2023 Zajímavosti
Přinášíme 6 tipů, jak udržet brýle jako nové! Znáte ten pocit, kdy pořídíte nové a především nepoškrábané brýle? Ano, je to čistá radost. Ta vám může vydržet déle, když se naučíte pár jednoduchých  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !