Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 22.01. 2021
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak získat plnou státní podporu u stavebka za rok 2020?

Jak získat plnou státní podporu u stavebka za rok 2020?
22. 12. 2020 Finance
Letos už vám zbývá posledních pár dnů pro získání až dvoutisícové státní podpory ke stavebnímu spoření. Proto je právě nyní nejvyšší čas zkontrolovat si stav svého konta a případně vložit potřebnou  …více»

Děda a lepidlo

Děda a lepidlo
22. 12. 2020 Vaše příběhy
Babičce se právě rozbily brýle. Můj taťka se rozhodl, že jí brýle provizorně slepí. „Nebude to sice jako nové, chvilku to ale vydrží. Alespoň do chvíle, než se koupí nové,“ řekl otec. Měl tehdy  …více»

Ryby jsou zdravé a plné vitaminů! Přesvědčte děti, aby je jedly

Ryby jsou zdravé a plné vitaminů! Přesvědčte děti, aby je jedly
22. 12. 2020 Výchova
Nechci! Nebudu to jíst! A mnohdy i horší slova padají z dětských úst, když před ně dáte talíř s rybou. Jenže právě toto maso obsahuje spoustu důležitých živin. Je bohaté na vitaminy, omega3 mastné  …více»

Matýsek

Matýsek
20. 12. 2020 Vaše příběhy
Když se náš první pes odebral do psího nebe, bylo mu přes sedmnáct let, pomalu jsme přemýšleli, že bychom si pořídili dalšího psího mazlíčka, už kvůli dětem. S manželem jsme měli sice náročnou práci  …více»

Peníze za domácí práce: Jak (ne)zacházet s kapesným pro děti

Peníze za domácí práce: Jak (ne)zacházet s kapesným pro děti
19. 12. 2020 Výchova
Bez práce nejsou koláče. To ví každý. Děti se tomu ale učí postupně v průběhu života. V dospělosti to na ně občas padne trochu nečekaně. Aby děti poznaly hodnotu peněz a uvědomily si, jak s nimi  …více»
 

UpGrade

UpGrade
19. 12. 2020 Vaše příběhy
Po letech strávených v zaměstnání jako THP jsem se náhle ocitla bez práce. Firma ukončila svou činnost a já si po čtyřicítce musela hledat nové zaměstnání. Situace mě přinutila přijmout dělnickou  …více»

Martina

Martina
17. 12. 2020 Vaše příběhy
Už na základní škole byla Martina mou nejlepší kamarádkou. To se nezměnilo ani po jejím ukončení. Martina se šla učit za kadeřnici a já, ač maminka chtěla, abych šla na gymnázium, si prosadila  …více»

Dětská psychika a koronavirus – o čem s nimi mluvit, jak a proč?

Dětská psychika a koronavirus – o čem s nimi mluvit, jak a proč?
16. 12. 2020 Výchova
Koronavirus a vše s ním spojené straší někoho méně, jiného více. My dospělí můžeme sledovat tiskové konference, zprávy, pořady, nebo si o tom můžeme promluvit s partnerem, rodinou či kamarády. Ale  …více»

Kapsářům, těm je tu hej

Kapsářům, těm je tu hej
15. 12. 2020 Vaše příběhy
Tvrdí se, že současný koronavirový stav má vliv na všechny, a to dokonce i na zloděje a kapsáře. Těžko se jim obírají lidé, když se k nim nemůžou přiblížit, o to hůř se hledá nějaká tlačenice, v které  …více»

Truhlice

Truhlice
12. 12. 2020 Vaše příběhy
Mám ráda staré věci. Roky jsem obdivovala u kamarádky dřevěnou truhlici, která patřila její mamince. Neměla asi žádnou cenu, ač byla stará. Nebyla to typická malovaná lakovaná truhlice, jaká bývá na  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !