Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Školní rok a prázdniny ve školním roce 2021/2022

Školní rok a prázdniny ve školním roce 2021/2022
13. 10. 2021 Zajímavosti
Už druhý měsíc řešíme školní povinnosti našich potomků a potýkáme se s tím, co je pro nás i v tomto školním roce nové. Koronavirová pandemie změnila naše životy, ale naštěstí v září mohly děti opět  …více»

V říjnu startuje další ročník Sazka Olympijského víceboje, zapojte svoje děti

V říjnu startuje další ročník Sazka Olympijského víceboje, zapojte svoje děti
12. 10. 2021 Výchova
Sazka Olympijský víceboj je projekt Sazky a Českého olympijského výboru, který je dostupný pro všechny základní školy, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy. Pro první  …více»

Gump – pes, který naučil lidi žít

Gump – pes, který naučil lidi žít
11. 10. 2021 Vaše příběhy
Tento příběh má název Gump, a přesto není o tomto hrdinovi knihy a posléze i filmu. Sama jsem knihu zatím nečetla, film neviděla, ale vím, že je o toulavém psovi, který naučil lidi znát skutečné  …více»

Akce, která se nekonala

Akce, která se nekonala
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Začátkem září jsem dostala do schránky různé reklamní letáky. Mezi nimi byly i letáky s předvolební kampaní různých stran. V jednom z nich jsem si přečetla o předvolební akci jedné strany, kdy  …více»

Krádež v zoo

Krádež v zoo
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme se rozhodli navštívit zoo, ve které jsme už dlouho nebyli. Los padl na Zoo Dvůr Králové nad Labem, protože do této zoo, na rozdíl od naší nejbližší, mohou i psi a já si nedávno pořídila  …více»
 

Muži své emoce ventilují jinak než ženy

Muži své emoce ventilují jinak než ženy
9. 10. 2021 Vztahy
komercniSpolečnost nastavuje mužům hranice v projevování emocí, které jsou podstatně přísnější než pro ženy. Po smrti partnerky ale přichází naprosto bezprecedentní situace, kdy se muž nejen ocitne  …více»

Nákup auta

Nákup auta
8. 10. 2021 Vaše příběhy
Po nějaké době bez auta, kdy jsem své poslední autíčko prodal kamarádovi, jsem se přece jenom rozhodl pro koupi čtyřstopého pomocníka. Už proto, že stále mám garáž, která zeje prázdnotou. S ubývajícím  …více»

Aktivní zaměstnankyně

Aktivní zaměstnankyně
8. 10. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsem navštívila svou kadeřnici, protože jsem potřebovala oživit svůj účes a zastřihnout vlasy. Chodím ke své kadeřnici ráda, vždy si tam odpočinu a přijdu na jiné myšlenky. Bydlí v domečku  …více»

Máma a táta

Máma a táta
7. 10. 2021 Vaše příběhy
Když se naši rozvedli, bylo mi sedm a bratr právě oslavil páté narozeniny. Byli jsme s bratrem svěřeni mámě, přestože to byla právě naše máma, kvůli které rozvod proběhl.  …více»

Jak vybrat ideální půjčku pro domácnost

Jak vybrat ideální půjčku pro domácnost
6. 10. 2021 Finance
Vyhlídli jste si nové vybavení domácnosti a rádi byste si na něj půjčili? Ze všech koutů internetu na vás vyskakují zdánlivě výhodné půjčky, ale jak vybrat tu správnou? Při zřizování půjčky byste měli  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !