Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.01. 2021
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Na co si dát pozor při povánočních výprodejích

Na co si dát pozor při povánočních výprodejích
2. 01. 2021 Finance
Čeští spotřebitelé se každoročně těší na povánoční slevy a výprodeje, nejinak tomu bude i letos. Jak ale ukazují zkušenosti pozornějších zákazníků a šetření prováděná dozorovými orgány, deklarované  …více»

Kdy si lidé konečně uvědomí, že pes není hračka?

Kdy si lidé konečně uvědomí, že pes není hračka?
2. 01. 2021 Vaše příběhy
Má kolegyně z práce, Simona, je žena jako každá jiná. Vždy jsme si rozuměly. Jedno jí ale nemůžu odpustit… Simona je v mém věku. Je to sportovně založená a veselá žena. Když měla kolem dvaceti let  …více»

Přiletěli jsme si do Turecka pro vzpomínky

Přiletěli jsme si do Turecka pro vzpomínky
2. 01. 2021 Vaše příběhy
V loňském roce, to se ještě dalo bez problémů a strachu cestovat, jsme navštívili Turecko. Dovolená nás moc okouzlila. Když jsme u moře trávili druhý den, dala jsem se do řeči se starší paní z našeho  …více»

Pátek třináctého

Pátek třináctého
1. 01. 2021 Vaše příběhy
Tento příběh/nehoda se mi stala minulý rok. Zase tu byl pátek 13. Já to brala jako běžný den a nic si z pověr o neštěstí nedělala. Jelikož mi zbývalo ještě spoustu dovolené, vzala jsem si volno  …více»

Sonička

Sonička
1. 01. 2021 Vaše příběhy
Žiji na vesnici. V naší vesnici máme hospodu, sportovní hřiště, hasičskou zbrojnici, základní školu pro první až pátý stupeň základní školy, mateřskou školu a jednu prodejnu s potravinami. Pro vše  …více»
 

Nákup

Nákup
31. 12. 2020 Vaše příběhy
Chodil jsem se svým starým pejskem do našeho supermarketu. Alík má už osmnáct let a sotva chodí. Je to malý hodný pejsek, kříženec jorkšíra. Já sám mám také problémy s nohami a věk přes osmdesát let  …více»

Nezapomínejte na rozvoj řeči dětí

Nezapomínejte na rozvoj řeči dětí
31. 12. 2020 Výchova
Zavřené školky a školy staví mnoho rodičů do složité situace, kdy se musí postarat o práci, rodinu a domácnost, a navíc částečně převzít roli učitelů a pečovat o rozvoj a vzdělání svých dětí. U starší  …více»

Švejkovina

Švejkovina
30. 12. 2020 Vaše příběhy
Nedávno mi můj otec vyprávěl o své vojně. Právě v tom období se nacvičovalo na Spartakiádu. Jistě si všichni vzpomenete na hromadná veřejná tělocvičná vystoupení, tolik populární u veškeré veřejnosti  …více»

Benova operace

Benova operace
30. 12. 2020 Vaše příběhy
Mám čtyřnohého kamaráda, Bena. Ben je už můj druhý pejsek, kříženec. I můj první pes, Dastík, byl kříženec. Pes pro mě neznamená jen společnost. Je to člen rodiny, někdo, na koho se mohu stoprocentně  …více»

Na křížek

Na křížek
29. 12. 2020 Vaše příběhy
V létě má dvacetiletá neteř Veronika podstoupila po zánětu srdce náročnou výměnu srdeční chlopně a následnou léčbu širokospektrými antibiotiky. Poté musela dlouho užívat léky na ředění krve. Také se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !