Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Zazimování begóniíZazimování begónií Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 26.11. 2022
Dnes má svátek Artur
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Neobvyklý návrat z práce

Neobvyklý návrat z práce
17. 11. 2022 Vaše příběhy
Ve svém manželství jsem si nikdy na nic nestěžovala. Manžel mi pomáhal s dětmi, když byly malé, vodil je na kroužky, když byly větší i doma mi pomáhal. Každý rok jsme jeli, celá rodina, na dovolenou  …více»

Kamarádka Viki

Kamarádka Viki
15. 11. 2022 Vaše příběhy
Mám kamarádku Simonu. Simona je maminkou dnes osmiletého chlapce Michala. Míša si roky přál pejska. Miluje zvířata a návštěva u nás, kde je pes i kočky, byla pro něj vždy svátkem.  …více»

Příliš něžný vztah

Příliš něžný vztah
12. 11. 2022 Vaše příběhy
Od rozvodu jsem měla jen pár krátkých vztahů. Každý většinou skončil nevěrou ze strany partnera, až jsem nakonec pochopila, že získat trvalý a smysluplný vztah po třicítce asi není možné. Doba se  …více»

Vísky krásné moravské

Vísky krásné moravské
10. 11. 2022 Vaše příběhy
Má sestra bydlí na vesnici, která se jmenuje Lubina. Lubina je místní částí města Kopřivnice. Protéká jí stejnojmenná řeka. Žije zde s rodinou již spoustu let, v rodném domě manžela.  …více»

Návštěva u přítele

Návštěva u přítele
10. 11. 2022 Vaše příběhy
Tři roky jsem měla přítele, který bydlel v jiném městě než já. Vyhovovalo nám to oběma. Já měla své soukromí, on vlastně také, a odpadlo vyvařování, praní, žehlení a sbírání ponožek po chlapovi  …více»
 

Jarní prázdniny 2023 – termíny

Jarní prázdniny 2023 – termíny
8. 11. 2022 Zajímavosti
Na pololetní prázdniny budou navazovat jako obvykle jarní prázdniny v délce jednoho týdne. Ty jsou v letošním školním roce 2022/2023 rozloženy v termínech od 6. února do 19. března 2023 a stanovují  …více»

Tak se ztrácí pacienti

Tak se ztrácí pacienti
6. 11. 2022 Vaše příběhy
Před časem mi můj praktický lékař zjistil vyšší hladiny cukru v krvi. Opakované testy zvýšený cukr potvrdily, a tak mě praktický lékař SÁM začal léčit. Neposlal mě k odbornému lékaři. Tvrdil, že  …více»

Vyhánění nemoci

Vyhánění nemoci
5. 11. 2022 Vaše příběhy
S Igorem jsem se poznala v zaměstnání. Po roční známosti se přestěhoval ke mně do domu, který jsem zdědila po rodičích. Sama jsem to po rozvodu měla na domě těžké. Přitom jsem vychovávala dcerku  …více»

Stařík o holi se zlomeným srdcem

Stařík o holi se zlomeným srdcem
4. 11. 2022 Vaše příběhy
Chodil po našem sídlišti a plival na čelní skla automobilů. Trvalo to už asi měsíc. Ač jsem své auto přeparkoval o blok dál, vždy jsem ho ráno našel poplivané. Nejednalo se pouze o můj automobil  …více»

Vybírejte si kvalitní potraviny a vyhrajte nákup zdarma!

Vybírejte si kvalitní potraviny a vyhrajte nákup zdarma!
3. 11. 2022 Zajímavosti
Sledujete pečlivě obaly potravin? Může se vám to vyplatit hned několikrát! Nejenže okamžitě víte, co konzumujete, zároveň se dozvíte, zda má výrobek některou ze značek kvality. A jejich přítomnost  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !