Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.01. 2021
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Švejkovina

Švejkovina
30. 12. 2020 Vaše příběhy
Nedávno mi můj otec vyprávěl o své vojně. Právě v tom období se nacvičovalo na Spartakiádu. Jistě si všichni vzpomenete na hromadná veřejná tělocvičná vystoupení, tolik populární u veškeré veřejnosti  …více»

Benova operace

Benova operace
30. 12. 2020 Vaše příběhy
Mám čtyřnohého kamaráda, Bena. Ben je už můj druhý pejsek, kříženec. I můj první pes, Dastík, byl kříženec. Pes pro mě neznamená jen společnost. Je to člen rodiny, někdo, na koho se mohu stoprocentně  …více»

Na křížek

Na křížek
29. 12. 2020 Vaše příběhy
V létě má dvacetiletá neteř Veronika podstoupila po zánětu srdce náročnou výměnu srdeční chlopně a následnou léčbu širokospektrými antibiotiky. Poté musela dlouho užívat léky na ředění krve. Také se  …více»

Invalidní důchodce nemusí znovu žádat o snížený limit

Invalidní důchodce nemusí znovu žádat o snížený limit
28. 12. 2020 Zajímavosti
Musím jako invalidní důchodce žádat i pro příští rok o snížený limit 500 Kč na léky a předložit potvrzení o přiznání invalidního důchodu? O snížený ochranný limit pro invalidní důchodce, který  …více»

Vše velké začíná jako maličkost

Vše velké začíná jako maličkost
28. 12. 2020 Vaše příběhy
Veronika žila jako každá jiná mladá dívka, vlastně už žena. S bratrem a maminkou bydlela v jednom domě, protože tátu už neměla. Zemřel náhle a nikdo to nečekal, bude to už sedm let. Vyučila se  …více»
 

Brunův výlet do města

Brunův výlet do města
27. 12. 2020 Vaše příběhy
Příběh, který zde popisuji, se skutečně stal, ač je asi těžké mu uvěřit. Ale jeden z důkazů mám doma a právě se mi snaží žužlat rukáv u halenky. Je to zatím maličký důkazek, který vznikl kuriózně  …více»

Náš zákazník, náš pán

Náš zákazník, náš pán
27. 12. 2020 Vaše příběhy
Šel jsem, jako pravidelně, nakoupit do našeho supermarketu. Vybral jsem si zboží za necelou stovku. Jsem důchodce, moc toho nepotřebuji. Vyskládal jsem zboží na pás a vylovil z peněženky tisícikorunu  …více»

Jak naučit děti přemýšlet o penězích?

Jak naučit děti přemýšlet o penězích?
26. 12. 2020 Výchova
V mateřských školkách, věří 75 procent dětí, že peníze naděluje bankomat – jen tak, na požádání. Na jednu stranu je to úsměvné, ale na druhou také alarmující. V Česku bylo loni vedeno celkem  …více»

Retrománie

Retrománie
26. 12. 2020 Vaše příběhy
Hlídala jsem kamarádce malou dceru Natálku. Natálka má šest let a v září nastoupila – nenastoupila do první třídy. Všichni vědí, že školy jsou zavřeny, proto je Natálka prvňačkou, která do školy  …více»

Bobík záletník

Bobík záletník
25. 12. 2020 Vaše příběhy
Pejsek mé babičky, Bobík, byl velmi hodný a věrný pejsek. Měl jedinou chybu. Bobík byl totiž hrozný záletník. Měl vlastně dvě chyby, ale tu jednu se podařilo časem eliminovat. Prvních pár měsíců, co  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !