Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Banány

Banány
4. 08. 2023 Vaše příběhy
Ráda vzpomínám na dětství a mládí, na to, jak mě nic vážného netrápilo, důležité bylo jen, abych včas přišla do školy, a po ní měla čas na zábavu. Vzpomínám taky na to, jak v jednu dobu, byla jsem už  …více»

Rozmarné slavnosti Ostravice 2023

Rozmarné slavnosti Ostravice 2023
29. 07. 2023 Vaše příběhy
Byl víkend, sobota 24. června, a my se vypravili poprvé na pověstné slavnosti do centra Ostravy, na Rozmarné slavnosti Ostravice. Spolu s námi se na nábřeží řeky do centra Ostravy přišlo pobavit a čas  …více»

Generační souznění

Generační souznění
29. 07. 2023 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem v česko-slovenské rodině. Na jednu i na druhou stranu jsme to my děti měly k babičkám a dědům poměrně daleko a stýkaly jsme se většinou jen o prázdninách, nebo když rodiče chodívali  …více»

Cyklistická neděle

Cyklistická neděle
23. 07. 2023 Vaše příběhy
Jsem smolař, někdy neskutečně velký. Jako nedávno... Byl víkend. V pátek jsme se pohádali s přítelem. Předem jsme byli domluveni na tom, že v sobotu zajedeme na vaječinu k jeho přátelům a on mě při  …více»

Svatba, jakou svět neviděl

Svatba, jakou svět neviděl
21. 07. 2023 Vaše příběhy
Poslouchejte, jaké svatby jsem byl v životě svědkem. Ač svatba bývá obecně vnímána jako veselý zážitek, který otevře další a další roky společného života dvou lidí, kteří se mají rádi, toto byla  …více»
 

Svatba a houpací křesílka

Svatba a houpací křesílka
21. 07. 2023 Vaše příběhy
Když se vdávala má o několik let starší kamarádka, vdávala se už podruhé, myslela jsem si, že svatební dárek vyřeším jen obálkou s penězi. Ať si novomanželé koupí, co potřebují, sami. Ovšem kamarádka  …více»

Sliby se maji plnit.....

Sliby se maji plnit.....
20. 07. 2023 Vaše příběhy
Moje děti se vrátily z loňské dovolené nejen odpočaté, ale také nabité pozitivní energií od Haničky i jejího hodného muže Kuzmana. V srpnu jsem se s kamarádkou opět setkala na Makově. Probraly jsme  …více»

Tři sourozenci

Tři sourozenci
12. 07. 2023 Vaše příběhy
Vdávala jsem se velmi mladá. Měla jsem sedmnáct roků, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Se svým přítelem jsem se scházela už dva roky. Vilém měl již 21 let a pracoval jako policista. Měl slušný  …více»

Náš postižený vnuk nás sblížil

Náš postižený vnuk nás sblížil
5. 07. 2023 Vaše příběhy
S manželem jsme žili třicet let takový normální, průměrný život. Vychovali jsme dvě děti, dceru a syna, a zůstali jsme v našem 2+1 sami. Najednou jsme zjistili, že už si nemáme o čem povídat. Život  …více»

Už nesním svůj sen, já ho totiž žiju

Už nesním svůj sen, já ho totiž žiju
3. 07. 2023 Vaše příběhy
V životě jsem to asi neměla lehké. Zůstala jsem sama s dvěma dětmi po rozvodu s alkoholikem. Děti byly malé a já, dosud žena v domácnosti, se o ně musela postarat. Můj bývalý muž neplatil na děti  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !