Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.03. 2021
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Lednový výlet na Praděd

Lednový výlet na Praděd
18. 02. 2021 Vaše příběhy
Cestu z Karlovy Studánky na Praděd jsem za svůj život šla nejméně tisíckrát. Připadala mi důvěrně známá a myslela jsem si, že už mě nemůže ničím překvapit. Dlouhá léta jsem ji chodila pouze v létě  …více»

Šmejdi

Šmejdi
17. 02. 2021 Vaše příběhy
Navštívila jsem svou babičku. Jezdila jsem k ní často a ráda. Milovala jsem její domeček, zahrádku, vyprávění, její kuchyni a především babičku jako takovou. Vždy jsem se k ní těšila. Přivítaly jsme  …více»

Obezita u psů? Pozor, ať váš miláček zbytečně netrpí

Obezita u psů? Pozor, ať váš miláček zbytečně netrpí
16. 02. 2021 Zvířátka
Jste na procházce a říkáte si, že už váš čtyřnohý mazlíček neběhá jako dříve? Zastavuje se, zadýchává, jeho chůze připomíná spíše převalování soudku či kolébavý pohyb tučňáka? Obezitu u psů není  …více»

Zakázaný nákup

Zakázaný nákup
14. 02. 2021 Vaše příběhy
Vypravila jsem se do supermarketu, abych doplnila domácí zásoby. Mimo potravin v mém nákupním vozíku skončilo také několik ostatních výrobků. Spokojeně si stojím v řadě u pokladny. Udržovat  …více»

Ideál má čtyři nohy a hebký kožíšek

Ideál má čtyři nohy a hebký kožíšek
13. 02. 2021 Vaše příběhy
Můj soused má malého pejska, jorkšíráčka Beníčka. Také mám malého pejska, také Beníka, křížence. Když jedu na dovolenou, nebo na wellness pobyt, snažím se vybírat takové ubytování, aby tam bylo možné  …více»
 

Úsporná opatření v domácnosti mají teď vyšší efekt

Úsporná opatření v domácnosti mají teď vyšší efekt
12. 02. 2021 Finance
Tak jako v loňském roce i letos jsme nuceni trávit v domácnosti více času. Ať pracujeme z domova nebo se staráme o děti, které se učí na dálku. To sebou zákonitě přináší vyšší spotřeby energií  …více»

Jak se nejlépe postarat o psa seniora

Jak se nejlépe postarat o psa seniora
11. 02. 2021 Zvířátka
Psí stárnutí je smutné, ale i starší pejsek může být vitální a zdravý do vysokého věku. Samozřejmě záleží na plemeni a celkovém zdravotnímu stavu. Obecně je ale důležité se o pejska s přibývajícím  …více»

Běžkování v Beskydech

Běžkování v Beskydech
10. 02. 2021 Vaše příběhy
„Nechtěla bys na běžky?“ To byl dotaz Terezy, mé kamarádky. „Já? To si děláš legraci?“ Tereza si legraci nedělala. Přestože já na běžkách nestála nikdy v životě, Tereza se prohání na běžkách každou  …více»

Víte, co v roce 2021 zaplatí diabetikům pojišťovna?

Víte, co v roce 2021 zaplatí diabetikům pojišťovna?
10. 02. 2021 Finance
Zatímco základní léčbu cukrovky 2. typu hradí pojišťovny, u dalších variant musí diabetici počítat s doplatkem. Léky a další pomůcky ale nejsou jedinými pojištěneckými výhodami. Stovky až tisíce  …více»

Úklid v rodinných financích pomůže předejít řadě problémů

Úklid v rodinných financích pomůže předejít řadě problémů
9. 02. 2021 Finance
S nový rokem přicházejí novoroční předsevzetí, protože lidé si chtějí na začátku každého roku udělat pořádek v mnoha oblastech, finance nevyjímaje. Proto není od věci si při této příležitosti udělat r  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !