Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Sisi, druhé hlídání

Sisi, druhé hlídání
26. 09. 2021 Vaše příběhy
Má kamarádka Jana, majitelka krysaříka Sisi, nepotřebovala jen jedno hlídání své fenky. Brzy poté, co jsem jí hlídala Sisi poprvé, potřebovala znovu odjet za maminkou a nechtěla svou fenku brát s  …více»

Na lovu

Na lovu
26. 09. 2021 Vaše příběhy
Odjakživa mě fascinovali motýli. Barevná stvořeníčka, která člověku neubližují, sají nektar květů a jsou tak něžní a krásní, že člověku musí zpříjemnit den, ať se cítí jakkoli. Motýli tvoří druhý  …více»

Jak jsem prala koberec

Jak jsem prala koberec
25. 09. 2021 Vaše příběhy
Ve své kuchyni mám dlažbu, aby se dala snadno udržovat čistá. Ovšem sama dlažba je studená, a tak jsem si po čase pořídila i koberec. Jako majitelka psů jsem ovšem měla koberec hned samý chlup  …více»

Rostlinná alternativa másla? Odpovědná volba!

Rostlinná alternativa másla? Odpovědná volba!
24. 09. 2021 Zajímavosti
Stále více lidí přechází z různých důvodů na veganskou, vegetariánskou nebo flexitariánskou stravu. Například proto, že trpí potravinovou alergií nebo chtějí využívat nutriční výhody rostlinné stravy  …více»

Psí zachránce

Psí zachránce
24. 09. 2021 Vaše příběhy
Určitě znáte ten vtip o manželích, kteří se po každé vrací na stejné místo dovolenkového pobytu... U mě je to podobné, a to proto, že mě to již několik let „táhne“ do mých milovaných Beskyd.  …více»
 

Lesní chrám

Lesní chrám
23. 09. 2021 Vaše příběhy
Brázdím lesy už hezkých pár let. Nachodil jsem spousty a spousty kilometrů, vyšel nemálo kopců, přebrodil několik řek, přeskákal řadu potoků a nasbíral velké množství hub, malin, jahod a borůvek  …více»

Ivetina návštěva maminky

Ivetina návštěva maminky
23. 09. 2021 Vaše příběhy
Iveta vždy básnila o kuchyni své maminky. Ať jsme si zašly na oběd na cokoli, Iveta tvrdila, že její máma to umí udělat mnohem lépe, a já jí ráda věřila. U maminky se jí vždy nejlépe. I já, když přije  …více»

3 tipy na zajímavé dárky pro muže

3 tipy na zajímavé dárky pro muže
22. 09. 2021 Zajímavosti
Koupit muži dárek je většinou poměrně složité. Tedy v případě, že ho chcete překvapit a zároveň byste byli rádi, aby byl dárek originální a opravdu se mu hodil. Pravda je taková, že ne vždy se musí  …více»

Sisi, první hlídání

Sisi, první hlídání
22. 09. 2021 Vaše příběhy
Když si má kamarádka Jana pořídila mladou fenku pražského krysaříka Sisi, netušila, že bude muset ihned odjet mimo domov. Její mamince bydlící na druhé straně republiky se udělalo zle a její zdravotní  …více»

3 otázky na péči o dětský chrup. Znáte správné odpovědi?

3 otázky na péči o dětský chrup. Znáte správné odpovědi?
20. 09. 2021 Výchova
Víte, jak správně pečovat o zoubky svých dětí? MUDr. Pavel Smažík, stomatolog a majitel firmy Herbadent odpovídá na základní otázky, které se tohoto tématu týkají. Prostudujte si pečlivě tyto 3 body  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky