Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.05. 2021
Dnes má svátek Bonifác
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Okénko do historie

Okénko do historie
22. 04. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsem šel na návštěvu k rodině. Přemýšlel jsem, co si obout. Za poslední rok, co si nesmíme svobodně nakoupit oblečení, obuv a další produkty, jsem dotrhal už tři páry obuvi. Dohromady  …více»

Svatba v době covidové

Svatba v době covidové
21. 04. 2021 Vaše příběhy
Blížilo se léto, doba dovolených a my jsme měli vyrazit do Tater, moc jsem se těšila, ale obava, že nám pan Covid všechno zničí, mě stále tížila na srdci. Naštěstí jsme mohli jet. Celá dovolená byla  …více»

Sousedské vztahy pandemie nezhoršila. Lidé se těší, až se sousedy zajdou na pivo

Sousedské vztahy pandemie nezhoršila. Lidé se těší, až se sousedy zajdou na pivo
20. 04. 2021 Vztahy
Češi nepociťují, že by se kvůli koronavirové krizi nějak výrazně odcizili svým sousedům. Vyplývá to ze zjištění pivovaru Starobrno. Průzkum, který si nechal zhotovit a v němž zjišťoval dopad pandemie  …více»

Testování

Testování
20. 04. 2021 Vaše příběhy
Byla jsem, tak jako každý týden, na testování antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-Cov-2, na které mě vyslala firma, ve které pracuji. Dostali jsme sice, obdobně jako jiné firmy, testy  …více»

Co musíte vědět, než si pořídíte nového pejska

Co musíte vědět, než si pořídíte nového pejska
19. 04. 2021 Zvířátka
Tvrzení, že je pes nejlepší přítel člověka dostává v současné době nový rozměr. Domácí mazlíčci, a zejména pejsci, jsou nejen v době krize pro řadu lidí velkou útěchou, rozptýlením a pomáhají nám  …více»
 

Po covidu, a opět do práce

Po covidu, a opět do práce
18. 04. 2021 Vaše příběhy
Tak ten mizerný virus odněkud z Číny dostihl i mě. Nejdřív jsem se cítil jen unavený a občas jsem kýchnul. Pak začala kýchat i manželka. „Asi jsem se nachladila v práci. Opravovali nám topení a byla  …více»

Království podprsenek

Království podprsenek
17. 04. 2021 Vaše příběhy
Jsem vyučená prodavačka. Hned po vyučení jsem pracovala v potravinách. Byla to zajímavá, i když poměrně náročná práce. Lidí moc, peněz málo, volný čas téměř žádný, ale dobrá zkušenost. Věděla jsem, že  …více»

Jak na duševní pohodu dětí?

Jak na duševní pohodu dětí?
16. 04. 2021 Výchova
Vývoj v prvních šesti letech je pro další život velmi podstatný, a tento čas už se dá jen stěží vrátit zpět. V raném věku můžeme velmi ovlivnit, to, jak bude naše dítě v budoucnu vnímat samo sebe  …více»

Na zdraví!

Na zdraví!
15. 04. 2021 Vaše příběhy
Když jsem si v minulém roce o prázdninách v práci vybírala pár dní dovolené, byla jsem ještě – asi jako všichni tou dobou – optimista. Věřila jsem totiž, že nejen u nás, ale i ve světě tu „covidovou  …více»

Jak se správně pečovat o zuby psa?

Jak se správně pečovat o zuby psa?
14. 04. 2021 Zvířátka
Pejsky, především ve starším věku, často trápí problémy tykající se zubů či dásní. Věděli jste, že skoro každého druhého pejska trápí záněty dásní? A ty mohou mít nehezké zdravotní následky. Péče  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !