Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 05.06. 2023
Dnes má svátek Dobroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Eko a bio mi nesvědčí

Eko a bio mi nesvědčí
12. 04. 2023 Vaše příběhy
Jako babička čtyř vnoučat si troufnu tvrdit, že dětem malinko rozumím. Sama jsem vychovala dvě dcery a jednoho syna. Když se dvěma dcerám postupně narodily každé dvě děti, často jsem je hlídala. Dny  …více»

Vzali jsme děti do Brna

Vzali jsme děti do Brna
10. 04. 2023 Vaše příběhy
Co je pro některé velký výlet do Prahy, to pro nás s manželem či rodinou je výlet do Brna. Musím se přiznat, že se nikdy nejednalo o mé oblíbené město. Trochu se za to stydím, ale připadalo mi příliš  …více»

Příběh jako každý jiný

Příběh jako každý jiný
9. 04. 2023 Vaše příběhy
Mám práci, která mě baví, mimo jiné pracovní povinnosti k ní patří časté služební cesty. Jednou jsem jela služebně do Německa, kam jsem se těšila. Na této služební cestě jsem potkala Jirku. Pracoval  …více»

Poslední šance

Poslední šance
9. 04. 2023 Vaše příběhy
Bylo to už dávno, co jsem cestovala autobusem v našem městě, a stala se tato příhoda. Tehdy jsem byla mladá, štíhlá, krásná a dlouhovlasá, v tu dobu nezadaná blondýnka. Měla jsem čerstvě po maturitě  …více»

Velikonoční výstava

Velikonoční výstava
8. 04. 2023 Vaše příběhy
V nedalekém městečku se každoročně konají dvě výstavy za rok. Jedna konkuruje litoměřické Zahradě Čech, jen je v názvu Východních Čech. Obě jsou na podzim. Touto dobou, před Velikonoci je ta jarní  …více»
 

Hledání nové práce

Hledání nové práce
7. 04. 2023 Vaše příběhy
A je to tady, řekla jsem si, když se ke mně doneslo, že se firmě kvůli celosvětové pandemii vůbec nedaří, a že se chystá hromadné propuštění. Takto stručně a velmi rychle se to šířilo firmou. Nebylo  …více»

Dva úseky jednoho podniku

Dva úseky jednoho podniku
5. 04. 2023 Vaše příběhy
Nastoupila jsem do podniku před rokem. Bylo to vlastně tak trochu po známosti. Nebyla tam volná pozice odpovídající mému vzdělání, nejlépe v kanceláři, a tak mi bylo navrženo místo, které se mu dle  …více»

Kvído oslavuje a představuje novinky

Kvído oslavuje a představuje novinky
3. 04. 2023 Výchova
Kvído, chytrá chobotnička od Albi, slaví svátek. A protože podobná událost se nemůže jen tak odbýt, přichystal pro děti nejen nové pomocníky k zápisu do škol, ale také speciální akci na všechny své  …více»

Aprílový 1. duben, ale také Den ptactva

Aprílový 1. duben, ale také Den ptactva
3. 04. 2023 Vaše příběhy
1. dubna z nás mnozí znají jako žertovný den neboli Apríl. Spousta lidí na své blízké dělá různé kulišárny a vtípky. Taktéž se můžete setkat i s novinářskými články, kdy novináři vypustí uzdu své  …více»

Ředkvičky

Ředkvičky
2. 04. 2023 Vaše příběhy
Jela jsem domů z práce. Ještě nakoupit, a už budu konečně doma a budu se věnovat pouze ležinku a odpočinku u televize. Nakoupit jsem ale musela, abych měla svačinu na druhý den do zaměstnání. Poslušně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !