Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Hurá! Teplo je tu. Které venkovní hračky pro děti vlastně dneska letí?

Hurá! Teplo je tu. Které venkovní hračky pro děti vlastně dneska letí?
21. 04. 2022 Výchova
Občas si sama připadám jako dítě. Zvlášť, když vidím všechny ty rozkošné hračky, které jsou dneska k dostání. Miluju hrát si a tvořit, pořád. A teď mě čeká nová výzva: vybavit pro ratolesti zahradu  …více»

Rukojmím v Polsku

Rukojmím v Polsku
21. 04. 2022 Vaše příběhy
Je všeobecně známo, že lidé, kteří bydlí blízko u polských hranic, rádi jezdí na nákupy k sousedům. Není to jen hit dnešní doby, kdy čeští řidiči stojí ve frontách na polských benzínkách a okupují  …více»

Solné lampy

Solné lampy
21. 04. 2022 Vaše příběhy
Když jsem procházela letáky různých obchodů, padl můj pohled na obrázek elektrických solných lamp. Miluji svíčky, různá světýlka a další dekorativní předměty. Mé dvě dcery tuto zálibu se mnou sdílí  …více»

Jak jsem nakonec nenastoupil

Jak jsem nakonec nenastoupil
20. 04. 2022 Vaše příběhy
V jistém životním období jsem přišel o práci. Naše firma skončila svou činnost a já zůstal po dlouhých letech bez zaměstnání. Můj známý mi nabídl zaměstnání ve firmě, kde i on pracoval. Jednalo se  …více»

Víte, jak uspořit za energie?

Víte, jak uspořit za energie?
17. 04. 2022 Finance
O energiích se poslední dobou hodně mluví. Jejich cena stoupá, dodavatele krachují, nikdo si nemůže být ničím jistý. Navíc se jejich rostoucí cena promítá i do ceny dalších produktů, bez kterých se  …více»
 

Marie, kamarádka z Ukrajiny

Marie, kamarádka z Ukrajiny
17. 04. 2022 Vaše příběhy
S Marií jsem se poznala, když jsme byly ještě děti. Zúčastnila jsem se výměnného tábora pro děti v zahraničí, kde byly děti z mnoha zemí. Mezi nimi byla právě Marie, dívka z Ukrajiny. Protože jsem se  …více»

Hledání pokladů

Hledání pokladů
16. 04. 2022 Vaše příběhy
Osud nás častokrát spojí s nevšedními lidmi a jejich osudy, a třeba se jen na krátkou chvíli staneme jejich součástí. Jsem ráda, že již několik desetiletí sporadicky potkávám některé obyvatele našeho  …více»

Místo pod stolem

Místo pod stolem
15. 04. 2022 Vaše příběhy
Měli jsme mnoho psů. Jeden by řekl, že na lidský život až moc. Byli tu s námi, věrní, milující, oddaní, moudří a každý z nich byl top. Každý z nich byl nejlepší. Ani jeden jediný nebyl zlý, agresivní  …více»

Má dcera Verunka

Má dcera Verunka
15. 04. 2022 Vaše příběhy
S manželkou jsme měli malou Verunku z lásky. Po dvou letech se ale naše manželství začalo hroutit. Náhle jsme si nerozuměli, hádali jsme se a neuměli jsme už spolu žít. Nepomohlo ani dlouhé rozvodové  …více»

Sklizeň

Sklizeň
14. 04. 2022 Vaše příběhy
Když jsme byli na dovolené v Turecku, překvapil mě kontrast, který v zemi panuje. Přiletěli jsme na letiště, odkud nás přepravovali transferem do letovisek a hotelů. Ze sedadel k tomu určeného  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !