Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Vybírejte si kvalitní potraviny a vyhrajte nákup zdarma!

Vybírejte si kvalitní potraviny a vyhrajte nákup zdarma!
3. 11. 2022 Zajímavosti
Sledujete pečlivě obaly potravin? Může se vám to vyplatit hned několikrát! Nejenže okamžitě víte, co konzumujete, zároveň se dozvíte, zda má výrobek některou ze značek kvality. A jejich přítomnost  …více»

Posviťte si na své výdaje za elektřinu

Posviťte si na své výdaje za elektřinu
3. 11. 2022 Finance
Žít potmě a nepoužívat žádné elektrospotřebiče jen kvůli tomu, abyste ušetřili za elektřinu, je holý nesmysl. Mnohem více se vám vyplatí, když nad svým chováním budete přemýšlet a nevyhazovat peníze  …více»

Světlana a dětské kolo

Světlana a dětské kolo
30. 10. 2022 Vaše příběhy
Nedávno ke mně přišla Světlana na návštěvu. Světla, také důchodkyně, jako já, je roky mou kamarádkou. Pravidelně se vídáme, dáme si spolu kávu, doma upečenou buchtu nebo koupený zákusek, popovídáme  …více»

Nová léčba staré nemoci

Nová léčba staré nemoci
29. 10. 2022 Vaše příběhy
Již před lety, ve svém prvním zaměstnání, jsem poznala Renatu. S Renatou jsem roky pracovala ve stejné kanceláři. Stala se mou kamarádkou. Nevídaly jsme se jen v práci, ale navštěvovaly jsme se  …více»

Jak zmírnit nepořádek v bytě, když máme domácího mazlíčka?

Jak zmírnit nepořádek v bytě, když máme domácího mazlíčka?
28. 10. 2022 Zvířátka
Jestli chcete mít zvíře, ale zároveň i pořádek v bytě, pořiďte si rybičky. Sice se s nimi moc nepomazlíte, ale zároveň nepouštějí chlupy a nečůrají, kde nemají. A taky vám nerozkoušou nové pantofle  …více»
 

Kdo šetří má za tři

Kdo šetří má za tři
28. 10. 2022 Vaše příběhy
Karla jsem poznala ve dvaceti letech. Docela jsme si rozuměli. Jen s trávením volného času jsme to měli jiné. I já jsem ráda trávila čas u kávy v kavárně nebo si občas zašla na večeři do restaurace  …více»

Domov o dvou podlažích

Domov o dvou podlažích
26. 10. 2022 Vaše příběhy
Byla jsem mladá a hloupá, když jsem otěhotněla s cizincem. Moc jsme se neznali, byla to taková hloupá studentská láska, rozum jsem neměla já ani on. Nicméně, dítě bylo na světě. Chvilku trvalo, než  …více»

Vlasta

Vlasta
23. 10. 2022 Vaše příběhy
Letošní dovolenou jsme trávili na africkém ostrově Djerba. Lépe řečeno, trávili jsme ji v těsném sousedství tohoto ostrova, v hotelu u města Zarzis na severu Tuniska. Zajímavostí je, že jsme přiletěli  …více»

Kdy se změní letní čas na zimní v roce 2022?

Kdy se změní letní čas na zimní v roce 2022?
22. 10. 2022 Zajímavosti
Jak jsme si již všichni zvykli, každé jaro a podzim nás čekají změny času. V říjnu to bývá změna z času letního na čas standardní nebo také běžný, který většinou nesprávně označujeme jako zimní právě  …více»

Konečně naplno!

Konečně naplno!
22. 10. 2022 Vaše příběhy
Léto je za námi, ovšem tenhle rok byla pro mě letní koncertní sezona velmi silná. Pravděpodobně i proto, že loni jsem byla jen na jediným vystoupení, stejně jako v roce předchozím díky koronavirovým  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !