Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Může za to Sněhurka?

Může za to Sněhurka?
20. 03. 2021 Vaše příběhy
Vzpomněla jsem na jednu historku z mého mládí, které jsem se stala nečekaným a nechtěným aktérem. A sehrála jsem tam díky své sečtělosti drobnou a bezvýznamnou roli v příběhu své kamarádky. Měli jsme  …více»

Maturita

Maturita
20. 03. 2021 Vaše příběhy
V letošním roce už to bude neskutečných 50 let od mojí maturitní zkoušky. Vyrostla jsem na malé vesničce mezi mnoha domácími zvířátky, dalo by se říct, že to bylo pohádkové mládí, ale jen v něče  …více»

Nová restaurace u nás ve vesnici

Nová restaurace u nás ve vesnici
19. 03. 2021 Vaše příběhy
Vzpomínám si, že když jsem ještě chodila do školy, tak v naší krásné vesnici nebylo žádné místečko, kde by se dospělí mohli potkávat. Případně, kde by se daly oslavit narozeniny nebo svatby či výročí.  …více»

Jak správně odečíst úroky hypotéky z daní?

Jak správně odečíst úroky hypotéky z daní?
18. 03. 2021 Finance
Období daňových přiznání se blíží. Lidé, kteří mají hypotéku, si jednou za rok mohou snížit daňový základ o úroky zaplacené bance a ušetřit tak až desítky tisíc korun. V následujícím textu poradíme  …více»

Jedno dlouhé únorové odpoledne

Jedno dlouhé únorové odpoledne
18. 03. 2021 Vaše příběhy
Nevím, v jaké fázi se teď přesně nacházíte vy, ale já už opravdu netuším, co s dětmi doma dělat. A to si myslím, že jsme vyzkoušeli už úplně všechno. Jednoduché i složité vaření všeho možného  …více»
 

Jak ocenit nemovitost a další majetek v dědickém řízení

Jak ocenit nemovitost a další majetek v dědickém řízení
17. 03. 2021 Finance
Úmrtí blízké osoby je jedno z nejtěžších období v životě. Vedle smutku však musí pozůstalí řešit i praktické záležitosti spojené s úmrtím. Stávají se totiž účastníky dědického řízení, v rámci kterého  …více»

Učte se angličtinu on-line a kdekoliv

Učte se angličtinu on-line a kdekoliv
16. 03. 2021 Zajímavosti
Vyžaduje ji téměř každá forma přeshraniční obchodní spolupráce. Řeč je o angličtině. Během posledních let se stala jedním z nejrozšířenějších jazyků světa. Anglicky se totiž naučí každý. Opravdu  …více»

Poslušně hlásím, že jsem ještě zde!

Poslušně hlásím, že jsem ještě zde!
16. 03. 2021 Vaše příběhy
Malinko jsem si pozměnil hlášení dobrého vojáka Švejka, k jehož osudům se občas vracím, náhodným otevřením na kterékoliv stránce - vždy tam něco vhodného najdu. Vyhýbám se, na rozdíl od mé ženy, téměř  …více»

Jak jsme kupovali zahradu

Jak jsme kupovali zahradu
14. 03. 2021 Vaše příběhy
Manžel vždy snil o nádherné zahradě s několika různými ovocnými stromy. Bohužel náš vlastní pozemek ničím takovým nedisponoval a ani nebyl k zasazení ovocných stromů vhodný. Smířili jsme se s tím, že  …více»

Zatoulaný kufr

Zatoulaný kufr
14. 03. 2021 Vaše příběhy
Dnes vám napíši příběh, který se stal mojí kolegyni z práce již předloni. Její přítel pochází z Turecka a tak se rozhodli, že tam v únoru poletí. Mysleli si, že se vyhnou letnímu náporu turistů a  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !