Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství
3. 04. 2021 Vaše příběhy
Má babička, ač byla kuchařkou a uměla dobře péct, vařit, dusit, smažit i připravovat studenou kuchyni, uměla také dobře šít. Ona toho uměla obecně mnoho. Pletla, háčkovala, vyšívala…zdálo se, že nic  …více»

Archivářka

Archivářka
2. 04. 2021 Vaše příběhy
Krátce po škole jsem přijala práci v okresním archivu. Fascinovaly mě hory spisů, pečlivě seřazených na policích, těšilo mě šustění stránek i organizace jednotlivých oddělení. Tak trochu jsem si  …více»

Jak poznat kvalitní čokoládu? Aroma, složení a lupnutí!

Jak poznat kvalitní čokoládu? Aroma, složení a lupnutí!
1. 04. 2021 Zajímavosti
Pravá a kvalitní čokoláda je už po staletí váženou komoditou a v minulosti měly možnost ji ochutnat pouze bohaté vrstvy. Dnes se na trhu dá najít nepřeberné množství čokoládových produktů. Otázkou  …více»

Má pes kila navíc? Obezita může mít i vážné zdravotní následky.

Má pes kila navíc? Obezita může mít i vážné zdravotní následky.
1. 04. 2021 Zvířátka
Stejně jako u lidí, tak i u psů může být nadváha zdravotním problémem, který bychom neměli podceňovat. Na vině je většinou stáří psa, nevhodné krmivo, hodně tučných pamlsků nebo málo pohybu. Nadváha  …více»

5 tipů, jak zpestřit domácí výuku dětem i sobě

5 tipů, jak zpestřit domácí výuku dětem i sobě
31. 03. 2021 Výchova
Rodiny se školáky, kteří se učí online z domova, mají za sebou velmi náročné měsíce. Jak udržet doma dobrou náladu a neztratit motivaci pro další výuku? Sedět doma stále na jednom místě a dívat se  …více»
 

Mé loučení se životem aneb Ze života hypochondra

Mé loučení se životem aneb Ze života hypochondra
30. 03. 2021 Vaše příběhy
Jedno ráno jsem se probudil s obrovskými bolestmi žaludku. Bylo mi neskonale zle. Ten den jsem strávil na toaletě tolik času, že jindy tuto malou místnůstku nenavštívím tak často za celý týden. Jsem  …více»

Noc na hradě

Noc na hradě
28. 03. 2021 Vaše příběhy
Jako mladinká studentka jsem jedny prázdniny vykonávala brigádu jako průvodkyně na hradě, který se nad naším městem vypínal. Musela jsem se naučit nekonečné množství informací z historie a vývoje hrad  …více»

Jak děti pekly dort

Jak děti pekly dort
28. 03. 2021 Vaše příběhy
Tuhle v neděli přišly děti za námi s nápadem, že by chtěly samy upéct čokoládový dort a překvapit s ním své rodiče. Ten nápad se mi moc líbil, a protože jsem zrovna neměla na neděli nic v plánu  …více»

Jak jsme se měli stěhovat

Jak jsme se měli stěhovat
27. 03. 2021 Vaše příběhy
Bylo to asi před dvaceti lety, když můj manžel přišel s nápadem poohlédnout se po nové práci. Už si přesně nepamatuji, co za tímto nápadem stálo, ale rozhodla jsem se ho zcela podpořit.  …více»

Dva příběhy z nemocniční čekárny

Dva příběhy z nemocniční čekárny
27. 03. 2021 Vaše příběhy
Páteční ráno jednoho lednového dne loňského roku pocítil děda Karel zvláštní bolest v podbřišku. Během dopoledne se bolest vystupňovala tak, že konečně souhlasil s manželkou a odvezl se autem na  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !